Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63

Wątek: Komentarze na forum...

  1. #61
    Chustofanka Awatar jul-kaa
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jazzoo Zobacz posta
    Prosilam o poczekaniu z negatywnym komentarzem do rozwiazania sprawy. Musze miec szanse wyjasnic o co chodzi i co sie dzieje w danej transakcji.
    Zyska sie wiecej przed negatywnym komentarzem niz po, takie jest moje odczucie.
    Jasne, ja to doskonale rozumiem. Chodzi mi tylko o to, że uważam, powinnam była się wcześniej dowiedzieć, że ileś osób miało problemy z Mis. Przyznam, że odebrałam Twoje wiadomości tak, jakbyś odradzała mi negatywny komentarz i jakbym była z tym problemem z tą konkretną sprzedającą jedyna.
    I uważam, że skoro proceder trwał już jakiś czas, to można było zacząć o tym mówić wcześniej. Nie rozumiem, dlaczego na przykład nikt prócz mnie nie pisał na tablicy Mis (to już nie jest oczywiście do Jazzoo).

  2. #62
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    A ja komtów nie wystawiałam. I w sumie nawet nie wiem dlaczego (chyba że jakiś mi się trafił w zamierzchłej przeszłości )

    Mnie bardzo tylko zniesmacza taki podział na "stare forumki z dużą ilością postów" i resztę "z małą ilością postów"... Wiele już tu awantur wszczynałam na ten temat i tym bardziej mnie boli, że nadal istnieje takie postrzeganie forumek

    "Przykro mi tylko było, że się nieco dałam porobić, bo chustonówka jestem itepe."
    czy też

    "Chciałam coś napisać w komentarzach ale:
    ja jestem nówka na forum a ta osoba nie.
    są same pozytywne komentarze nie chciałam wylatywać z złym..."

    a co ma piernik do wiatraka ?! To jakaś mafia czy co? Nie bardzo rozumiem czy jeden czy 5 tysięcy postów - transakcja jest transakcją i już. I jeśli ktoś czuje potrzebę jej opisania w odpowiednim dziale to niech pisze.

    Ja zgadzam się z Jazzoo i olmis w milionach procentów - bardzo łatwo jest chlapnąć coś w nerwach i potem tego żałować. Sama mam niewyparzony język i wiecznie się z niego gryzę . Ale nie znamy sytuacji drugiej strony a łatwo jest wziąć coś za "chamstwo" (jak to zostało określone w jednym z postów) czy złą monetę. Częstokroć sprzedający/wymieniający nawet nie wie, że jakaś rzecz ma drobną wadę - założę się, że nie każdy tak wnikliwie i z mocną lupą bada chusty jak ja ale ja mam z tym problem hue hue hue i się z tego nie zamierzam leczyć Ale większość osób nie zauważy nawet rozjechania się nitki podczas gdy kupujący/wymieniający mógłby z tego zrobić mega aferę.

    eeehhh ale żem się napisała

    suma sumarum:
    1. komty są dobrowolne
    2. słusznie, że negatywy są moderowane (a nie modyfikowane!!!)
    3. w aktualnej formie nie wnoszą nic do wiedzy o uczciwości stron
    4. a bazarek czy wymianka to chyba nie najważniejsze działy tego forum bo nie są one rdzeniem tej kopalnii wiedzy i zagłębia przyjaźni i dobrze by było, gdyby się to nie zmieniło

    To pisałam ja. I takie jest zdanie moje

  3. #63
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Ja pisałam komentarze, do czasu gdy zauważyłam, że sama prawie ich nie mam zniechęciłam sie
    mam podobne odczucia i gdy ktoś prosi o komentarz na priv to wystawiam, rozumiem, nie rozumiem tylko dlaczego to drugą stronę nie działa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •