Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: jeszcze o hamalu...

  1. #21
    Chustonoszka Awatar Asiolek
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maddleine Zobacz posta
    Dziewczyny, a jakie jest wasze zdanie na temat obecnej Hamalu? Czy jest już poprawiona i nosi się w niej wygodnie? Zastanawiam się nad kupnem, ale przeczytałam ten wątek i mam wątpliwości. Nie widzę jednak żadnych sznurków, a wypowiedzi są z 2008 roku, mozliwe, ze przez te 3 lata juz poprawili mankamenty i chusta sprawuje się dobrze.
    Proszę o opinie.
    Hamalu (teraz) to zwykła kółkowa, bez żadnych udziwnień, z ramieniem zakładkowym. Nosi się w niej bardzo dobrze, bardzo fajnie i lekko się dociąga, przez co dziecko dobrze przylega. Przy dłuższych spacerach nie osiada. Z kółek które miałam, ta była moją ulubioną. Polecam nawet dla niewtajemniczonych.
    Ostatnio edytowane przez Asiolek ; 13-04-2011 o 04:23

  2. #22

    Domyślnie

    Dzięki!

  3. #23

    Domyślnie

    miałam hamalu..i było mi niewygodnie może przez ten typ ramienia miałam len - chusta bardzo ładna tyko dla mnie była niewygodna zraziła mnie do chust kółkowych....

  4. #24
    Chustonoszka Awatar Asiolek
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    135

    Domyślnie

    No widzisz, a mi bardzo odpowiadała. Miałam kilka kółkowych, ale tylko w tej czułam, że dziecko przylega do mnie "jak druga skóra" i kółka były zawsze na swoim miejscu. Ale tak jak piszesz ważne jest, żeby dobrac sobie odpowiednie ramię.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •