Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
73. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    1 1.37%
  • 3

    4 5.48%
  • 4

    7 9.59%
  • 5

    61 83.56%
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 111

Wątek: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

  1. #61
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    KoziegÂłowy
    Posty
    103

    Domyślnie

    Aneta fajnie że BB ci spasowała,a ż mi się żal zrobiła że ja sprzedałam jak czytałam Twojego posta.... ech muszę coś nowego upolować, bo żal d... ściska)
    Agnieszka mama Patryczka

  2. #62
    Chustomanka Awatar polah
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    a ja mam pytanie do dziewczyn (Vega, to przede wszystkim do Ciebie , które miały możliwość porównania różnych kolorów BB - czy chusty różnią się grubością między sobą? Ostatnio przeczytałam gdzieś wypowiedź, że lychee jest najcieńsza. To jak to z nimi jest?
    Jula 18.12.2004, Wojtek 17.01.2008
    Herbata z Malinami


  3. #63
    Chusteryczka Awatar kobra
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Chicago
    Posty
    1,850

    Domyślnie

    moja ocena dla BB to 5+ Od paru dni nosze w pozyczonej papryczce i jestem zachwycona latwoscia z jaka wiaze sie w niej plecaczki, nareszcie skonczyly sie moje problemy z dociaganiem. Wyglada na to,ze musze jakas BB na wlasnosc upolowac i powiekszyc moj skromny stosik
    Nothing you become will disappoint me;
    I have no preconception that I'd like to see you be or do.
    I have no desire to foresee you, only to discover you.
    You cannot disappoint me.


    Aska - mama Kajetana (19.10.2007)

  4. #64
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Bramki k/Warszawy
    Posty
    1,229

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez polah
    a ja mam pytanie do dziewczyn (Vega, to przede wszystkim do Ciebie , które miały możliwość porównania różnych kolorów BB - czy chusty różnią się grubością między sobą? Ostatnio przeczytałam gdzieś wypowiedź, że lychee jest najcieńsza. To jak to z nimi jest?
    Dementuję pogłoski jakoby kolory chust różniły się grubością Wszystkie są identyczne. Tylko z reguły ciemne kolory wydają się grubsze - a lychee jako najjaśniejszy wydaje się najcieńszy - nic z tego - są takie same


    http://www.chusty.com.pl - Babylonia, Bebina, Didymos, Gabi, Lana, Lenny Lamb, MaM, Merry Carry, NatiBaby, Storchenwiege
    Doradca po kursie dla zaawansowanych Trageschule Dresden

  5. #65
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie

    Wreszcie się zebrałam żeby wystawić recenzję mojej Papryce
    Cóż mam rzec - CUDO. Jest szeroka, łatwo się w niej plecakuje. Ciężkie dziecko nosi bajecznie, dla mnie porównywalnie ze starszą (grubszą) Nati (do tej pory Nati w moim osobistym rankingu nie miała konkurencji ).
    W dotyku jest jakby śliska, jak ją wyjęłam z pudełka to nie mogłam się oderwać, bo wolę gładkie chusty od flanelowo-mechatych
    Nie wrzyna się, nie luzuje, wiazanie sie nie rozłazi.
    Mam 5,6m więc po zawiązaniu zostają mi zamaszyste ogony, bardzo mi się to podoba.
    IMO - chusta na piątkę. Zastrzeżeń póki co - brak
    Juz ostrzę sobie zęby na kolejną Babylonię
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  6. #66
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    I ja też pożądam
    Mam już kółkową Strawberry.
    Marzy mi sie Pink Pepper(nie wiem,czy dobrze zapamiętałam nazwę) z nowej kolekcji.

    Vega, a czy macałaś już te nowe?Czy materiał sie rózni,czy taki sam????

  7. #67
    Chustomanka Awatar YPSI
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Londyn/Poznań
    Posty
    791

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    Niestety ja chyba będę w zdecydowanej mniejszości nie-zwolenniczek BB A wielka to szkoda, bo kolory i rozmiar są fajowe ale za Chiny nie mogę się polubić z moją nową BB Turkish Delight. Kupiłam ja od joawoj z myślą o tym, że będzie nam się dobrze nosiło a tu klapa Totalnie nie mogę się z tą chustą dogadać. Nie mogę dociągnąć, dzieć mi osida, duży węzeł mi wychodzi, materiał się wpija. Nie jestem przeciez amatorką chuścianą wiec to chyba nie mój problem tylko chusty. Moze to jakiś kiepski egzemplarz albo poprostu chusta nie dla mnie
    Zdjęcia zrobiłam na pamiątke ślicznego koloru ale ja już nie chcę BB. Idę szukać czegoś nowego tylko czego ...


    EDIT
    Mam teraz (08.2009) Babylonię BB Fruit Coctail i ona jest zupełnie inna niż wcześniej posiadana BB Turkish. Zdaje się, ze paski mają jakiś inny splot albo coś bo ta chusta świetnie się mota,ładnie wiąże się plecak prosty i z krzyżem, nie osiada mi dziecko, chusta nie wpija się w ramiona. Jest miękka choć ciężka i nieco spora jak się ją złoży. Kolory oczywiście śliczne
    Ostatnio edytowane przez YPSI ; 30-08-2009 o 21:01 Powód: nowa opinia nt BB
    Monika, mama Franka (29.11.2006) i Małgosi (23.07.2008)

  8. #68
    Chustofanka Awatar kappala
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa- UrsynĂłw
    Posty
    333

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    a ja mam BB Fruit Passion i po prostu mnie urzekła. Jest cieńsza niż Leo i Indio, więc mniemam że będzie się też dobrze nosić latem. Trzeba ją dobrze podociągać, ponieważ może dlatego że jest cienka, łatwiej o luzy, ale po dociągnięciu po prostu bajka. Noszę mojego ośmiokilogramowego brzdąca i nic mi się nie wrzyna, dziecko nie osiada i plecy nie bolą
    A kolor jest przepiękny Nie wiem jak reszta kolorów, ale FP jest dużo piękniejszy niż reklamowany przez panią na stronie. Powinni porobic jakieś nowe zdjęcia, gdzie kolor by dobrze widać, gdyż, wg mnie, zdjęcia są mało zachęcające

  9. #69
    Chustofanka Awatar anesha
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    156

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    Mam Babylonię Green Paprica od 3 miesięcy. Bardzo dobrze mi sie nosi, super dociąga.
    Wg mnie jest troszkę grubsza od nowych Nati, ale dla mnie w sam raz.
    Jedyny minus to długość(mały bo można uciąć ), mam 1,70m wzrostu i ogony do kostek jak się zamotam w 2x.
    No i kocham te kolory...
    Anielka I 2008
    Jacek II 2010
    Moje fotografie awolinska.wordpress.com

  10. #70
    Chustofanka Awatar iffi
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Giżycko
    Posty
    207

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    Uwielbiam moją papryczkę
    Jest super mięciutka, przyjemna w dotyku i w noszeniu, jak dobrze ją dociągnę, to nic nie trzeba poprawiać na spacerkach, cud miód malina
    Miałam też okazję ponosić chwilkę w passion fruit rebelki i baaaaaaaaaaaardzo mi się podobały te cudne, żywe kolory!
    BB rulez!!!

  11. #71
    Chusteryczka Awatar mimka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Francja póki co...
    Posty
    2,152

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    podpisuję się pod zwolenniczkami BB-slen! mam papayę (i kolorystycznie mi bardzo odpowiada ), cienka, przyjemna, nie wrzyna się, dobrze dociągnięta nie luzuje się. Ogony są, ale jakoś mnie to nie przeszkadza.
    Zadowolona jestem z wyboru

  12. #72
    Chustofanka Awatar Agakakaka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    202

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    Ja mam turkish delight. Miałam chrapkę na paprykę, ale przy szlachetnym turkishu wydała mi się zgrzebna
    To zadziwiająca chusta, bo cieniusieńka, ale niezwykle nośna. Nosiłam ją w tym samym czasie co w indio i zdecydowanie wygrała z indio. Jest cienka, więc wydaje się nie można jej zamotać na szybko jak indio, które nigdy się nie wrzyna. A jednak, ta chusta wybacza nawet niedbałe motanie, czego mi już vatanai nie wybaczała. Jest absulutnie cudowną chustą. Nosiłam w niej blisko 12kg (ponad dwuletnia Basia) bez żadnego dyskomfortu.


  13. #73
    Chusteryczka Awatar lori
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,150

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    jak ja mogłam tak późno tu trafić???
    tak więc mam od urodzenia F zieloną papryczkę. szybko zmiękła, kolory obłędne(dla lubiących zielenie), nosi bardzo dobrze, super się dociąga.
    jedyny maciupeńki minusik to jest cięższa niż np Stoczki czy pawie
    ale daje 5
    http://milimoistudio.pl/ - Mili Moi Studio - fotografia rodzinna, dziecięca, portret
    https://milimoiwbeskidzie.wordpress.com/ - nasze przygody w Beskidzie

    F 2008 L 2010 K 2013 I 2015

  14. #74
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    Czy babylonie się mechacą? Ja mam ostatnio świra na tym punkcie. Proszę o opinie.
    Asia, mama Ignacego, Tosi, Dominika, Weroniki i Maksa


  15. #75

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    owszem mechaca; kupilam wlasnie passion fruit i jest zmechacona;miejscami sa to kuleczki (na brzegach) ale przewaznie taki wystajacy dlugi wlosek; chusta jest mieciutka i niesamowicie mila w dotyku; mysle ze ten mily wlosek wlosek chcial nie chcial mechacic sie chyba musi z czasem; mnie to nie przeszkadza chociaz nie wiem jak wyglada taka chusta po ladnych kilku latach; w kazdym razie moje 10 kg szczescia nosi idealnie a kolory ma przepiekne; akurat z tego wyboru jestem zadowolona; porownalam z Lisa didka ktora przy babylonii jest hm jak cienkie plotno przy miekkim sweterku ale zmechacen za to nie ma ani odrobine
    nie wiem czy babylonie w innych kolorach sa takie same

  16. #76
    Chusteryczka Awatar lori
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,150

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    ja ma papryczkę - dość mocno eksploatuję ją od grudnia, prana 3 razy, zmechaceń nie ma żadnych
    http://milimoistudio.pl/ - Mili Moi Studio - fotografia rodzinna, dziecięca, portret
    https://milimoiwbeskidzie.wordpress.com/ - nasze przygody w Beskidzie

    F 2008 L 2010 K 2013 I 2015

  17. #77
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    miałam passion friut. zaczęła sie mechacic, niestety.
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  18. #78
    Guest

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    Cytat Zamieszczone przez adriana-p
    miałam passion friut. zaczęła sie mechacic, niestety.
    moja PF juz po pierwszym praniu skosmaciła się okropnie
    a szkoda, bo to jedna z piękniejszych chust.

  19. #79
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    MIałam strawberry stripes.Zmechaciła sie po kilku miesiacach. Mam papryczke kólkowa od 2 lat-jak nowka!!!!Podobno strawbery,pasion friut i chyba ta niebieska sie mechaca bardzo. Reszta git.

  20. #80
    Chusteryczka Awatar rebelka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Nowe n/Wisłą
    Posty
    2,905

    Domyślnie Re: BB-slen - tkana chusta firmy Babylonia

    Mój fruit coctail kupiłam już używany, ja nosiłam w nim bardzo dużo i zmechaceń nie ma żadnych.
    "Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty." Frank Zappa

    Dorota, mama Mateusza - 06.05.2008

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •