Strona 44 z 69 PierwszyPierwszy ... 34363738394041424344454647484950515254 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 861 do 880 z 1375

Wątek: KU KU KU KURDE SZOK!!!- Indio w lumpeksie!

  1. #861
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Isolt Zobacz posta
    Ja tez nawet wisiadla nie widzialam!
    Ja widziałam ostatnio kilka wisiadeł i jedno mt.

  2. #862
    Chustofanka Awatar kahulec
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    205

    Domyślnie

    dziewczyny dzisiaj na lumpku widziałam marsupi ale jakieś takie wisiadłowe mi się wydawało, bardzo wąski tren panel z przodu na dole...takie to nosidełko jest? i jakieś takie w misie ... nie mogę zdjęć znaleźć nigdzie tego misiowego wzoru
    Brać?

  3. #863
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,283

    Domyślnie

    A na pewno to było marsupi? a nie np marsupio, typowe wisiadło?
    takie jak to? (zdj z netu):


    nie spotkałam nigdy marsupi w misie...
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  4. #864
    Chustofanka Awatar kahulec
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    205

    Domyślnie

    inne miśki taki wzór w małe misie
    marsupi logo skórzane z przodu było. Nie sprawdziłam rozmiaru, może to s i dlatego takie wisiadłowe mi się wydawało?
    rzepy nadal mocne i te z przodu na panelu również było w stanie dobrym moim zdaniem
    że też foty nie zrobiłam

  5. #865
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,283

    Domyślnie

    hmmm... jak logo sie zgadza i nazwa i rzepy na panelu to brzmi zachecajaco. tylko te misie...
    a! w marsupi rozm s i l roznia sie gl. dlugoscia pasow (to jest rozmiar noszacego a nie szerokosc panela)
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  6. #866
    Chusteryczka Awatar Barbareks
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    2,314

    Domyślnie

    mam marsupi i jest ok. to złudzenie że takie wąskie, dziecko dobrze jest ułożone, ja bym brała pewnie, pytanie jeszcze za ile??

  7. #867
    Chusteryczka Awatar majetta
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,751

    Domyślnie

    Ciśnienie mi ostatnio na ciuchach skoczyło. Widzę z daleka rąby granatowe. No Leo jak nic! Biegnę, rozpycham się, bo jeszcze mi zniknie sprzed nosa. Sięgam do kosza ...a to wielka poszewka na poduchę.
    Grrr... a dałabym sobie rękę uciąć!
    L. 12.2014, Przecinek 06.2017

  8. #868
    Chusteryczka Awatar Barbareks
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    2,314

    Domyślnie

    wczoraj znalazłam dwie długie tkaniny ze skosami, ale szerokie ponad metr chyba, jak wypatrzyłam ze są 2 identyczne, żadnej metki, środka.. no i zdecydowanie jakiś sztuczny materiał. Nie mam pojęcia co to miało być, ale chusta to nie była... tylko po co takie skosy komu?? ale już prawie się cieszyłam nimi

  9. #869
    Chustopróchno Awatar PchlePsotki
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    12,280

    Domyślnie

    no ja już znowu niechustowa, niepieluchowa za to wczoraj trafiłam na to co mi brakuje w szafach dziewczynek i swojej, odkryłam że jest nowy ciuchland z fajnymi cenami i jak na razie ciuchami --ale to tydzien od otwarcia więc musza zachęcić.
    Blog,
    Aniołek Sierpień 2022,Aniołek Kwiecień 2022,Aniołek Październik 2021,Asiulek 1.02.2013 ,Aniołek grudzień 2008, Natulek 13.08.2006

  10. #870
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PchlePsotki Zobacz posta
    no ja już znowu niechustowa, niepieluchowa za to wczoraj trafiłam na to co mi brakuje w szafach dziewczynek i swojej, odkryłam że jest nowy ciuchland z fajnymi cenami i jak na razie ciuchami --ale to tydzien od otwarcia więc musza zachęcić.
    o to ja podobnie, jest nowy więc towar fajny ale w dzień dostawy rzeczy są po 60 zł/kg a ostatniego dnia po dychu, wtedy można poszaleć i jest jeszcze co wybierać
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  11. #871
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    o to ja podobnie, jest nowy więc towar fajny ale w dzień dostawy rzeczy są po 60 zł/kg a ostatniego dnia po dychu, wtedy można poszaleć i jest jeszcze co wybierać
    A gdzie?
    Dominikowa (03.12.2008) i Wojtkowa (18.04.2014) mama

  12. #872
    Chustoholiczka Awatar Tulli
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    5,195

    Domyślnie

    Mnie tez się marzy jakas lumpkowa chusta, ale jak na razie nic. ale są nowe otulacze więc i TP dobrze
    mama Młodego, Młodej i Młodszego|`15,`17,19.
    PS codziennie dziękuję Bogu za to forum <3.

  13. #873
    Chustofanka Awatar kahulec
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    205

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Barbareks Zobacz posta
    mam marsupi i jest ok. to złudzenie że takie wąskie, dziecko dobrze jest ułożone, ja bym brała pewnie, pytanie jeszcze za ile??
    byłam jeszcze raz i obejrzałam dokładnie. Rzepy na panelu nie trzymały jednak, logo chyba stare bo jednak nie skórzane a takie zwykłe materioałowe, ale metka była. No i ten panel. Na dole góra 10 cm szerokości. Nie wzięłam i tu nie chodziło o kasę, bo chyba ze 4 zł kosztowało. Jakby któaś chciała mogę wziąć za koszt zakupu i wysyłki pewnie ok 15 zł

  14. #874
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    9,769

    Domyślnie

    ja juz niechustowa, ale ZAWSZE szukam chust i nosidel

    matka czworga
    i psa


  15. #875
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    A ja w piątek wygrzebałam elastyka Moby, ale niestety kosztował 60zł i miał plamy (wyglądały na spieralne, ale nie zależało mi aż tak bardzo). Kurczę, a już się cieszyłam że wreszcie coś upoluję
    Witek 2012

  16. #876
    Chusteryczka Awatar Barbareks
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    2,314

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kahulec Zobacz posta
    byłam jeszcze raz i obejrzałam dokładnie. Rzepy na panelu nie trzymały jednak, logo chyba stare bo jednak nie skórzane a takie zwykłe materioałowe, ale metka była. No i ten panel. Na dole góra 10 cm szerokości. Nie wzięłam i tu nie chodziło o kasę, bo chyba ze 4 zł kosztowało. Jakby któaś chciała mogę wziąć za koszt zakupu i wysyłki pewnie ok 15 zł
    to może warto odrobinę przeróbki i byłoby na lalę czy misia??

  17. #877
    Chustofanka Awatar kahulec
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    205

    Domyślnie

    może i tak gdyby nie było takie brzydkie

  18. #878
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    7

    Domyślnie

    hej, jestem pierwszy raz na forum i widzę taki wątek, nie mogę się nie pochwalić i dać nadzieję innym znalazłam już dwa razy chustę w lumpeksie:
    raz to jakaś niemiecka tania chusta, ale nosi się bardzo dobrze, taka ze stópkami haftowanymi , nie pamiętam nazwy za 6 zł
    a drugi raz amazonas laguna, noszę w niej codziennie moje "nieDająceSięUspićInaczej" dziecko - za 8 zł .

  19. #879
    Chustomanka Awatar pompolinka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolkaa Zobacz posta
    hej, jestem pierwszy raz na forum i widzę taki wątek, nie mogę się nie pochwalić i dać nadzieję innym znalazłam już dwa razy chustę w lumpeksie:
    raz to jakaś niemiecka tania chusta, ale nosi się bardzo dobrze, taka ze stópkami haftowanymi , nie pamiętam nazwy za 6 zł
    a drugi raz amazonas laguna, noszę w niej codziennie moje "nieDająceSięUspićInaczej" dziecko - za 8 zł .
    jakie miasto i który lumpek?

  20. #880
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pompolinka Zobacz posta
    jakie miasto i który lumpek?
    Na mazowszu, przy zoo taki duzy lumpek. Jak ktos z okolic to rozszyfruje miejsce

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •