Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 63

Wątek: Komentarze na forum...

  1. #41
    Chustopróchno
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10,698

    Domyślnie

    ten brak możliwości napisania prawdziwego komentarza kojarzy mi się znowu z zamiataniem niewygodnych tematów i postów pod dywan...

  2. #42
    Chustofanka Awatar Livonia
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Newport
    Posty
    158

    Domyślnie

    tak odesłać mogłam, ale na swój koszt niestety, po drugie to oczko naprawdę nie przecieka ani nic się w użytkowaniu nie dzieje. Po prostu hamskie było to, że sprzedająca nie wspomniała i wzięła kasę jak za stan idealny. Dla mnie to "możesz odesłać" to niestety nie było miłe ale łaska taka:/ Ja też podchodzę z dużą ufnością bo kilka rzeczy kupiłam tutaj i tylko jednej się przejechałam. Aha dodam - że ta osoba ma dużo postów, a ja mało więc w tym przypadku zawodzi metoda

    prawda taka, że ten system komentarzy naprawdę funkcji swej nie pełni a w ogromnej większości nie znamy się w realu i nigdy nie poznamy i zawsze się znajdzie ktoś kto oszuka, niedopowie, przekręci. Takie życie.
    Drugi chuścioch w drodze

  3. #43
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Ja pisałam komentarze, do czasu gdy zauważyłam, że sama prawie ich nie mam zniechęciłam sie

  4. #44
    Chustonoszka Awatar Maciejowa
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Białystok/Gdańsk
    Posty
    78

    Domyślnie

    A ja nawet nie wiedziałam, że są tu komentarze.
    Chustonówkom pomogłyby mysle w sprzedaży na straganie.
    To mój ulubiony dział na forum a jak wiadomo postów od tego nie przybywa...

  5. #45
    Chustomanka Awatar Anik801
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    832

    Domyślnie

    Kurczę,ja żadnego nie napisałam(i chyba żadnego też nie dostałam),a kupowałam,sprzedawałam i wymieniałam.Nie czytam tych komentarzy i nie sugeruję się nimi-że jak ktoś ma 50 to od niego kupię,a jak żadnego to oszust

  6. #46
    Chustonoszka Awatar funia3
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Livonia Zobacz posta
    Po prostu hamskie było to, że sprzedająca nie wspomniała i wzięła kasę jak za stan idealny. Dla mnie to "możesz odesłać" to niestety nie było miłe ale łaska taka:/ Ja też podchodzę z dużą ufnością bo kilka rzeczy kupiłam tutaj i tylko jednej się przejechałam. Aha dodam - że ta osoba ma dużo postów, a ja mało więc w tym przypadku zawodzi metoda .
    Miałam podobną sytuację, tyle , że nic nie wyjaśniałam, bo tak to jest, jak się przedmiot zakupu ogląda po miesiącu. Jakby była możliwość wystawienia "negatywa" pewnie nie zrobiłabym tego - po takim czasie i bez wyjaśniania?Poza tym nie lubię psuć sobie nerwów, zabawy i dnia. Przykro mi tylko było, że się nieco dałam porobić, bo chustonówka jestem itepe. Ja tak bym nie postąpiła i nie postąpiłam.

  7. #47
    Chustofanka Awatar procella
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Kluczbork
    Posty
    234

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maciejowa Zobacz posta
    Chustonówkom pomogłyby mysle w sprzedaży na straganie.
    To mój ulubiony dział na forum a jak wiadomo postów od tego nie przybywa...
    własnie , ilość postów nie określa poziomu uczciwości...
    Krzyś 24.08.10

  8. #48
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olapio Zobacz posta
    komentarze na forum sa jak dla mnie bez sensu
    dajmy na to czekam na wysylke od kogos miesiac, w koncu po ponagleniach i postraszeniu administracja doczekuje sie wysylki
    sprawa zalatwiona, nie powinnam wystawiac zlego komentarza
    no ale moze ktos chcialby sie dowiedziec ze od tej osoby moze czekac dlugo? no aler aczej sie nie dowie bo to bylby zly komentarz a przeciez wszystko "udalo sie"
    jak juz pisalam o tym wczesniej to wedlug mnie nie jest negatywna opinia napisac ze sie czekalo na chuste dlugo

    Cytat Zamieszczone przez morepig Zobacz posta
    spoko, mnie chyba do dziś nie ma w komentarzach, mnie się podoba system na TBW
    a jaki panuje tam system?

    Cytat Zamieszczone przez Livonia Zobacz posta
    no właśnie mam dylemat. Kupiłam w dziale wielo pieluchę, która miała być "niezniszczalna" a ma oczko w pulu... zapytałam sprzedawce... dostałam odpowiedź, że ZAPOMNIAŁA O TYM NAPISAĆ, ZRESZTĄ ONA JUŻ TAKĄ KUPIŁA (no i co z tego?!) i MA CHORE DZIECI BLA BLA BLA więc miała prawo zapomnieć... fakt, może to w użytkowaniu nie robi wielkiej różnicy ale ja się poczułam oszukana. Wprawdzie sprzedająca powiedziała, że jak mi się nie podoba "mogę jej odesłać", ale teraz po fakcie to trochę nie halo...Chciałam coś napisać w komentarzach ale:
    ja jestem nówka na forum a ta osoba nie.
    są same pozytywne komentarze nie chciałam wylatywać z złym...

    dalej myślę co z tym fantem począć.
    dla mnie wątek komentarzy ma sens tylko jak ktoś nawala. wtedy sprawdzamy go - o! jest! i patrzymy z dystansem na taką osobę. Po co chwalić po raz 100 - tny. Czy na allegro czytacie pozytywy???
    wedlug mnie w dalszym ciagu nie jest negatyw napisaniu ze rzecz kupiona nie dosiegala oczekiwan, ale to jest tez wzgledne

    Cytat Zamieszczone przez silver Zobacz posta
    ten brak możliwości napisania prawdziwego komentarza kojarzy mi się znowu z zamiataniem niewygodnych tematów i postów pod dywan...
    nie o to chodzi oczywiscie, tylko chcemy miec mozliwosc rozwiazania sprawy i tez uslysze obie strony.

    jezeli nasza pomoc jest bez skutku, oczywiscie mozna napisac negatywna opinie

    nie musimy miec "komentarzy" jezeli jest handel obojetny i nie zalezny od nich.
    wtedy sie wydawalo ze taki dzial ulatwi

    oczywiscie komentarze dotycza handel jak i wymianki, tylko to trzeba zaznaczyc w poscie.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  9. #49
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    a nie można zrobic podobnie jak na all? chodzi mi o to by w komentarzach zaznaczyc że coś nie grało, że np towar niezgodny z opisem, utrudniony kontakt ze sprzedającym itd itd Tak by wszystko było rzeczowe, konkretne, bez oczerniania.
    Po załatwieniu sprawy Admin przekreśla taki komentarz, ale tylko osoba upoważniona do tego. Jednak komantarz zostaje. Dla mnie jest to sygnał że transakcja nie była sprawnie przeprowadzona ale że zakończona happy endem. To uczciwsze IMO.
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  10. #50
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    oczywiscie, o to mi chodzilo
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  11. #51
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Dzial komentarze bedzie podlegal pare zmianom.
    Wiecej o tym w krotce w watku regulaminowym.
    Ostatnio edytowane przez Jazzoo ; 29-08-2011 o 11:21
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  12. #52
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jazzoo Zobacz posta
    Dzial komentarze bedzie podlegal pare zmianom.
    Wiecej o tym w krotce w watku regulaminowym.

    super
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  13. #53
    Chustomanka Awatar kista1
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,491

    Domyślnie

    Kurde następnym razem jak coś kupię na bazarku to przeszukam komentarze najpierw. Szkoda, że takie sytuacje się zdarzają i nie można już nikomu ufać.

  14. #54
    Chustofanka Awatar jul-kaa
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    189

    Domyślnie

    Zastanawiam się, czy należałoby wyciągnąć z tej sytuacji jakieś wnioski na przyszłość. Na forum kierujemy się w końcu zaufaniem...
    Ja też - jak i wiele innych dziewczyn - sądziłam, że jestem jedyna (w międzyczasie napisała do mnie jedna osoba wcześniej zwodzona przez Mis). Gdybym wcześniej wiedziała, jak się sprawy mają, w ogóle nie kupowałabym od niej manduki, wzięłabym przesyłkę za pobraniem lub od początku częściej upominała się o wysyłkę. Ścigałam Mis. prywatnymi wiadomościami, zostawiałam wpisy w jej profilu, wpisywałam się również w wątkach na forum, w których się udzielała - za co zresztą zostałam zbesztana przez inną forumkę (to też juz wyjaśniona sprawa, piszę o tym, bo to też się składa na cały obraz sytuacji). W tym czasie nie dostałam praktycznie żadnej wiadomości, że nie jestem jedyna z podobnym problemem, w międzyczasie miałam wręcz wrażenie, że przesadzam i że nikt (prócz jednej osoby) nie miał z Mis. problemów. Moderacja powstrzymywała mnie przed zakładaniem wątku z negatywnym komentarzem, co w kontekście całej sprawy dziwi mnie chyba najbardziej. Myślę, że można było sprawę ukrócić wcześniej, że mniej osób by się nacięło, gdyby faktycznie działał system negatywnych ocen w Komentarzach, gdyby chociaż zostawiać wpisy w profilach takich osób. A tak, mam wrażenie, że kilka z nas puściło jej plazem takie numery i stąd tyle naciętych...
    Co o tym sądzicie?

  15. #55
    Chustomanka Awatar olmis
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    876

    Domyślnie

    No to poleciałyście dziewczyny. Kto jak kto, ale chustoświrki w pewnym stopniu powinny zrozumieć chustonałóg. Mis wpadła i tyle... oby się szybko wygrzebała i przeprosiła.
    Ja kupowałam od niej Zarę tri jakoś wiosną chyba, dotarła no ale kilka miesięcy minęło od tego czasu....

    co do komentarzy.....

    nie do końca moim zdaniem będą sprawiedliwe, ja czekałam na sfinalizowanie transakcji z pewną forumką przez... kilka miesięcy. W międzyczasie inna zaczęła jej szukać przez forum i od razu została napiętnowana, że się czepia, bo owa znana forumka jest tu od dawna, jest lubiana i uważana za uczciwą, ale........ w naszym przypadku finalizowanie przeciągało się bardzo długo, bez odpowiedzi na privy, maile. Wstrzymałam się z komentarzem i okazało się, że słusznie - nieoczekiwane i niemiłe okoliczności wpłynęły na opóźnienie, nie tylko w stosunku do mnie. Dziewczyna przeprosiła, a całość kilkumiesięcznych kontaktów, mimo wielu chwil irytacji z perspektywy oceniam dobrze. I po raz kolejny przekonuję się, że nie ma co wyciągać pochopnych wniosków.

    Dajcie szansę dziewczynie się wypowiedzieć. Nie zawsze wszystko jest tak oczywiste jak się wydaje.
    starsza siostra - 08.08.08, młodsza siostra - 06.10.10
    -----------------------
    Instruktorka Masażu Shantala, Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci (lubuskie, Zielona Góra); www.nowoczesnerodzicielstwo.com.pl

  16. #56
    Chusteryczka Awatar anoli85
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,862

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olmis Zobacz posta
    No to poleciałyście dziewczyny. Kto jak kto, ale chustoświrki w pewnym stopniu powinny zrozumieć chustonałóg. Mis wpadła i tyle... oby się szybko wygrzebała i przeprosiła.
    Ja kupowałam od niej Zarę tri jakoś wiosną chyba, dotarła no ale kilka miesięcy minęło od tego czasu....

    co do komentarzy.....

    nie do końca moim zdaniem będą sprawiedliwe, ja czekałam na sfinalizowanie transakcji z pewną forumką przez... kilka miesięcy. W międzyczasie inna zaczęła jej szukać przez forum i od razu została napiętnowana, że się czepia, bo owa znana forumka jest tu od dawna, jest lubiana i uważana za uczciwą, ale........ w naszym przypadku finalizowanie przeciągało się bardzo długo, bez odpowiedzi na privy, maile. Wstrzymałam się z komentarzem i okazało się, że słusznie - nieoczekiwane i niemiłe okoliczności wpłynęły na opóźnienie, nie tylko w stosunku do mnie. Dziewczyna przeprosiła, a całość kilkumiesięcznych kontaktów, mimo wielu chwil irytacji z perspektywy oceniam dobrze. I po raz kolejny przekonuję się, że nie ma co wyciągać pochopnych wniosków.

    Dajcie szansę dziewczynie się wypowiedzieć. Nie zawsze wszystko jest tak oczywiste jak się wydaje.
    sory, ale nie rozumiem twojego posta
    dziewczyny w komentarzach wpisują co i jak było, jak wyglądał kontak i transakcja
    czemu maja pisac nieprawdę?albo milczeć?

    mis odemnie kupowała MT dzieki temu że zostałam na PW ostrzeżona przez demonę, nie wysałam MT póki nie miałam pieniędzy na koncie
    tak więc u mnie było wszystko ok, ale tylko dzięki temu że zostałam uprzedzona

    i bardzo dobrze że teraz inni maja taka możliwośc i są uprzedzeni że transakcje z mis są długie i trzeba się ciągle upominać

  17. #57
    Chustofanka Awatar pinea
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Wawa/podlasie
    Posty
    170

    Domyślnie

    moze warto mimo wszystko kazdego brac na lekki dystans. Wiele forumMam sie zna i tu mozna zaufac, spotykaja sie, maja juz historie tranzakcji, wymianek itp, ale nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi za pierwszym razem. Chyba warto brac za pobraniem, jest tu rownolegle prowadzony watek o oszustwie na allegro, a przynajmniej wyglada to na taka sytuacje. To mi optworzylo oczy, bo choc tu duzo nie kupowalam i raczej sledze forum szukajac porad bardziej doswiadczonych Mam, informacji, sposobow i trikow na nasze codzienne koboece/mamuśkowe sprawy, to po przeczytaniu tych dwoch watkow bede sie zabezpieczac. Mysle ze to dziala w dwie strony i "w kańce kańcow"wszyscy beda happy.

  18. #58
    Chustomanka Awatar Anntenka
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    1,339

    Domyślnie

    A może warto przypomnieć że wystawienie komantarza negatywnego nie odbywa się ot tak hop siup, tylko jest poprzedzona interwencjami u moderacji i całym korowodem obwarowań.

    Więc skoro takowe komentarze się tu pojawiły to widocznie są uzasadnione i pisane z pełną świadomością.
    szyjąca mama Dawida (25.01.2007) i Milana (09.11.2009)
    TulliMY Mei Tai - zapraszam - Mei Tai Miękkie Nosidełka dla Dzieci oraz Chustowe Metamorfozy

    Najgorzej jak się coś komuś wydaje

  19. #59
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    326

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anntenka Zobacz posta
    A może warto przypomnieć że wystawienie komantarza negatywnego nie odbywa się ot tak hop siup, tylko jest poprzedzona interwencjami u moderacji i całym korowodem obwarowań.

    Więc skoro takowe komentarze się tu pojawiły to widocznie są uzasadnione i pisane z pełną świadomością.
    dokładnie

  20. #60
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul-kaa Zobacz posta
    Moderacja powstrzymywała mnie przed zakładaniem wątku z negatywnym komentarzem, co w kontekście całej sprawy dziwi mnie chyba najbardziej. Myślę, że można było sprawę ukrócić wcześniej, że mniej osób by się nacięło, gdyby faktycznie działał system negatywnych ocen w Komentarzach, gdyby chociaż zostawiać wpisy w profilach takich osób. A tak, mam wrażenie, że kilka z nas puściło jej plazem takie numery i stąd tyle naciętych...
    Co o tym sądzicie?
    Prosilam o poczekaniu z negatywnym komentarzem do rozwiazania sprawy. Musze miec szanse wyjasnic o co chodzi i co sie dzieje w danej transakcji.
    Zyska sie wiecej przed negatywnym komentarzem niz po, takie jest moje odczucie.
    22/8 napisalas do mnie (ja sie dowiedzialam o sprawie), prosilam zebys poczekala z negatywem bo chce miec szanse porozmawiac ze sprzedajaca. 25/8 dostalam odpowiedz od misunderstanding ze wysle nosidlo nastepnego dnia, 29/8 dostalas nosidlo. Komentarz wystawilas nastepnego dnia.

    Negatywne komentarze mozna bylo wystawiac od samego poczatku, one nie byly zabronione. Wczesniej tylko po zgodzie moderatora/admina a w tej chwili chce zeby mnie powiadomic ze ma sie zamiar taki watek napisac. W dalszym ciagu chce miec szanse pomoc.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •