Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 90

Wątek: problem z ellevillem - help

  1. #61
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez happymum Zobacz posta
    nemhain, i masz zamiar reklamowac dalej?
    Dostałam maila, że przyślą nowa ale czy ta następna bedzie dobra to nie wiem. Co do tych wyprzedażowych to niestety istnieje duże niebezpieczeństwo, że one wszystkie takie i stąd ta niska cena



  2. #62
    Chusteryczka Awatar dorulka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Mazury (Mrągowo)
    Posty
    2,335

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nemhain Zobacz posta
    Dostałam maila, że przyślą nowa ale czy ta następna bedzie dobra to nie wiem. Co do tych wyprzedażowych to niestety istnieje duże niebezpieczeństwo, że one wszystkie takie i stąd ta niska cena
    Uuuuu, to kiepsko Sie napaliłam na zare caffe, ale zbabolałej nei chce
    Michalina 03.02.2009.

    Bywasz piekącym jadem trollów / Na internetowym forum /Vivat Polonia frustrata! Vivat Dąs Psychopata!
    Jam nieudacznik grafoman i śmieć
    Tylko ty możesz być bogiem - na wszystkich podnosisz nogę
    I załatwiasz te sprawę jak pies

  3. #63
    Chustomanka Awatar Natalia
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,181

    Domyślnie

    Chusta tkana nie powinna się pruć, nawet jeśli nitka jest pęknięta lub nawet dwie. Prucie to zjawisko właściwe dla dzianin (np. chust elastycznych). Happymum, ciesz się swoją chustą i tyle.
    www.natibaby.pl - produkcja chust NATI, NATI Ring i in.


  4. #64
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nemhain Zobacz posta
    Dostałam maila, że przyślą nowa ale czy ta następna bedzie dobra to nie wiem. Co do tych wyprzedażowych to niestety istnieje duże niebezpieczeństwo, że one wszystkie takie i stąd ta niska cena
    no niekoniecznie, bo mam obie wyprzedazowe zieleniny (Jade i Zara) i sa bez skaz. ale moze mam szczescie.

  5. #65
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    teraz to sama juz nie wiem czy brac ta wyprzedazowa czy nie... jakos mnie zmartwiłyscie


  6. #66
    Chusteryczka Awatar dorulka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Mazury (Mrągowo)
    Posty
    2,335

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blabla0 Zobacz posta
    teraz to sama juz nie wiem czy brac ta wyprzedazowa czy nie... jakos mnie zmartwiłyscie
    No ja też nie wiem...

    aniu, kiedy zamawiasz?
    Michalina 03.02.2009.

    Bywasz piekącym jadem trollów / Na internetowym forum /Vivat Polonia frustrata! Vivat Dąs Psychopata!
    Jam nieudacznik grafoman i śmieć
    Tylko ty możesz być bogiem - na wszystkich podnosisz nogę
    I załatwiasz te sprawę jak pies

  7. #67
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Zamawiam w poniedziałek ale rzeczywiście to czy będą błędy to los na loterii, mam 2 terracotty z ostatniej przeceny i poza kilkoma prawie niewidocznymi supełkami są w stanie idealnym, jednak nie zmienia to faktu, że teraz Ellevill postawił na wyprzedaż i nie sprawdza chust (chociaż nie wiem czy kiedykolwiek to robili). Dystrybutorzy dostali maila żebyśmy to my dokładnie sprawdzały i w razie defektów oczywiście wszystko wymienią no ale może być taka sytuacja jak u Happymum czy z moim silverpinkiem- ta wymieniona była w gorszym stanie



  8. #68
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    95

    Domyślnie

    wyprzedazowa czy nie, dopoki na stronie nie ma informacji:

    obnizamy ceny tych chust ze wzgledu na takie i siakie niedorobki

    to klient ma prawo oczekiwac produktu dobrej jajkiosci i tyle.

    co do tego zebym sie ta chusta cieszyla i tyle bo nie powinna sie pruc...

    no ja nie wiem

    w chuscie jest dziura, taka na wylot, bo poprzerywanych jest kilka (tak ze 4-6) nitek tuz obok siebie. sprobowalam ta chuste naciagnac po skosie w okolicach tej dziurki zeby zobaczyc jak bedzie pracowac, i wydaje sie ze sie bedzie rozwalac dalej (splot jest na tyle rzadki).

    tak jak juz nie raz powiedzialam, nie przeszkadzaja mi zupelnie tzw. babole, zgrubienia, nawet wpleciona nagle nitka innego koloru.

    ale DZIURA ???

    zobaczymy co mi odpowiedza...

  9. #69
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    95

    Domyślnie

    aha nemhain, czy myslisz ze Tobie odpowiedzieli ze Ci wysla nastepna bo jestes dystrybutorem? czy kazdemu powinni?

    aj jak ja zaluje ze w ogole sie zdecydowalam na zakup...

  10. #70
    demona
    Guest

    Domyślnie

    A zapytam z ciekawości - kupowałaś bezpośrednio od nich? Płaciłaś bez ichszego VATu? Bo ja chciałam kupic, ale mi nie chcieli przysłać faktury 0% VAT to przegiecie!

  11. #71
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    95

    Domyślnie

    tak, kupowalam bezposrednio ze strony ellevilla, i nie prosilam o zadna fakture, bo tez mi ona do niczego nie potrzebna, tak ze nie wiem jak to jest...

  12. #72
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Faktura nie jest potrzebna ale ich VAT zapłaciłaś a nie powinnaś. Powinni pomniejszyc kwote do zapłaty o VAT

  13. #73
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    95

    Domyślnie

    nie nie zaplacilam ich VATU bo przeciez automatycznie po zarejestrowaniu sie na ich stronie pokazuja Ci ceny BEZ vatu i ostrzegaja ze byc moze urzad celny TWOJEGO kraju moze od Ciebie zazadac zaplaty odpowiednich lokalnych podatkow.

    tak przynajmniej bylo jak ja kupowalam, ale kurcze teraz to sprawdzilam i przed i po zalogowaniu ceny sa takie same, nic nie rozumiem...

  14. #74
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez happymum Zobacz posta
    tak przynajmniej bylo jak ja kupowalam, ale kurcze teraz to sprawdzilam i przed i po zalogowaniu ceny sa takie same, nic nie rozumiem...
    no właśnie, więc poprosiłam o fakture bez Vatu i cisza.

  15. #75
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    95

    Domyślnie

    a to pobombarduj ich troche prosba o odpowiedz, ja sie przekonalam ze odpowiadaja zawsze, choc przewaznie nie od razu...

    ciekawe czemu to zmienili..

    ale swoja droga to sluchaj, te ceny teraz sa takie jak byly kiedys po zalogowaniu, tak jakby juz mialy defaultowo odjety ten vat...

  16. #76
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Dziewczyny bo teraz jest właśnie przecena na wszystkie chusty - 20% a tyle wynosi ich VAT.

    Demona podejrzewam, że wtedy musiałabyś opłacić certyfikat pochodzenia a to duzo większy koszt.



  17. #77
    Chustofanka Awatar elenapogodna
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    w centrum Europy
    Posty
    340

    Domyślnie

    na ile wiem, ta ich strona widzi IP-adres i już wiadomo z którego kraju wchodzisz na stronę. dla tego ceny są podane bez VAT nawet bez logowania
    Moje kochane dziewczynki - Marta (18.09.2006) i Agłaja (06.08.2010)

  18. #78
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elenapogodna Zobacz posta
    na ile wiem, ta ich strona widzi IP-adres i już wiadomo z którego kraju wchodzisz na stronę. dla tego ceny są podane bez VAT nawet bez logowania
    Jeszcze ze 2 tygodnie temu były ceny z VATem a dopiero po zalogowaniu on znikał.



  19. #79
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    95

    Domyślnie

    nemhain czyli Tobie powiedzieli ze wymienia znowu?

    to ja tez sie bede domagac

  20. #80
    Chustofanka Awatar elenapogodna
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    w centrum Europy
    Posty
    340

    Domyślnie

    no chyba teraz jest tak, bo cena jest teraz mniejsza niż parę tygodni temu od razu. U nas dziewczyny też chciały zamówić, już się ucieszyły że wszystko teraz jest tańsze, myślały że jak się zalogują, jeszcze taniej będzie. no i nic - to samo zostaje.
    Moje kochane dziewczynki - Marta (18.09.2006) i Agłaja (06.08.2010)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •