Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 87

Wątek: Baby Jungle

  1. #1
    Chustodinozaur Awatar rafandynka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    15,188

    Domyślnie Baby Jungle

    Zakładam nowy wątek dla testujących, a później (miejmy nadzieję) użytkujących. Z góry dziękuję za wszystkie konstruktywne i wnikliwe komentarze.
    Szczegółowe informacje nt. pieluszki na stronie producenta www.babyjungle.pl
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 06-01-2015 o 16:32
    A 2008, H 2009, M 2012, I 2014, M 2021

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez egac Zobacz posta
    Zakładam nowy wątek dla testujących, a później (miejmy nadzieję) użytkujących. Z góry dziękuję za wszystkie konstruktywne i wnikliwe komentarze.
    rzuć jakiegoś linka do nich pls

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  3. #3
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    nie otwira mi sie ta stronka
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Wyglądają bardzo ładnie A gdzie można je kupić?
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    to ja się wypowiem z testów na sucho bo na nas te pieluszki za małe- super wykonane ładne trwałe napy, mimo że kremowe a nie kolorowe (btw to też polski produkt? bo gdzies czytałam że ktoś nie mógł znaleźć plastikowych nap w pl)
    fajny patent z wkladami
    kolory extra, może zielony trochę za zgniły ale róż i turkus są extra

    czekam aż się pojawią większe i bede mieć na noc

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  6. #6
    Chusteryczka Awatar marcy
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,927

    Domyślnie

    To ja się wypowiem jako królik doświadczalny
    Pieluchy są bardzo chłonne, wkłady poprzez to, ze nie są prostokątne ładnie się układają i nie przesuwają się co minimalizuje wycieki. Napy trzymają dobrze, materiał na tą chwilę (prawie 3 miesiące używania) nie stracił koloru, nie zniszczył się w praniu, także wkłady mało szarzeją i wyglądają duuuuużo lepiej niż te z mikrofibry, których używam. Na noc wytzymują u nas bez problemu, nie zauważyłam, żeby się odciskały (mam ten większy rozmiar). Leżą dość zgrabnie, choć nie są to pieluchy, które robią najmniejszą pupę, bo jednak jest tak trochę tych warstw.
    jedyne co bym zmieniła - to skrzydełka z przodu z napami zrobiłabym dłuższe, bo na takich wijących się robalach jak mój Adaś zapinanie pieluchy to sport ekstremalny - i dłuższe skrzydełka by to zapinanie ułatwiły.Ale to już Eli przekazałam
    Generalnie BJ przeważają u nas w stosiku i jesteśmy zadowoleni
    Alex 2008, Adaś 2010, Emma i Tymon 5/01/2014

    Doula/ Certyfikowany Doradca Laktacyjny/Doradca noszenia po kursie ClauWi



  7. #7
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,816

    Domyślnie

    To ja powtórzę pytanie - gdzie mozna je kupić? Bo chętnie bym coś na próbę nabyła

  8. #8
    Chustodinozaur Awatar rafandynka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    15,188

    Domyślnie

    Nie chcę tu robić reklamy, bo nie wiem, czy mogę...piszę pv
    A 2008, H 2009, M 2012, I 2014, M 2021

  9. #9
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    to ja tez chce wiedziec gdzie kupic
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  10. #10
    Chustomanka Awatar aska.jb
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa - Tarchomin
    Posty
    1,249

    Domyślnie

    ja też bym się z chęcią dowiedziała gdzie je można nabyć


  11. #11
    Chustofanka Awatar Pastela
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    lubuskie
    Posty
    319

    Domyślnie

    przecież w googlach sa namiary na sklepy ;p
    Wiktor lipiec 2007r. i Zosieńka 11 marzec 2011r.

  12. #12
    Chustodinozaur Awatar rafandynka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    15,188

    Domyślnie

    Wpiszcie sobie w google "Baby Jungle sklep" na przykład, a tymczasem w tym wątku proszę o opinie
    A 2008, H 2009, M 2012, I 2014, M 2021

  13. #13
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,816

    Domyślnie

    Jak przetestuję, na pewno napiszę

  14. #14
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,545

    Domyślnie

    To ja napiszę po testach (jednorazowych jedynie z powodu problemów z pralką).
    Bardzo ładne, miękkie i takie przytulaśne. Chłonność bardzo dobra nawet po tylko jednym praniu.
    Jedyne, co mi nie bardzo pasowało, to za wąska kieszonka - w sensie, że wkład baaardzo do niej dopasowany i miałam problem z umieszczeniem go na miejscu, bo mi się podwijał.
    Dziękuję za możliwość testowania!
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  15. #15
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    884

    Domyślnie

    Mój synek w momencie testowania ważył ok. 7,5 kg. Testowaliśmy "jedynki" i "dwójki"

    Pieluszki są zgrane, estetycznie wykonane, mają piękne kolory. Największą ich zaletą jest to, że są wąskie w kroku, a dla nas jest to zbawienie, gdyż właśnie takie pieluszki zaleciła nam rehabilitantka ze względu na słabe mięśnie brzucha u synka. Zapinane są na napki - więc malutkie łapki nie mogą ich łatwo rozpiąć, co ma niestety miejsce przy rzepach. Ładnie chłoną, nie przeciekają, chociaż przy "dwójkach" powinnam mieć chyba nieco większy otulacz, bo Bambino Mio 7-9 kg nie do końca je otulał i boczkami co nieco pociekło

    Jedyneczki generalnie leżały zgrabniej, ale wiadomo - jeśli dwójki mają starczyć do końca okresu pieluchowania to muszą być ciut większe, i na dziecku powyżej roku pewnie będą leżeć tak samo zgrabnie jak u nas jedynki.


    Jedyną ich wadą dla mnie - nad czym ubolewam - jest, to, że to nie kieszonki... po założeniu otulacza całą zgrabność - za przeproszeniem - diabli wzięli. Dwa rzędy napek, lub szeroki rzep w przypadku Bambino Mio ograniczał ruchy dziecka tak samo, jak np. kieszonka NB. Jedynym wyjściem aby otulacz nie popsuł do końca uroku pieluszki były wełniane gatki storchena, lub nie stosowanie otulacza w ogóle i częstsze przebieranie.


    Generalnie - pieluszki polecam z czystym sumieniem. Są bardzo fajne. Aaaaaaa i nie napisałam jeszcze jednego - gumeczki przy nóżkach prawie w ogóle się nie odciskają

    Dziękujemy za możliwość testowania
    Bylam: ulisia

  16. #16
    Chustodinozaur Awatar rafandynka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    15,188

    Domyślnie

    Dzięki, Ulisiu. Co do otulacza, testowałam przeróżne z naszymi pieluszkami i chyba najlepsze były właśnie gatki storchena albo Flip. Nie robiły dużego kuperka.
    Jak będzie cieplej to bez otulacza
    A 2008, H 2009, M 2012, I 2014, M 2021

  17. #17
    Chustomanka Awatar carissima
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Oborniki Śl
    Posty
    755

    Domyślnie

    ehhh ze smutkiem się z nimi rozstawałam kiedy tylko je zobaczyłam zachwyciły mnie kolory!!! Przecudne!!! Potem dotykam - miękkie, mięsiste Wykonanie bardzo ładne, krój świetny. Nie uciskają nóżek!! Pierwszy raz założyłam je w dzień. Mała obudziła się po trzech godzinach. Sprawdzam - zero przecieków, pieluszka leży na swoim miejscu.
    Kolejna założona na noc (pierwszy raz założyłam wielo w nocy - bo zawsze się jakoś boję), pięć godzin spania, pielucha ciężka, mokra - przecieków nie ma. Na spacerze - to samo. Nie było nic co mogłoby budzić moje zastrzeżenia. To nasze początki pieluchowania i wiem, że w naszym stosiku muszą pojawić się BJ. I rzeczywiście, szkoda tylko, że musimy je chować pod otulaczami...
    Aaaa kieszonka rzeczywiście wąziutka, ale dzięki temu pieluszki są wąskie w kroku i tak zgrabne

    Dziękuję za możliwość testowania.

  18. #18
    Chustomanka Awatar sandy.pit
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa Falenica
    Posty
    520

    Domyślnie

    same superlatywy

    piękne soczyste kolory, bardzo dobry gatunkowo welur (mięsisty, to dobre określenie). do mikrofibry mam ambiwalentny stosunek, więc te baby-junglowe bawełniane (tak?) wkłady bardzo mi się podobają. przewężenie w nich może rzeczywiście odrobinkę utrudnia włożenie wkładu i ułożenie go równo w kieszeni, ale za to wynagradza zgrabną pupą bilans jest więc na plus.

    pieluchy są bardzo chłonne. my generalnie pieluchy zmieniamy co 2 godziny (kieszeń z mikrofibrą), tetre co 1, a baby jungle po 3, a jeszcze by co nieco po tych 3 godzinach wchłonęły.
    nie udało nam się w nich przespać nocki z obiektywnych powodów (musiałam przewijać bo zęby idą straszliwie), ale sądzę, że normalnie spokojnie dałyby radę.

    reasumując, brawo
    mam nadzieję, że Ela nie poprzestanie na tych formowankach, bo jakość wykonania i wygląd jej pieluch spokojnie wytrzymuje porównanie z pszczołą albo itti bitti. jest szansa na coś nieprzemakalnego?

    Doradca Noszenia ClauWi® i Doula

  19. #19
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    no REWELACJA
    świetny krój,mięsiste bardzo chłonne, śliczne kolorki,pupka wygląda cudnie,szkoda ,że jeszcze nie można chodzić bez ubranka
    maciupenki minusik za to,że jak włoże wkładke i sobie zostawię na pozniej założenie pieluszki to ten wkład się tam troszkę wałkuję,ale to jest tak naprawdę żaden problem bardzo fajny pomysł z rozpinanym wkładem z jeden strony,szybkie schniecie i wygodne wieszania.
    ocena 6

    aha roz 1 starcza do 8 kg

    mój waży 8, 7mc i 3 tyg, już ostatnie napki(na zdjeciach go troche docisnełam )




    Ostatnio edytowane przez ewaibartek ; 04-04-2011 o 09:38
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  20. #20
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Będę monotematyczna
    Testowaliśmy rozm.1 na 2,5 miesięcznym Franiu
    Pieluszki leżały fantastycznie, zero odciśnięć, idealnie dopasowanie. Bardzo dobrze chłoną, w nocy Franek przesypia ciurkiem 6 godz i pieluszka spokojnie to wytrzymuje
    Kolory bajeczne - minus za to, że trzeba je zakrywać
    Wkłady świetne, choć tak jak pisały dziewczyny czasami trudno je umościć w kieszonce ale coś za coś, dzięki temu pieluszka jest wąska i dopasowana.
    My przy niecałych 6 kg mamy jeszcze duży zapas napek.
    Gratuluję świetnych pieluszek! Na pewno je kupimy

    ps można się spodziewać czegoś innego niż formowanek???
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •