Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Kółkowa - jak sie przekonać PILNIE:)

  1. #41
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    ja nosiłąm z tym twistem ( dowiedziałam się o tym z forum) ,trochę ale po jakim czasie jakoś samo się przestawiło i znów jest normalnie. Ale rzeczywiście z tym skrętem nóżki były duuużo równiej, tylko trudniej się wkładało dziecko. No, ale moja dzidzia ma już prawie 2lata, więc olewam, gdybym miał nosić maluszka np. półrocznego to nosiłabym tylko z twistem.

  2. #42
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Ja mam cudną kółkową, a za nic nie mogę się z nią polubić. Jestem przekonana, że coś źle robię.
    Teoretycznie wiem jak, a praktycznie... A może za bardzo kocham wiązanki?

  3. #43
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    Podpowiem jeszcze: bardzo ważne jest ułożenie fałdek na kółku- jak najbardziej równomiernie, w przeciwnym razie w jednym miejscu się nie dociągnie w innym może się wysuwać. I to czego nauczyła mnie GOSIA- zaczynamy zakładać z kółkiem jak najwyżej, nawet aż na plechach, żeby potem było z czego dociągać i kółko wskoczyło między pierś a ramię a nie na pierś albo niżej, bo wtedy i nam niewygodnie i dziecko się dobrze "nie trzyma".

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wiki100 Zobacz posta
    I to czego nauczyła mnie GOSIA- zaczynamy zakładać z kółkiem jak najwyżej, nawet aż na plechach, żeby potem było z czego dociągać i kółko wskoczyło między pierś a ramię a nie na pierś albo niżej
    o!!! koniecznie muszę to sprawdzić, bo własnie mnie kółka zawsze bardzo nisko wychodzą

  5. #45
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    kochane a macie może kółkową np żakardową? jak nosi w porównaniu ze skośnokrzyżowa? chodzi mi głównie o grecje, jak będzie sie nosić w kółkach greckich?


  6. #46
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    no ja nie mam. Aktualnie mam bawełnianą nati i lnianą vombati, którą trzymam na lato. ja w ogóle nie znam sie na tych splotach, ale podobno w kółkowej tkanina nie ma aż takiego znaczenia.

  7. #47
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    213

    Domyślnie

    Ja jako pierwszą chustę miałam elastyczną, ale że sobie z nią nie radziłam kupiłam kółkową babylonie, bo mi sie wydawało, że jest łatwiejsza w obsłudze niż wiązana dużo czasu zajeło mi opanowanie i zrozumienie o co w tym wszystkim chodzi, umiem zzawiązać na biodro i przed sobą, natomiast kołyska w ogóle mi nie wychodzi, a myślę że mogłaby przydać się do usypiania. Jakiś czas temu dostałam w prezencie didyslinga i dopiero okazało się jakie znaczenie maja kółka w chuście, didysling ma kółka dużo większe niż babylonia, co baardzo ułatwia prawidłowe ułożenie materiału, a co za tym idzie dociągnięcei chusty. jak pierwszy raz założyłam didka, to byłam w szoku, ze to takie łatwe Didku jest też inne ramię, te zakładki są na zewnatrz, a w babyloni sa od środka, wydaje mi się że w didku jakos lepiej się układają.

  8. #48
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    muszę zobaczyć jak wyglądają te didyslingi czy jak im tam. babylonię widziałam - nie podobało mi się ramię

  9. #49
    Chusteryczka Awatar agatkie
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,800

    Domyślnie

    Didyslingi mają ramiona albo takie zakładkowe jak piszesz, albo po prostu płaskie. Można sobie wybrać jakie się chce.
    Certyfikowany Doradca noszenia ClauWi®


  10. #50
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    ja jestm jak najbardziej przekonana.pretestowałam wszystkie chyba chusty i tak i tak najlepiej mi w kółkowej babylonni. rzekłabym,ze trzeba znalesc chuste kompatybilna z ramieniem i wyczuc punkt G.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •