Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 226

Wątek: Pieluszki Eko-mamy ? Ktos się skusił ?

  1. #81

    Domyślnie

    ewaibartek, nie przeszkadzaj Eko mamie bo ona szyje dla mnie! (m.i. pewnie) wydaje mi się, że one są one size. Pisałam jej co prawda ile waży mój młody ale nie jestem pewna, czy to miało znaczenie. Napisałam tylko, że chcę wąskie w kroku.


  2. #82

    Domyślnie

    Ja czekam na moje (tzn. Lenki ) pieluszki. Eko_mama to anioł, chyba nikt jej tyle nie marudził, co ja . Ale... zajrzyjcie lepiej na Jej blog http://eko-mama.blogspot.com/,
    ...a może lepiej nie zaglądajcie
    Lubię być z Wami

  3. #83

    Domyślnie

    a moje już są!!! tylko jeszcze muszę za nie zapłacić ale czaderskie koszulki, hehe.
    najbardziej się boję, że formowanka będzie tak ładna, że dziecko będzie z mokrym tyłkiem chodzić. No bo jak takie boskie autka zasłonić takim nudnym flipem? bez sensu.
    Alkestis, ja też marudziłam,nie bój żaby. Ostatecznie czekam na kieszeń w czachy z bambusem i formowankę w autka z bambusem. Chciałabym więcej, więcej, więcej ale kasiory brak.
    Ostatnio edytowane przez kawiareczka ; 24-05-2011 o 12:52


  4. #84

    Domyślnie

    Moje też już są, zapłacone i chyba w drodze . Ja się nie mogłam zdecydować i opanować : w końcu wzięłam 3 formowanki i kieszonkę. Nie zamierzam tych formowanek niczym zasłaniać, przecież lato . Lena teraz w samych formowankach po domu lata, ups. znaczy się leży , jeszcze żadnej na wylot nie przesikała
    Lubię być z Wami

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alkestis Zobacz posta
    Moje też już są, zapłacone i chyba w drodze . Ja się nie mogłam zdecydować i opanować : w końcu wzięłam 3 formowanki i kieszonkę. Nie zamierzam tych formowanek niczym zasłaniać, przecież lato . Lena teraz w samych formowankach po domu lata, ups. znaczy się leży , jeszcze żadnej na wylot nie przesikała
    Lena może sobie pozwolić na leżenie w formowance zobaczymy jak będzie z chłonnością, jak będzie mokra po jednym siku, to nie ma że boli, będzie otulacz. Jak da radę dłużej, to po domu może latać bez.
    Na dwór na plac zabaw nie ma opcji, żeby bez otulacza. Mokra formowanka w piasku to nie jest to co tygrysy lubią najbardziej a zmienienie po każdym siku przy dziecku rozpędzonym niczym wiosenna burza to nie na moje nerwy.


  6. #86
    Chustofanka Awatar Gula
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    209

    Domyślnie

    no u nas formowanka mokra po jednym siku - wiec raczej lata w otulaczu! Moze jeszcze nabierze chlonnosci
    Matyna&Julka (9.06.2010)

  7. #87
    Chustomanka Awatar Anque
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    592

    Domyślnie

    Moje AIO już dotarło Jutro moze uda mi się zrobić fotkę na modelce...
    różowy welurek od środka normalnie CZAD
    czerwcowa Natusia 2010

  8. #88
    Chustonoszka Awatar biankaaa
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    68

    Domyślnie

    Anque, pochwal się koniecznie

    W międzyczasie nasze nutki Bambus od środka, węższy kroczek - dla mnie pieluszka idealna))




  9. #89

    Domyślnie

    o matko ale cudo! Biankaa to kieszeń czy formowana?


  10. #90
    Chustonoszka Awatar biankaaa
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kawiareczka Zobacz posta
    o matko ale cudo! Biankaa to kieszeń czy formowana?
    Kieszeń Z ultra cienkim wkladem konopnym - co do chlonnosci samego wklady wypowiem sie po kilku praniach.

  11. #91

    Domyślnie

    My też mamy Wklejam fotki, trochę byle jakie, bo się na Dzień Matki do przedszkola spieszymy, ale nie mogłam się powstrzymać, żeby nie przymierzyć







    Powiem tak: jestem zauroczona tymi pieluszkami, starannie wykonane, dopracowane w najmniejszym szczególe, w ogóle naj... Żałuję, że się bałam bawełny (miałam kiedyś sztywną kieszonkę) i wzięłam jedną na próbę - a inne formowanki. Nic podobnego, jest mięciutka, naturalna, ślicznie się układa.
    Eko_mama to dla mnie Pieluszkowy Armani
    Lubię być z Wami

  12. #92
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Ja zamówiłam 3 formowanki: jeże, nutki i laleczki

  13. #93
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    647

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alkestis Zobacz posta

    PIĘKNE ZDJĘCIE

  14. #94

    Domyślnie

    boskie są te falbanki


  15. #95
    Chustonoszka Awatar ela84
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    56

    Domyślnie

    Ja mam fajne sowy z minke, trochę różowe, jak syn wreszcie wyjdzie na zewnątrz, to go ubiorę i wkleję fotki Chciałam kupić jeże, ale "wyszły" i już nawet wiem, kto mi je zwinął

  16. #96
    Chustonoszka Awatar biankaaa
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ela84 Zobacz posta
    Ja mam fajne sowy z minke, trochę różowe, jak syn wreszcie wyjdzie na zewnątrz, to go ubiorę i wkleję fotki Chciałam kupić jeże, ale "wyszły" i już nawet wiem, kto mi je zwinął
    hej hej!

    Alkestis - bombowe fotki!

  17. #97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biankaaa Zobacz posta


    Alkestis - bombowe fotki!
    E... tam, przeca mówiłam, że się spieszyłam
    Twoje są świetne, no ale taki Model, że nie ma innego wyjścia
    Lubię być z Wami

  18. #98

    Domyślnie

    dostałam te małe działa sztuki. Może się uda cyknąć fotkę oczywiście przyłączam się do ochów i achów ale mam pytanie o kieszonkę. Mam z welurkiem bambusowym i wkładką konopną. Wszystko to razem jest dość cienkie, mam porównanie tylko do kieszonek z wkładem z mikrofibry....czy to będzie chłonne??jak Wam się to sprawdza po przepisowych kilku praniach?


  19. #99

    Domyślnie

    Nie wiem, jak po kilku praniach, bo prałam raz i nie wiem jak u większego dziecka
    Lena dziś wytrzymała 2 siki - nie wiem czy wytrzymałaby trzeci, bo już jej pieluchę zmieniłam Nic nie przeciekło. Też mam z tym cienkim wkładem, a wewnątrz welurek bawełniany. Więc jak jeszcze zwiększy się chłonność po dalszych praniach, to jest GIT. Ale ja normalnie zakochana w tych pieluchach jestem, nawet jakby ciekły, to by je Lena i tak nosiła
    Lubię być z Wami

  20. #100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alkestis Zobacz posta
    Nie wiem, jak po kilku praniach, bo prałam raz i nie wiem jak u większego dziecka
    Lena dziś wytrzymała 2 siki - nie wiem czy wytrzymałaby trzeci, bo już jej pieluchę zmieniłam Nic nie przeciekło. Też mam z tym cienkim wkładem, a wewnątrz welurek bawełniany. Więc jak jeszcze zwiększy się chłonność po dalszych praniach, to jest GIT. Ale ja normalnie zakochana w tych pieluchach jestem, nawet jakby ciekły, to by je Lena i tak nosiła
    konopia ponoć zwiększa chłonność po ok 6 praniach.
    Przymierzyłam młodemu na szybko pieluszki i chyba mamy problem, wydaje mi się, że formowanka jest za dużaale mam nadzieję, że mi się wydaje....jak zapnę na brzuszku tak jak trzeba (chyba na wszystkie napy zapięłam) to ma luz przy nogach, pieluszka nie jest dopasowana, mogę tam wsadzić rękę...mamy L, młody waży ok 11kg, więc chyba powinno być ok. Chyba się rozpłaczę jak się okaże, że jest za wielka i cieknie
    a może tak ma być?? u mnie wszystkie pieluszki są dopasowane przy nóżkach, nie ciasne ale dopasowane.

    aha, co do ilości sików, to trudno powiedzieć chyba. Ja nie wiem w zasadzie ile razy młody sika w ciągu dwóch godzin im mniejsze dziecko tym częściej z tego co pamiętam. Zobaczymy jak wypiorę i założę na pupsko
    Ostatnio edytowane przez kawiareczka ; 27-05-2011 o 17:28


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •