Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90

Wątek: problem z ellevillem - help

  1. #81
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Irlandia/Galway
    Posty
    2,796

    Domyślnie

    Co do jakosci chust wyprzedazowych: mam jade spring i zare coffee i sa idealne. Natomiast moja bambusowa liberty kupiona w pelnej cenie ma kilka wystajacych nitek. To naprawde jest loteria.
    A. 02.2010, T. 06.2012

  2. #82
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ananke Zobacz posta
    Co do jakosci chust wyprzedazowych: mam jade spring i zare coffee i sa idealne. Natomiast moja bambusowa liberty kupiona w pelnej cenie ma kilka wystajacych nitek. To naprawde jest loteria.
    Twój bambusik był już z 20% przeceny, ostatnie zamówienie które robiłam w styczniu już podchodziło pod wyprzedaże. Prawda jest taka, że jakieś wystające niteczki czy supełki to już wg nich pod wymianę nie podchodzi.

    HappyMum, zrobiłam zdjęcia, wysłałam i napisałam ze chusta jest w gorszym stanie niż ta reklamowana, mają mi z kolejnym zamówieniem nową przysłać, pisz i się upominaj.



  3. #83
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Irlandia/Galway
    Posty
    2,796

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nemhain Zobacz posta
    Twój bambusik był już z 20% przeceny, ostatnie zamówienie które robiłam w styczniu już podchodziło pod wyprzedaże. Prawda jest taka, że jakieś wystające niteczki czy supełki to już wg nich pod wymianę nie podchodzi.
    Ej, no przeciez wiem, ze to nie twoja wina I te nitki mi nie przeszkadzaja, nosi sie fajnie. Chodzilo mi tylko o podkreslenie, ze chusty 50% tansze niekoniecznie musza byc z wadami.
    A. 02.2010, T. 06.2012

  4. #84
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ananke Zobacz posta
    Chodzilo mi tylko o podkreślenie, ze chusty 50% tansze niekoniecznie musza byc z wadami.
    To prawda



  5. #85
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nemhain Zobacz posta
    Dziewczyny bo teraz jest właśnie przecena na wszystkie chusty - 20% a tyle wynosi ich VAT.

    Demona podejrzewam, że wtedy musiałabyś opłacić certyfikat pochodzenia a to duzo większy koszt.
    Dlatego u Ciebie zamówiłam, zamiast u nich

  6. #86
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    kurcze, a ja dziś sbie kupiłam jade brown u nich, jak zobaczyłam przecenę 50%. i teraz gryzę paznokcie, bo to moje jedyne chustowe szaleństwo.
    czemu ja tu wcześniej nie przyszłam? Ale tak mnie ta brown za serce chwyciła....
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  7. #87
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    naprawde nie ma sensu panikowac na wyrost.
    ja zamawialam bezposrednio cale tabuny chust i ZADNA, ale to zadna z babolami nawet nie byla, ze o wiekszych wadach nie wspomne. teraz tez do mnie Ocean i Natur jadą z przeceny

    owszem, moze sie zdarzyc, ale bez przesady, zreszta nawet na stronie startowej Ellevil jest napisane, ze kazda chusta z wyrazna wada ulega wymianie.

  8. #88
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Dzięki green to się uspokoiłam i spokojnie czekam Niech ona już przyjdzieee....
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  9. #89
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    95

    Domyślnie

    Monika K, zdaje sie ze ja wyjatkowego pecha mialam.

    niemniej trzeba przyznac ze z ellevilla jak do tej pory zawsze mi odpowiadaja i teraz tez negocjujemy jak rozwiazac kwestie tej drugiej wadliwej chusty.

    upierdliwa ta cala sytuacja jest ale od odpowiedzialnosci sie wymigac nie probuja, tyle dobrego.

    na razie czekam na kolejna odpowiedz.

  10. #90
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    95

    Domyślnie

    obiecalam dac Wam znac jak sie cala sprawa skonczy.

    dla przypomnienia: zamowilam jade spring, przyszedl dziurawy, reklamowalam go, odeslalam im, przyslali nowego. tez byl dziurawy. znowu do nich napisalam, bojac sie ze nie przyjma drugiej reklamacji, ale przyjeli.

    po powolnej wymianie maili stanelo na tym , ze z paru tam wzgledow wysla mi inny model i inny rozmiar (na co sie zgodzilam). oddali tez kase za wysylanie uszkodzonego towaru z powrotem.

    dlugo to trwalo, strseujace bylo, ale koniec koncow firma honorowa.

    dzisiaj przyszedl jade plum. ma kilka wystajacych nitek, kilka supelkow, ale nie przeszkadzaja mi. zadnych dziur, chusta sliczna, ladnie sie mieni.

    tylko przetestowac nie moge, bo starszaczka juz odchustowana, a babel nadal w brzuchu

    hehe ale co tam, sprawa rozwiazana pomyslnie, ufff.

    dziekuje Wam bardzo za Wasze odpowiedzi, rady i pocieszanie.

    bardzo dziekuje nemhain za wsparcie mailowe.
    Ostatnio edytowane przez happymum ; 07-04-2011 o 15:03 Powód: literowka w nicku nemhain :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •