Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Pytanie w sprawie Mietka

  1. #1
    Chustomanka Awatar ALiA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,252

    Domyślnie Pytanie w sprawie Mietka

    Lecę niedługo do siostry,biorę ze sobą chustoMT,genialnego,zakupionego od leduni. Siostra ma dziecia-miesięcy dwa prawie. Kompletnie nie chustowy,ale może uda mi się nawrócić jego mamuśkę I w związku z tym pytanie: czy mietek chustowy może być użyty dla takiego malucha? Bo,że taki "zwykły" to wiem,że jak dziecko już siedzi,ale zastanawiam się czy skoro ten jest w praktyce "szmatą" to mogłabym poglądowo zamotać jej synka...Bo jak nie to biorę jeszcze swoją chustę
    Z góry dzięki za pomoc

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    raczej weź chustę. w praktyce nic nie podtrzyma takiego maleństwa lepiej niż chusta. ja tak twierdzę, nie jestem pewna jakie zdanie na ten temat mają szkoły noszenia.
    acz niektórzy noszą. ale na wyspach czy w stanach w mietkach nosi się noworodki nawet...
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  3. #3
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    Nie jestem żadnym ekspertem ale myślę że po pierwsze to mietki są szyte pod wymiar a taki maluszek jest malutki więc MT będzie prawdopodobnie za duże i nie ma go jak dopasować, a poza tym co z główka?! Ja czekałam grzecznie na MT aż dzidzia siądzie a i tak musiałam szyć na zamówienie pod wymiar, bo w tym "standardowym" to musiałaby chyba szpagat robić...

  4. #4
    Chusteryczka Awatar cynthia
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1,676

    Domyślnie

    ja bym obstawiał chustę - ją zawsze można idealnie dopasować
    Poznań w chuście zaprasza!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •