Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
73. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    1 1.37%
  • 3

    4 5.48%
  • 4

    7 9.59%
  • 5

    61 83.56%
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 111

Wątek: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

  1. #81
    Guest

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    Cytat Zamieszczone przez rebelka
    Mój fruit coctail kupiłam już używany, ja nosiłam w nim bardzo dużo i zmechaceń nie ma żadnych.
    bo to pasiaczek.
    a pasiaczki są super.

  2. #82
    Guest

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    Cytat Zamieszczone przez rebelka
    Mój fruit coctail kupiłam już używany, ja nosiłam w nim bardzo dużo i zmechaceń nie ma żadnych.
    bo to pasiaczek.
    a pasiaczki są super.

  3. #83
    Chustofanka Awatar Agakakaka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    202

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    Moja turkish delight nie mechaci się wcale.


  4. #84
    Chustomanka Awatar madziuchna23
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    542

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    Chciałam dopisać się do wszystkich ochów i achów
    mam BB Lychee i jestem w niej zakochana, nic to, że noszę w niej chłopaka
    Teraz zastanawiam się nad dokupieniem kółkowej w bardziej "męskich" kolorkach )
    Małgosia 23.07.2004
    Piotruś 22.01.2009
    Michasia 26.10.2010
    Matylda 27.03.2012

  5. #85
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,160

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    Cytat Zamieszczone przez madziuchna23
    Chciałam dopisać się do wszystkich ochów i achów
    mam BB Lychee i jestem w niej zakochana, nic to, że noszę w niej chłopaka
    Teraz zastanawiam się nad dokupieniem kółkowej w bardziej "męskich" kolorkach )
    ja tez mam Lychee (a do tego kółkową Papryczkę)
    jest świetna. większych różnic w stosunku do innych chust, które miałam nie zauwazyłam ale to chyba ja taka jestem, że mi ze wszystkim dobrze
    z pewnością jest jedną z cieńszych chust jakie miałam, idealna na lato: i struktura i grubość i kolor

    edit.
    po dłuższym noszeniu musze troche doprecyzować, że jest nieszczególna dla ciężarków. przy 11 kg córce w kieszonce osiadała dość mocno nie dało się dłużej nosić i sprzedałam.
    ale jest fajnie śliska, i pomimo, że gęsto tkana to jest naprawdę cienka, taka aż chłodna w dotyku! z pewnością idealna na lato!

    w ankiecie zaznaczę 4 (choć zastanawiałam się nawet nad 3 za nośność) ale to dlatego, że można ją traktowac jako chustę "sezonową" i tym zdecydowanie nadrabia no i wybór kolorystyczny jest rewelacyjny.
    Ostatnio edytowane przez garlicgirl ; 24-08-2009 o 10:27
    Syn 2006
    Córa 2008
    Syn 09.2014

  6. #86
    Chustomanka Awatar madziuchna23
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    542

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    To masz dokładnie taki zestaw jaki ja bym chciała mieć
    a lychee jest przepiękna
    Małgosia 23.07.2004
    Piotruś 22.01.2009
    Michasia 26.10.2010
    Matylda 27.03.2012

  7. #87
    Chustomanka Awatar madziuchna23
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    542

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    wczoraj wrzuciłam na próbę na plecy moja 5 letnią córę, waży 21 kilo i co? BB ja utrzymała bez problemu, a ja prawie w ogóle nie czułam ciężaru, nie mam porownania z innymi chustami ale moja miłość do BB kwitnie
    Małgosia 23.07.2004
    Piotruś 22.01.2009
    Michasia 26.10.2010
    Matylda 27.03.2012

  8. #88
    Chustofanka Awatar magi104
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Tychy
    Posty
    159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama40_2007 Zobacz posta

    Jak miło widzieć kogoś z szeregu HD teachers w chuście
    Znaczy, nie tylko ja wsiąkłam

  9. #89
    Chustomanka Awatar Hainaut
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Belgia (Walonia)
    Posty
    1,314

    Domyślnie

    Nie macie pojecia jak ciesze sie, ze znalazlam ten watek. Przyznam, ze nie wiedzialam, ze jest tyyyyle roznych i rozniastych chust i jak maz stwierdzil, ze zamawiamy chuste i kazal mi wybrac kolor, to nawet nie sadzilam, ze powinnam jakos sprawdzic czy to aby dobry model.
    Poki co jestesmy posiadaczami BB slen (granatowa, 4,90 m) i ciesze sie widzac tutaj takie pozytywne recenzje.

    Ja dopisze swoje wrazenia, jak tylko mala pojawi sie na swiecie i bede ja w stanie (tzn. moje umiejetnosci na to pozwola, bo poki co to na razie tylko mnie przeraza to platanie) w taka chuste wsadzic.
    Kim (2009) & Tim (2011) - i 5 Aniolkow

  10. #90
    Chustoholiczka Awatar JustNik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    3,775

    Domyślnie

    mam BB kolkowa PAPAYA - wielki sentyment bo to byla 1sza chusta
    i wiazana LYCHEE - choć różowa to Pan Mąż sobie zakupil, żeby mu do koszul i garniturow pasowala.. (wiem smiesznego mam meza) ale ja i corka go uwielbiamy

    i te BB chusty UWIELBIAM

    1. miekkie
    2. swietne kolory
    3. nie trzeba prasowac po praniu

  11. #91
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie dla mnie rewelka

    noszę w blue curacao - kolor, grubość idealne na lato, poza tym tkanina jest lekko śliska, jakby chłodna w dotyku. wspaniale nosi (z tym, że moja młoda waży dopiero 7 i pół kilo), pięknie się dociąga, układa i wiąże w zgrabny węzeł. generalnie piątka z plusem .
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  12. #92
    Chustofanka Awatar magi104
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Tychy
    Posty
    159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zosinamama Zobacz posta
    noszę w blue curacao - kolor, grubość idealne na lato, poza tym tkanina jest lekko śliska, jakby chłodna w dotyku. wspaniale nosi (z tym, że moja młoda waży dopiero 7 i pół kilo), pięknie się dociąga, układa i wiąże w zgrabny węzeł. generalnie piątka z plusem .
    Toczka w toczkę to co ja chciałam napisać, tyle, że mam zielona papryczkę .
    Jeden mały minusik przy porównaniu z Natką, którą miałam wcześniej (i którą tez bardzo sobie chwaliłam) - nieoznaczone brzegi i słabo zaznaczony środek...

  13. #93
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie

    ja mam 2 babylonie lychee tkaną i taką samą kółkową, Moja Mała na widok szmaty się cieszynosi mi się w obu super, materiał przyjemny, nie do zdarcia)sprawdza się jako kocyk, przekąska hyhy, to ja zakochana nie oddam



  14. #94
    Chustomanka Awatar Tau777
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,179

    Domyślnie

    Dzisiaj przyleciala do mnie papryczka. Na pierwszy rzut oka, zdecydowanie grubsza/sztywniejsza od koiry, no i gdzie sa te pieknie sciete ogony jak u vatka?
    Ale za to kolory miodzio!
    Piekna jest!
    O noszeniu nic jeszcze nie powiem, bo poki co zaliczylismy tylko jedno wiazanie.

  15. #95
    Chusteryczka Awatar skybear
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    nad polskim morzem
    Posty
    1,878

    Domyślnie

    piękne eibe poleciało do pięknej lemonki,a ja w zamian fundnelam sobie babylonie passion fruit.
    jestem zachwycona jej gładkością i miękkością,miła to odmiana po wielomiesiecznym uzywaniu miesistego indio. podoba mi sie stonowana kolorystyka,ale to juz sprawa gustu.
    no i nadspodziewanie dobra nosnosc.
    moim zdaniem o wiele lepsza niz pasiaki didka.
    wezel wydaje mi sie dosc spory,ale to szczegół.
    ogólnie chusta na piątkę
    net mi znów zabrali...

  16. #96
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    567

    Domyślnie

    Dziewczyny czy może określić bardziej miękkość tej chusty? Kupiłam na straganie mało używaną (wg. byłej właścicielki jeszcze nie złamana) i zastanawiam się czy i ile ona jeszcze zmięknie. Porównanie mam tylko z bawełnianą grecją Nati, ale ta była od wyjęcia z pudełka mięciutka. Czy ta Babylonia ma choć troche szans stać sie tak miękka?

  17. #97
    Chustomanka Awatar neverendingstory
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    1,190

    Domyślnie

    mój mąż jest zadowolonym posiadaczem BB passion fruit, a ja dzisiaj sobie pożyczyłam na godzinny spacer i wreszcie mogę coś napisać o tej chuście. Pierwsze wrażenia z macania super - chusta cieniusieńka, bardzo miła w dotyku, kolorystycznie przepiękna. Pierwsze motania "na chwilę" to był plecak i kieszonka. Bardzo fajnie się dociągało, szczególnie kieszonkę. Dziś próbowałam 2X i było ciut gorzej, po maksymalnym dociągnięciu, zawiązaniu węzła i "wpadnięciu" pupki powychodziły mi jeszcze spore luzy, które musiałam dociągnąć. Nie wiem dlaczego ubzdurałam sobie, że nie będzie dobrze nosić przez dłuższy czas (pewnie ze względu na cienkość), byłam pewna, że dzieć mi opadnie, a chusta zacznie się wrzynać w ramiona. Jakież było moje zaskoczenie, kiedy nic takiego nie miało miejsca chusta nosi bardzo przyzwoicie, w trakcie spaceru mała nie opadła a mnie się nic nie wrzynało, ani nie czułam za bardzo ciężaru. Jeden malutki minusik to taka "szmatławość" chusty - kupiłam używaną i jest ciut zmechacona. Ale to samo miałam z amazonią natki - chyba po prostu po intensywnym używaniu materiał się mechaci:/ szkoda, ale to naprawdę mały minus, zresztą meszek jest mniej widoczny po praniu i wyprasowaniu chusty oceniłam oczywiście na 5

    i nadal papryczka jest moim niespełnionym marzeniem.....
    moje lwice: Jadzia -05.08.2000, Justynka - 15.08.2009

  18. #98
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    631

    Domyślnie

    ja nie wiem czy ze mna jest cos nie tak ale dla mnie babylonia jest naprawde baaardzo gruba.
    Mam fruit coctail , kolorki sa piekne moja mala na ich widok od razu sie śmieje
    Ale nie umiem sie z nia dogadac dam 4

  19. #99

    Domyślnie

    A ja dam 5...za wszystko...wiem,wiem..malo to precyzyjne ale wiekszosc juz zostalo powiedziane...

  20. #100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tau777 Zobacz posta
    Dzisiaj przyleciala do mnie papryczka. Na pierwszy rzut oka, zdecydowanie grubsza/sztywniejsza od koiry, no i gdzie sa te pieknie sciete ogony jak u vatka?
    Ale za to kolory miodzio!
    Piekna jest!
    O noszeniu nic jeszcze nie powiem, bo poki co zaliczylismy tylko jedno wiazanie.
    Piękne zdjęcie. Nie mogę się napatrzeć
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •