Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 69

Wątek: polar dla dwojga - jaki?

  1. #21
    Chustonówka Awatar polma1
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    13

    Domyślnie

    Ja miałam pentelkę i byłam średnio zadowolona, tzn funkcję swoją spełniał , choć przy szyjce dziecka tego materiału jakos tak dużo i ten zamek mi coś też nie pasował, szkoda że nie ma rozpinanych polarków bo dla mnie zakładanie było uciążliwe a zdejmowani jeszcze bardziej no i wygląd taki sobie, no ale cena niska więc cóz za taką chcieć więcej
    Milenka (05.2004)
    Marysia (07.2006)
    Magda (06.2010)
    [*] Miłoszek 27tc (2009)[*]Aniołek 13tc (2008)

  2. #22
    Chustofanka Awatar Gula
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    209

    Domyślnie

    a czy jest jakas firma, ktora ma polary calkowicie rozpinane?

  3. #23
    Chustofanka Awatar myszka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    470

    Domyślnie

    No to juz mi kompletnie zamieszalyscie i nie wiem ktory kupic. moze jednak na gabi sie skusze, chociaz drozszy....

  4. #24
    Chustofanka Awatar myszka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    470

    Domyślnie

    Zapomnialam napisac, ze gabi w koncu kupilam nie za dlugo uzywalam, bo juz sie upal zrobil... no ale na jesien i zime bedzie jak znalazl. dzieki za rady
    littlepenguin.eu - pieluszki wielorazowe handmade, akcesoria, chusty

  5. #25
    Chustonoszka Awatar mamamia
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    kraków
    Posty
    79

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez polma1 Zobacz posta
    Ja miałam pentelkę i byłam średnio zadowolona, tzn funkcję swoją spełniał , choć przy szyjce dziecka tego materiału jakos tak dużo i ten zamek mi coś też nie pasował, szkoda że nie ma rozpinanych polarków bo dla mnie zakładanie było uciążliwe a zdejmowani jeszcze bardziej no i wygląd taki sobie, no ale cena niska więc cóz za taką chcieć więcej
    Ja też mam pentelkę. Rozmiar M trochę wielki jest, polarek dośc cieńki, więc sprawdzi się na wczesną wiosnę i późna jesień. Nieststy jak wieje, bardzo brakuje ściągacza przy kapturkach.
    Cena faktycznie niska. Moja mama twierdzi, że mozna to prosto uszyć samemu. Ja nie potrafię, pytanie ile weźmie krawcowa? I ile będzie kosztował materiał.

  6. #26
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja tez mam pentelke, nie mam porownania do innych ale dla mnie sie sprawdza w 100%. Jedyna zmiana to wszycie zamka na calej dlugosci bluzy- latwiej sie zaklada. No i pare obrazkow typu kwiatki i motylki sobie naprasowalam zeby nie byla taka bura- mam brazowa.i teraz mam niepowtarzalna

  7. #27
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,788

    Domyślnie

    mam polarową kamizelkę Susses kinder - całkowicie rozpinana;
    rozszerzenia na dziecko spina się suwakiem i ich nie widać - w ten sposób można nosić jako zwykłą kamizelkę, a jak trzeba dzidzika wrzucić to hop i już.
    za tę cenę mechacenie się, beznadziejna jakość polaru, jest absolutnie nie do przyjęcia, podobnie z suwakiem, któremu dość szybko złamał się uchwyt.

    Pomysłowość - celująca, jakość uszycia - w porządku, ale jakość materiałów poniżej krytyki.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  8. #28
    Chustofanka Awatar myszka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    470

    Domyślnie

    a jakies zdjecia kamizelki bys wkleila, jul? ciekawa jestem, jak takie cuś wygląda
    littlepenguin.eu - pieluszki wielorazowe handmade, akcesoria, chusty

  9. #29
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    5

    Domyślnie

    cześć
    szukam polaru dla dwojga. co to jest gabi? gdzie go zobaczyć? gdzie kupić?

  10. #30
    Chustofanka Awatar myszka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    470

    Domyślnie

    ja go w koncu kupilam. na allegro. cieply bardzo, ale takie dziwne trojkaty z przodu i z tylu... nie za ladne... poza tym fajny, no i mozna w nim nosic i z przodu i na plecach, wiec taki uniwersany. ja w sumie malo uzywalam na wiosne. teraz mam nadzieje czesciej, tylko chwilowo u rodzicow jest/
    littlepenguin.eu - pieluszki wielorazowe handmade, akcesoria, chusty

  11. #31
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ellajza Zobacz posta
    cześć
    szukam polaru dla dwojga. co to jest gabi? gdzie go zobaczyć? gdzie kupić?
    jakieś pewnie wiszą na chustostraganie, poszukaj
    są dwie wersje - nowsza, o której pisze Myszka, ma dół w trójkąt. Starsza wersja, grubsza, nada się nawet na zimę, ma dół prosto ścinany.
    2 + 7 (2005-2018)

  12. #32
    Chustofanka Awatar nuna77
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Kraków-Prądnik Cz.
    Posty
    263

    Domyślnie

    Czyli Gabi juz nie ma w sklepach?
    Jacuś 23.04.2011

    Martynka 21.09.1998

  13. #33
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nuna77 Zobacz posta
    Czyli Gabi juz nie ma w sklepach?
    eee, no chyba jest i na allegro są też nowe
    ale można też kupić tańszy używany
    2 + 7 (2005-2018)

  14. #34
    Chustofanka Awatar nuna77
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Kraków-Prądnik Cz.
    Posty
    263

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    eee, no chyba jest i na allegro są też nowe
    ale można też kupić tańszy używany
    Szukam i nie moge znalezc
    Jacuś 23.04.2011

    Martynka 21.09.1998

  15. #35
    Chustofanka Awatar guciamama
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    346

    Domyślnie

    ja odkupiłam gabi właśnie i super jest, już testowałam. jedyny minus to, że przez głowe, bez rozpinania. cóż, nie można miec wszystkiego

  16. #36
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nuna77 Zobacz posta
    Szukam i nie moge znalezc
    skasowało mi poprzedniego posta :/
    znalazłam tylko tutaj: http://chusty.info/forum/showthread....highlight=gabi
    ale możesz założyć swój wątek w Kupię, może ktoś się zgłosi
    ja sobie go chwaliłam, chociaż samodzielnie nie umiałam zakładać z dzieckiem na plecach. No i nie ma zamka z boku, więc nie ma szans rozpiąć go po wejściu np. do sklepu. Ale na "nierozbierane" spacery (a takie głównie mieliśmy) był świetny!
    2 + 7 (2005-2018)

  17. #37
    Chustonoszka Awatar pecher
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków czasem Kalisz
    Posty
    76

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez guciamama Zobacz posta
    ja odkupiłam gabi właśnie i super jest, już testowałam. jedyny minus to, że przez głowe, bez rozpinania. cóż, nie można miec wszystkiego
    Ja tez jestem wlascicielka polaru gabi i rzeczywiscie, ciezko tak przez glowe bez rozpinania.. Dalam mojej krawcowej - wszyla zamek po boku, a przy szyjce dziecia - tez rozprula i wstawila zatrzaski - wiec szeroko jest i wygodnie. Zaluje, ze nie poprosilam o zamek dwukierunkowy koszt wszycia - 20zl - polecam!
    a! i na logo gabi znalazlam juz przykrywajke nie bedziemy rekalmowac Gabi, skoro nosze pod polarem Alicje


    Guciamama ja w Krk ten zabieg przerobki polara wykonalam
    Simon 11.07.2005 Bella 17.04.2011


    Jestem peszer, dopiero chustonoszka a już chustoholiczka.

  18. #38
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    5

    Domyślnie

    dzięki. napisałam już do ovejblanca. a swoją drogą w jakim sklepie można polar gabi znaleźć? na allegro aktualnie nie ma..

  19. #39
    Chustofanka Awatar guciamama
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    346

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pecher Zobacz posta
    Ja tez jestem wlascicielka polaru gabi i rzeczywiscie, ciezko tak przez glowe bez rozpinania.. Dalam mojej krawcowej - wszyla zamek po boku, a przy szyjce dziecia - tez rozprula i wstawila zatrzaski - wiec szeroko jest i wygodnie. Zaluje, ze nie poprosilam o zamek dwukierunkowy koszt wszycia - 20zl - polecam!
    a! i na logo gabi znalazlam juz przykrywajke nie bedziemy rekalmowac Gabi, skoro nosze pod polarem Alicje


    Guciamama ja w Krk ten zabieg przerobki polara wykonalam
    oooo, a mozesz powiedziec gdzie taka sprytna krawcowa? to może też się skuszę na taki zabieg, skoro się da! a co to za przykrywajka? bo dobry pomysł

  20. #40
    Chustonoszka Awatar pecher
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków czasem Kalisz
    Posty
    76

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez guciamama Zobacz posta
    oooo, a mozesz powiedziec gdzie taka sprytna krawcowa? to może też się skuszę na taki zabieg, skoro się da! a co to za przykrywajka? bo dobry pomysł

    No, spryt i wyobraźnię to ma! to z rozpruciem szyjki dla dziecia i wszycia zatrzasków - to sama bez mojej wiedzy nawet zrobiła. I chwała jej za to! to ul. Kozia (a Pani nazywa się Anna Guzik serio! 20 zl wszycie zamka, a jesli zamka nie masz , to ona kupuje (+/- 10zł). Przyszywajka - to inaczej naszywka, naprasowanka. Kupiłam na all ciasteczkowego potwora. To logo gabi dosc niekształtne i trzeba czegoś dużego szukać...
    Simon 11.07.2005 Bella 17.04.2011


    Jestem peszer, dopiero chustonoszka a już chustoholiczka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •