Strona 39 z 69 PierwszyPierwszy ... 29313233343536373839404142434445464749 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 780 z 1375

Wątek: KU KU KU KURDE SZOK!!!- Indio w lumpeksie!

  1. #761
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    Ostatnio latam po lumpeksach w dwóch dzielnicach, z obłędem w oczach, i nic (oczywiście!). Ostatnio wyciągnęłam bieżnik podobny bardzo do Nati tej żółto-pomarańczowej Mam takie poczucie, że już za samą wytrwałość należy mi się choćby kółkowa samoróbka
    Witek 2012

  2. #762
    Chustomanka Awatar slomka81
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Jawiszowice
    Posty
    809

    Domyślnie

    Mnie też się nic nie udaje wygrzebać....ale trzeba być wytrwałym każdą może kiedyś spotka szczęście

  3. #763
    Chustomanka Awatar nemirowskaya
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    RAJCZA/śląskie
    Posty
    1,158

    Domyślnie

    Jutro uciekam z domu... Mam jeszcze jedną sprawę do załatwienia w Bielsku więc jadę z samego rana i będę też buszować do utraty tchu
    Zuzanna (16.02.2011), Lilianna (27.05.2014)
    "W obawie, by śmierć nie wydarła dziecka, wydzieramy dziecko życiu; nie chcąc by umarło, nie pozwalamy żyć." J.Korczak

  4. #764
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    wracam do "swojego" tematu, bo sobie przypomniałam i w końcu pomierzyłam...
    nosidło ma 43 cm na dole panelu, 44 cm tam, gdzie wszyte są szelki naramienne, jakieś 35 cm w najwęższym miejscu i 41 cm wysokości (od szelek naramiennych do pasa biodrowego)
    grubsza, miękka część pasów naramiennych to 38 cm, potem jest jeszcze jakieś 1,7 m niewypełnionego, 2-warstwowego materiału
    pas biodrowy faktycznie niewypełniony nigdzie, od klamry do klamry jakieś 90 cm - a klamra faktycznie nie wygląda na mega bezpieczną...

    co z tym zrobić? kupowałam faktycznie "dla nauki" no i kolorki mi się bardzo spodobały
    Cytat Zamieszczone przez kaasia Zobacz posta
    parę dni temu znalazłam w lumpeksie mei taia (o ile to mei tai... (?))
    ładny wzór, kosztował parę złotych - ale, że się nie znam, mam w związku z tym parę wątpliwości
    Metki żadnej nie ma, więc najpewniej samoróbka. Poniżej zdjęcie (przed praniem i prasowaniem, więc paski "nieco" pozwijane). Powiedzcie, proszę, czy to się do czegoś nadaje... jeśli tak, posiedzi jeszcze parę miesięcy czekając na swoją kolej... jeśli nie - nauka kosztuje, a ta lekcja droga nie była


  5. #765
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    Pewnie dzieciaki w tym swoje miski lub lale mogą ponosić
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

  6. #766
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    233

    Domyślnie

    Jej, gdzie Wy dziewczyny wyszukujecie? W najzwyklejszych lumpkach?

  7. #767
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    skoro to powyższe nosidło jedynie do noszenia lali lub misia, to może ktoś chce? mnie się nie przyda - mogę oddać za koszty przesyłki, jeśli nie naruszam w ten sposób regulaminu (?)
    dla samej jego "ładności" nie będę go trzymać... a może jakieś dziecię się ucieszy

  8. #768
    Chusteryczka Awatar maroussia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Wesoła
    Posty
    2,183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaasia Zobacz posta
    skoro to powyższe nosidło jedynie do noszenia lali lub misia, to może ktoś chce? mnie się nie przyda - mogę oddać za koszty przesyłki, jeśli nie naruszam w ten sposób regulaminu (?)
    dla samej jego "ładności" nie będę go trzymać... a może jakieś dziecię się ucieszy
    To ja bym wzięła dla małej. Od jakiegoś czasu też nosi.

  9. #769
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    jakby się maroussia nie zdecydowała to ja chętnie przygarnę prosze o priv
    Moje dwa szczęścia

  10. #770
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    dziewczyny, szybko poszło, mam tylko jedno do wydania, a już wczoraj dostałam pierwszą wiadomość...
    tak więc niestety ogłoszenie nieaktualne, chyba jeszcze dziś już pójdzie wysyłka

  11. #771
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    ha, dziś wstąpiłam "po drodze" do lumpka - nie tego od poprzedniego nosidła, ale z tej sieci - i znów znalazłam MT tym razem jednak chyba "prawdziwe", a nie dla lali czarne pasy i tył, przód panela biały w czarne kwiaty; na metce "palm&pond" - zna ktoś coś takiego?
    jutro postaram się obfocić i wstawić jakieś zdjęcie, bo teraz za słabe światło, to może ktoś mi powie czy tym razem dobrze trafiłam

    edit: o, znalazłam na stronie, to jest moje nowe nosidło http://www.palmandpond.com/htdocs/in...mart&Itemid=55

  12. #772
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    Ładne, szczęściara

  13. #773
    Chusteryczka Awatar edoro
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    lublin
    Posty
    2,589

    Domyślnie

    Wow, MeiTai z Tajlandii! Ładny!
    Mama Czterech Księżniczek, Pięciu Rozbójników i jednej Świętej w Niebie
    Małe dzieła mojej Dużej już panny Co robią moje dwie lewe ręce

  14. #774
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Ja też od jakiegoś czasu poluję na chustę, ale nic z tego za to w temacie pieluszkowym wreszcie się udało Czułam, że muszę zajrzeć do mojego "stałego" lumpka i nie mogłam uwierzyć.. Close Parent stara wersja w stanie idealnym, lekko przybrudzona, ale rzepy bielutkie nieużywane, materiał to samo. Szkoda, że bez wkładów, ale i tak jestem MEGA szczęśliwa!! Pieluchy śniły mi się od 2 dni, no to może teraz chusta albo nosidło w prezencie?

  15. #775
    Chusteryczka Awatar edoro
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    lublin
    Posty
    2,589

    Domyślnie

    No i stało się! Dokładnie 3 lata po moim indio, w tym samym sklepie, mój brat znalazł chustę. Za 1 zł
    Dopiero dziś miałam okazję ją zobaczyć. Wcześniej tylko mi opowiadali- moja bratowa nosi, ale jest raczej laikiem i nie wiedziała co to może być, metka nie do odczytania, a że jakaś krótka (2,8 chyba ma)..myślałam że może jakieś "beleco" Ale jak ją dotknęłam to od razu stwierdziłam, że porządna jakaś szmata, no i faktycznie- okazało się że to Didymos Tom
    Zacznę teraz tam regularnie chodzić

    edit- zdjęcia są tutaj http://www.chusty.info/forum/showthr...t-ma-taki-Tom-)
    Ostatnio edytowane przez edoro ; 23-03-2014 o 17:51
    Mama Czterech Księżniczek, Pięciu Rozbójników i jednej Świętej w Niebie
    Małe dzieła mojej Dużej już panny Co robią moje dwie lewe ręce

  16. #776
    Chustoholiczka Awatar sag8
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3,943

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez edoro Zobacz posta
    No i stało się! Dokładnie 3 lata po moim indio, w tym samym sklepie, mój brat znalazł chustę. Za 1 zł
    Dopiero dziś miałam okazję ją zobaczyć. Wcześniej tylko mi opowiadali- moja bratowa nosi, ale jest raczej laikiem i nie wiedziała co to może być, metka nie do odczytania, a że jakaś krótka (2,8 chyba ma)..myślałam że może jakieś "beleco" Ale jak ją dotknęłam to od razu stwierdziłam, że porządna jakaś szmata, no i faktycznie- okazało się że to Didymos Tom
    Zacznę teraz tam regularnie chodzić
    po pierwsze: obstawiam, że brat przepłacił...
    po drugie: gdzie fotka?
    po trzecie: gratulacje... oby więcej takich znalezisk...
    Hancymon - 03.2010 Ingulec - 07.2013


  17. #777
    Chusteryczka Awatar asienkie
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Lbn
    Posty
    1,939

    Domyślnie

    a ja ostatnio tak biegalam za jakas szmata dla nowego dzieciaczka...a tam mi ciagle nie po drodze bylo
    Gratuluje znaleziska!!!

  18. #778
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez edoro Zobacz posta
    No i stało się! Dokładnie 3 lata po moim indio, w tym samym sklepie, mój brat znalazł chustę. Za 1 zł
    Dopiero dziś miałam okazję ją zobaczyć. Wcześniej tylko mi opowiadali- moja bratowa nosi, ale jest raczej laikiem i nie wiedziała co to może być, metka nie do odczytania, a że jakaś krótka (2,8 chyba ma)..myślałam że może jakieś "beleco" Ale jak ją dotknęłam to od razu stwierdziłam, że porządna jakaś szmata, no i faktycznie- okazało się że to Didymos Tom
    Zacznę teraz tam regularnie chodzić

    edit- zdjęcia są tutaj http://www.chusty.info/forum/showthr...t-ma-taki-Tom-)
    wow ale super
    Moje dwa szczęścia

  19. #779
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    197

    Domyślnie

    a u mnie w mieście nic nawet pytałam pań sprzedających czy nie zdarzają się podejrzanie długie zasłonki, ale niestety

  20. #780
    Chustoguru Awatar mmadzik
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,766

    Domyślnie

    Ależ zazdroszczę!
    Kurcze, ja teraz jak na odwyku szmateksowym się czuję i wcale mi nie jest z tym dobrze...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •