Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 87

Wątek: Baby Jungle

  1. #61
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    testowałam pieluszki w maju, myslałam, że recenzja dawno tu jest, a okazuje się, że nie

    testowalismy rozmiar 2, synek miał ponad 2 lata, jest szczupły (waga wtedy ok 12 kg, wzrost ponad 90 cm, dokładnie nie pamietam)
    pierwsze wrażenie po zobaczeniu pieluch - będą za małe na szczęście okazało się, że nie mam racji
    kolorki cudne, wykonanie na 5, dopasowanie też w sam raz na mojego szczuplaka
    miałam problem z ułożeniem wkładki, ale wąskość pieluchy okazała sie zaletą w ostatecznej ocenie
    używalismy tylko w dzień, więc maksymalnej chłonności nie oceniam, ale pieluchy mnie zachwyciły i na pewno kiedyś będę mieć taką w swoim stosiku

  2. #62
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Ulubione formowanki mojego dziecka (jedyne pieluszki przy których nie protestuje jak mu zakładam).
    Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

  3. #63
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    Będę monotematyczna
    Testowaliśmy rozm.1 na 2,5 miesięcznym Franiu
    Pieluszki leżały fantastycznie, zero odciśnięć, idealnie dopasowanie. Bardzo dobrze chłoną, w nocy Franek przesypia ciurkiem 6 godz i pieluszka spokojnie to wytrzymuje
    Kolory bajeczne - minus za to, że trzeba je zakrywać
    Wkłady świetne, choć tak jak pisały dziewczyny czasami trudno je umościć w kieszonce ale coś za coś, dzięki temu pieluszka jest wąska i dopasowana.
    My przy niecałych 6 kg mamy jeszcze duży zapas napek.
    Gratuluję świetnych pieluszek! Na pewno je kupimy

    ps można się spodziewać czegoś innego niż formowanek???
    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    My juz mamy swoje własne Według mnie to najlepsze formowanki z jakimi miałam do czynienia, lepsze od BBH, lulu, babykicks.... I choć testowałam rozm 1 ( maly waży 6kg) to kupiłam rozm 2 i pasuje doskonale, no i na długo nam wystarczy. BJ plus wełniak - zestaw idealny i jaki mięciutki
    Mija rok, jak używamy babyjungle i niezmiennie jestem z nich bardzooo zadowolona. Dalej mięciutkie, nic a nic się w nich przez ten rok nie zmieniło ( no moze kolor lekko bledszy ale przyznam, że sie z nimi nie cackam). Jak dla mnie to jedyne tak dobrze dopasowane formowanki nam przydałyby sie jeszcze babyjungle z bardziej chłonnym wkładkami ( takie jak te bawełniane tylko lekko grubsze bambusowe - może z tego nowego bambusika dałoby radę coś takiego stworzyć?)
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  4. #64
    Chustofanka Awatar Blafia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    423

    Domyślnie

    My posiadamy dwie różowe formowanki Baby Jungle rozmiar 2 z dużym zapasem oryginalnych wkładów, których używamy też w połączeniu z otulaczami lub kieszonkami innych firm - sprawdzają się świetnie!

    Hania ma aktualnie 14 miesięcy, waży ok.9,5kg, jest raczej długim szczypiorkiem. Na wielo dopiero od miesiąca (żałuję, że tak późno!!!).
    Formowanki BJ UWIELBIAMY i na pewno zakupimy jeszcze inne kolorki, szczególnie turkus i jasna zieleń. Pieluszki są śliczne, mięciutkie, cudne w dotyku - Hania jak dorwie to się do nich przytula jak do pluszaków Prane kilkakrotnie w 40 i 60st nie straciły nic z urody i funkcjonalności.
    Świetnie przylegają, ale nie obciskają. Nie zdarzył nam się żaden przeciek, ani odparzenie i inne tego typu historie. Używamy z otulaczem, ale czasami po domu lata w samej formowance.
    Z włożeniem wkładki rzeczywiście trzeba się trochę napracować, ale jak się ją odpowiednio ułoży to ta chwilka trudu procentuje

    Reasumując: świetna pieluszka!!!

    Może uda mi się obfocić dziecię w weekend to dodam relację

  5. #65

    Domyślnie

    To i ja się dopiszę - używamy BJ od ponad pół roku. Są fantastyczne - przez sposób zapinania doskonale się dopasowują do szczupłego ciałka, bardzo milusie w dotyku.
    A dodatkowo bardzo ładne - mamy turkusową

  6. #66
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,754

    Domyślnie

    używam od kilku miesięcy baby jungle dwójki - wytrzymują pranie i suszenie bębnowe co drugi dzień, chłonne, milutkie, zgrabne - wąskie w kroku, dzięki konstrukcji wkładu - zszyty z jednej strony, z drugiej spinany - stosunkowo szybko schnie, może jak dla mnie trochę za dużo gumki na plecach. Pewnie byłyby to moje ulubione formowanki (a tak nie mam ulubionych ) gdyby nie były kieszonkami - miękki, zwijający się wkład trudno ułożyć w wąskiej, ze sztywniejszego materiału pieluszce. No ale gdyby wkłady były wszyte albo wpinane, to pieluszka zapewne straciłaby inne zalety - albo relatywnie szybkie schnięcie, albo zgrabność, albo welurkową miękkość od pupy.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  7. #67
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    Do jakiej wielkości dziecka wystarcza rozmiar 2? Ostatnio wszystkie bambusy zaczęły mi gwałtownie łysieć więc szukam alternatywnych materiałów a BabyJungle wyglądają bardzo kusząco
    Witek 2012

  8. #68
    Chusteryczka Awatar marcy
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,927

    Domyślnie

    My uzyskaliśmy do 2 lat, do odpieluchowania, ale za Chiny nie pamietam ile Adam wtedy ważył.
    Alex 2008, Adaś 2010, Emma i Tymon 5/01/2014

    Doula/ Certyfikowany Doradca Laktacyjny/Doradca noszenia po kursie ClauWi



  9. #69
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    no to i ja!!
    mam otulacz pul babyjungle i nie sądziłam, że mnie coś jeszcze pieluszkowego zaskoczy!! Najlepszy otulacz jaki do tej pory miałam w rękach. Wąski, pul mięciutki, idealny dla mnie. Zawsze wyciągam go pierwszego do założenia na tyłek. Także czekam teraz na dostawę otulaczy BJ
    Rafandynko brawo!!

  10. #70
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    mamru, a co ten otulacz ma w srodku? mam nadzieje ze nie zadne zakladki z mikropolarku...?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  11. #71
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Kresko ma, zakładki. Bardzo zgrabne. Jak wyjmę z pralki to Wam pokażę

  12. #72
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    ale polarkowe czy z pula? bo z polarkowymi mi nie bardzo po drodze... nie nasiąkają za szybko?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  13. #73
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    polarkowe, w zasadzie to jest chyba mikropolar.
    Mały miał go dużo razy na pupie i nie nasiąka, nie zauważyłam tego. Ale przy następnej zmianie pieluszki zwrócę na to uwagę

  14. #74
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    hmmm... jak te zakladki nie sa za wielkie i mikropolar nie nasiaka to tez bede czekac na te otulacze
    kiedy mają byc mniej wiecej? bo nie doczytalam nigdzie...
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  15. #75
    Chustofanka Awatar ignasiamama
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Warszawa Wola
    Posty
    192

    Domyślnie

    To ja też pytam, bo zamówiłam właśnie kieszonkę. A o otulaczach nic nie znalazłam w wątku.

  16. #76
    Chustomanka Awatar marylove
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Piotrków Tryb
    Posty
    629

    Domyślnie

    Znacie może prefoldy baby jungle, używał ktoś?... kusi mnie spróbowanie rozmiaru newborn.
    Kalina 14.07.2012 i Beniamin 25.10.2014

  17. #77
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    no to wracam

    i już piszę
    najpierw o otulaczu, bardzo zgrabny, wąski w kroku, idealny dla mnie. Super wszyte gumki, to jest otulacz po który sięgam jako pierwszy. Kresko specjalnie dla Ciebie zostawiłam synka na dłużej w pieluszce, miał otulacz baby jungle + muślinę imse vimse, pielucha była mokra bardzo, polar suchy. Będzie się idealnie nadawał dla noworodków i małych niemowlaków.
    tak wygląda w środku




    a tu porównanie z otulaczem babyetta




    widać, że jest weższy, jeśli chodzi o długość to rozciągają się niemal do tej samej długości.
    Wiem, że mój otulacz to prototyp, więc pewno standardowe będą się odrobinę różnić.

    A teraz kieszonka baby jungle, uszyta bardzo porządnie, starannie. Polarek jak polarek, ale cieńszy niż w milovia, bardzo podobny do tego w nappi me i babyetta. Pul mięciutki, plastyczny bym powiedziała. No i znów zgrabna kieszonka wąska w kroku. Dla mnie super!

    porównanie z bumgeniusem


    porównanie z milovia


    i jeszcze z nappi me, są b. podobne jeśli chodzi o szerokość

  18. #78
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Swietnie wykończony ten otulacz, np. w e flipie te zakładki sa takie luźne, ze nic nie trzyma a tutaj bardzo fajnie.

  19. #79
    Chustofanka Awatar ignasiamama
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Warszawa Wola
    Posty
    192

    Domyślnie

    Ej, skąd wy te otulacze BG bierzecie? Nie ma w sklepie, w wątku też nie. Na zamówienie jest?

  20. #80
    Chustomanka Awatar fensterka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marylove Zobacz posta
    Znacie może prefoldy baby jungle, używał ktoś?... kusi mnie spróbowanie rozmiaru newborn.
    ja mam, nawet po kilku praniach są miękkie, dobrze się spierają, ja używałam przy obecnym maluchu jako dodatkowy wkład z tetrą, przy noworodku sprawdzę w tym samym czasie jak Ty
    Problem w tym, że jest nas czterech
    Rafał mąż- 2003, Eryczek- 04.2010, Tymusiek- 05.2012, Staś- 10.2014
    i każdy chce przy Tobie LEŻEĆ.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •