Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Dwa filmy i dwa wisiadła :(

  1. #1
    Chustomanka Awatar ALiA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,252

    Domyślnie Dwa filmy i dwa wisiadła :(

    Ostatnio oglądaliśmy polski "Śnięty interes", jakoś średnio nas wciągnął, na koniec piękna scena- idzie sobie para,mężczyzna niesie śliczne dzieciątko-przepiękny ciemnoskóry bobas...noszony przodem do świata w jakimś wisiadle... Smutny widok,bo mogli to ładniej rozegrać. A wczoraj oglądaliśmy bajkę "Megamocny" i tam też nosił tata-przodem do świata w wisiadle. I weź potem przetłumacz komuś,ze tak się nie nosi!!!!

  2. #2
    Chustomanka Awatar ania
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Częstochowa okolice
    Posty
    750

    Domyślnie

    To jeszcze nic... Ostatnio przypadkiem trafiłam na stronkę jakiejś fundacji dla wcześniaków, a tam same peany n/t usztywnianych nosideł znanej wszystkim firmy W. OMG, aż usiadłam z wrażenia, bo jeden z artykułów podpisany był przez ordynatora tutejszego oddziału patologii i intensywnej terapii noworodka, na którym Lila leżała...
    mama Julci (06.05.2005) i Lilki (06.12.2009)
    wymianki: http://chusty.info/forum/showthread....h-doda%C5%82am
    na forum bywam troszkę rzadziej, więc proszę o cierpliwość jeśli nie odpisuję od razu

  3. #3
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,533

    Domyślnie

    ania na temat tego jak wiarygodnie w wygląda owa rekomendacja juz pisałam wiekokrotnie. w recenzjach najwięcej chyba

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar Filippa
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Opole/Katowice
    Posty
    3,410

    Domyślnie

    Mnie wiesiadło uderzyło w "Tylko mnie kochaj", też ostatnia scena. Sielanka, plaża, a tu klops
    Roch 09.07.2010, Leon 20.05.2013 i Tola 05.01.2015

  5. #5
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,947

    Domyślnie

    w " kac Vegas" też noszą przodem do swiata ale robi to gość nie do końca normalny więc....

    chociaż scena gdy ten gość otwiera energicznie drzwi samochodu i mały dostaje tymi drzwiami w twarz mnie nie rozśmieszyła - a pewnie miało być śmiesznie...
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  6. #6
    Chustomanka Awatar jamamajka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    W-wa, Centrum
    Posty
    537

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marjen Zobacz posta
    w " kac Vegas" też noszą przodem do swiata ale robi to gość nie do końca normalny więc....

    chociaż scena gdy ten gość otwiera energicznie drzwi samochodu i mały dostaje tymi drzwiami w twarz mnie nie rozśmieszyła - a pewnie miało być śmiesznie...
    A ja właśnie ze względu na wisiadło nie obejrzałam tego filmu... uprzedziłam się

    Za to w "Blade 3" Jessica Biel ma chyba ergonomika... a na pewno coś brzuch do brzucha (na początku filmu jak udaje przynętę na wampiry)
    Kasia, mama Majki (30.04.2009), doradca po kursie podstawowym Die Trageschule®
    w w w . p r z y t u l m n i e m a m o . p l

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar brikola
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    3,607

    Domyślnie

    ja juz olałam te filmowe sceny :/ pociesza mnie,ze w serialach u nas podobno jakieś chusty były, to plus dla nas

  8. #8
    Chustomanka Awatar basiaT
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Szczecin/Świnoujście
    Posty
    854

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez brikola Zobacz posta
    ja juz olałam te filmowe sceny :/ pociesza mnie,ze w serialach u nas podobno jakieś chusty były, to plus dla nas
    w "licencji na wychowanie" czy jakoś tak to się nazywa - chociaż wiązanie to chyba nie do końca było ok ...
    Przyjaciele są rodziną, którą sami sobie wybieramy.


    "Z
    abawki w stylu retro"
    "Na końcu tęczy"


  9. #9
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    874

    Domyślnie

    W powodzenia Charlie też była scena z wisiadłem przodem do świata. Tak sobie myślę, że te sceny w filmach są tak kręcone po to, aby lepiej dziecko-aktor był widziany. Ale i tak nie wygląda to zbyt przekonująco...

  10. #10
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,947

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jamamajka Zobacz posta
    A ja właśnie ze względu na wisiadło nie obejrzałam tego filmu... uprzedziłam się
    ale inne sceny warto zobaczyć a dialogi warto usłyszeć - jedna z lepszych komedii jakie ostatnio widziałam, pomimo tego pechowego wiszenia ...
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  11. #11
    Chustomanka Awatar monjan
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,076

    Domyślnie

    "Jedz, módl się i kochaj" z J.Roberts jest scena jak jej przyjaciele we Włoszech niosą brzdąca w Babybjornie przodem do świata
    ale film fajny
    Braciszki Stefan 12.01.2007 . Henryk 22.07.2011
    ****************************************

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •