Strona 19 z 69 PierwszyPierwszy ... 9111213141516171819202122232425262729 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 1375

Wątek: KU KU KU KURDE SZOK!!!- Indio w lumpeksie!

  1. #361
    Chustomanka Awatar kiwka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Barbareks Zobacz posta
    hej ja początkująca w kwestii chust i nosideł, macie pomysł jak najszybciej oswoić i przyswoić nazwy, wzory tych wszystkich chust, aby łatwiej wypatrzeć cokolwiek w lumpku?? bo że szukać długich "szmat" no to logiczne dla mnie. Ja na wsi zabitej dechami i już się doczekać nie mogę na małe buszowanko.. tylko nie tak łatwo wyrwać się do miasta :/ a któraś z Was miała przyjemność buszować w Koninie, okolicach??
    jak coś będzie miało metkę DIDYMOS to bierz bez wahania potem wrzuć zdjęcie na forum a któś zawsze Ci powie co to za model
    a na serio, troszkę to potrwa ale na pewno stopniowo przyswoisz wiedzę - to samo jakoś tak wchodzi do głowy
    Moje M&M'sy: Maciek (10.08.2007) i Michaś (16.03.2010)

    W Poznaniu też nosimy: Poznań "W chuście"



  2. #362
    Chustomanka Awatar Gugu
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Crosno
    Posty
    556

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Barbareks Zobacz posta
    hej ja początkująca w kwestii chust i nosideł, macie pomysł jak najszybciej oswoić i przyswoić nazwy, wzory tych wszystkich chust, aby łatwiej wypatrzeć cokolwiek w lumpku?? bo że szukać długich "szmat" no to logiczne dla mnie.
    Chyba jak tak się "opatrzysz", poczytasz, to z czasem dojdziesz do wprawy. Podobno większość z nas to wzrokowcy (ja na pewno!). Szukałam materiału na lumpach i wyciągnęłam kawałek, patrzę, a tam wszyta mini instrukcja "jak nosić i jak nie nosić", więc od razu coś mnie drgnęło Albo dziś na spacerze patrzę, a kolo jakiś sprząta samochód, wyciągnął wiadro i na nim położył coś, co wyglądało jak KatjaMogę się mylić oczywiście.
    Albo: wchodzę pierwszy raz do mieszkania znajomej, patrzę na zasłony i myślę: o kurde, jak róże Oschy
    mama Estery lipiec 2012
    www.balkanfunk.pl

  3. #363
    Chustoholiczka Awatar sag8
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3,943

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gugu Zobacz posta
    Chyba jak tak się "opatrzysz", poczytasz, to z czasem dojdziesz do wprawy. Podobno większość z nas to wzrokowcy (ja na pewno!). Szukałam materiału na lumpach i wyciągnęłam kawałek, patrzę, a tam wszyta mini instrukcja "jak nosić i jak nie nosić", więc od razu coś mnie drgnęło Albo dziś na spacerze patrzę, a kolo jakiś sprząta samochód, wyciągnął wiadro i na nim położył coś, co wyglądało jak KatjaMogę się mylić oczywiście.
    Albo: wchodzę pierwszy raz do mieszkania znajomej, patrzę na zasłony i myślę: o kurde, jak róże Oschy
    chyba jesteś już na etapie, który wymaga leczenia....
    Hancymon - 03.2010 Ingulec - 07.2013


  4. #364
    Chustomanka Awatar Gugu
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Crosno
    Posty
    556

    Domyślnie

    he he, dobrze mi z tym (każdy narkoman tak powie)
    mama Estery lipiec 2012
    www.balkanfunk.pl

  5. #365
    Chusteryczka Awatar Barbareks
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    2,314

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gugu Zobacz posta
    Chyba jak tak się "opatrzysz", poczytasz, to z czasem dojdziesz do wprawy. Podobno większość z nas to wzrokowcy (ja na pewno!). Szukałam materiału na lumpach i wyciągnęłam kawałek, patrzę, a tam wszyta mini instrukcja "jak nosić i jak nie nosić", więc od razu coś mnie drgnęło Albo dziś na spacerze patrzę, a kolo jakiś sprząta samochód, wyciągnął wiadro i na nim położył coś, co wyglądało jak KatjaMogę się mylić oczywiście.
    Albo: wchodzę pierwszy raz do mieszkania znajomej, patrzę na zasłony i myślę: o kurde, jak róże Oschy

    to faktycznie mega zajawka.. ale jaka pozytywna!! to nic tylko wyszukiwać w lumku i handlować dalej z tymi co to tego daru szukacza nie posiadają a ja jeszcze przed buszowankiem, raz że przed wypłatą, dwa że przeziębienie mnie chwyciło i na wycieczki samochodowe w roli kierowcy nie mam ochoty, no i moje plany praca/dom przeciągają się przez to osłabienie.. a postanowienie twarde mam najpierw praca, potem dom, potem cała reszta... bo inaczej za parę miesięcy z dużym korbolem na przedzie to mogę nie podołać temu wszystkiemu na czas.

  6. #366
    Chusteryczka Awatar asienkie
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Lbn
    Posty
    1,939

    Domyślnie

    Aaaaaaa!!!!!!!!!!!! ZNALAZLAM!!!
    Moja pierwsza szmateksowa chusta!
    Pojechalam dzisiaj do ciuszka w poszukiwaniu jakis ubranek dla dziecia, nie liczylam specjalnie na inne znaleziska, choc jak wczesniej juz wiedzialam od pani sprzedawczyni - chusty czasami sie tam trafiaja wzielam sie od razu za przeszperanie koszy z posciela/obrusami itp. szperalam bez wiekszego entuzjazmu, kiedy juz doszlam do ostatniego kosza nagle mignal mi jakis znajomy wzor, serce troszke mocniej zabilo (ale sie nie napalalam bo juz pare podobnych rozczarowan za mna), dotykam materialu , ciagne a tu skosy , wyciagam calosc i Mialam ochote piszczec ze szczescia
    Przepiekny czerwoniusi storch za jedyne: 10zl
    Ostatnio edytowane przez asienkie ; 06-03-2013 o 16:06

  7. #367
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    gratulacje

  8. #368

  9. #369
    Chusteryczka Awatar Barbareks
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    2,314

    Domyślnie

    rewelacja, ja w końcu jutro się udaję na buszowanko po Koninie trzymajcie za mnie kciuki proszę

  10. #370
    Chustofanka Awatar Kasienka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asienkie Zobacz posta
    Aaaaaaa!!!!!!!!!!!! ZNALAZLAM!!!
    Moja pierwsza szmateksowa chusta!
    Pojechalam dzisiaj do ciuszka w poszukiwaniu jakis ubranek dla dziecia, nie liczylam specjalnie na inne znaleziska, choc jak wczesniej juz wiedzialam od pani sprzedawczyni - chusty czasami sie tam trafiaja wzielam sie od razu za przeszperanie koszy z posciela/obrusami itp. szperalam bez wiekszego entuzjazmu, kiedy juz doszlam do ostatniego kosza nagle mignal mi jakis znajomy wzor, serce troszke mocniej zabilo (ale sie nie napalalam bo juz pare podobnych rozczarowan za mna), dotykam materialu , ciagne a tu skosy , wyciagam calosc i Mialam ochote piszczec ze szczescia
    Przepiekny czerwoniusi storch za jedyne: 10zl
    WOW który to lumpeks???

  11. #371
    Chusteryczka Awatar asienkie
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Lbn
    Posty
    1,939

    Domyślnie

    fotki - bo przeciez bez nich post niewazny


    Kasienka na nadbystrzyckiej

  12. #372
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    Piękna! Mnie się nie udało jeszcze, ale jestem wytrwała

  13. #373
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasienka Zobacz posta
    WOW który to lumpeks???
    ja też chcę wiedzieć, ja też a tak w ogóle może któraś z bardziej doświadczonych lublinianek mogłaby podzielić się opiniami na temat lubelskich lumpków pod kątem ubranek/innych gadżetów dziecięcych?

  14. #374
    Chusteryczka Awatar asienkie
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Lbn
    Posty
    1,939

    Domyślnie

    Lublinianki ja sie chetnie podziele swoimi spostrzezeniami na przyszlym Klubie Mam
    swoja droga ciekawa jestem po ile "chodzi" taki stroch ??

  15. #375
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Kraków \ śląsk
    Posty
    2,305

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asienkie Zobacz posta
    Lublinianki ja sie chetnie podziele swoimi spostrzezeniami na przyszlym Klubie Mam
    swoja droga ciekawa jestem po ile "chodzi" taki stroch ??
    Jak chcesz sprzedać to stanę 1 No i zależy jaka długość?

  16. #376
    Chusteryczka Awatar asienkie
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Lbn
    Posty
    1,939

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez machma Zobacz posta
    Jak chcesz sprzedać to stanę 1 No i zależy jaka długość?
    sprzedawac nie zamierzam, bo druga chusta bardzo mi sie przyda zreszta takie znalezisko, ze szkoda by bylo
    dlugosc 3,6

  17. #377
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asienkie Zobacz posta
    Lublinianki ja sie chetnie podziele swoimi spostrzezeniami na przyszlym Klubie Mam
    swoja droga ciekawa jestem po ile "chodzi" taki stroch ??
    coś dokładniej można prosić o tym przyszłym Klubie Mam? gdzie? jak? kiedy?

  18. #378
    Chusteryczka Awatar urticea
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,731

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asienkie Zobacz posta
    Przepiekny czerwoniusi storch za jedyne: 10zl
    leoś czerwony!!!????
    dlaczego, no DLACZEGO ja nie mam takiego szcześćia!!!
    gratulacje!!
    jakby Ci się przestał podobać, to... mnie podoba się bardzo, pamiętaj w razie czego )
    08.2011 04.2014

  19. #379
    Chusteryczka Awatar urticea
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,731

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asienkie Zobacz posta
    swoja droga ciekawa jestem po ile "chodzi" taki stroch ??
    zależy od tego w jakim jest stanie, ale myślę że między 140 - 180 zł...
    08.2011 04.2014

  20. #380
    Chusteryczka Awatar Kilerek_81
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asienkie Zobacz posta
    Lublinianki ja sie chetnie podziele swoimi spostrzezeniami na przyszlym Klubie Mam
    swoja droga ciekawa jestem po ile "chodzi" taki stroch ??
    a może jakiś wątek na lubelskim o ciuchlandowej mapie Lublina?

    Asienkie super znalezisko


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •