Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 226

Wątek: Pieluszki Eko-mamy ? Ktos się skusił ?

  1. #61
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    My mamy kieszonkę minkee - śliczna w sówki Ale jakoś cieknie nam bokiem- może to kwestia minkee bo babyetta też mi nasiąka w kroku Tzn minkee łapie wilgoć od mikropolaru i ubranie do wymiany Ale i tak je lubię

    Jak Wam się sprawdzają otulacze?
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  2. #62
    Chusteryczka Awatar Wika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,694

    Domyślnie

    ja mam otulacz, jest śliczny, też dawno nie widziałam tak starannego wykonania, ta metko-ulotka ze wstazeczką, ślicznie. Musze wypróbować tez inne dzieła eko-mamy
    mi ogólnie lepiej sprawdzają się formowanki z otulaczami, jak sama nazwa wskazuje otulacz otula pieluchę i nic mi nie przecieka, czego nie mogę powiedzieć o kieszonkach-muszę spróbować te od eko-mamy, może bedzie inaczej
    Ostatnio edytowane przez Wika ; 05-05-2011 o 20:11

    Hania (02.10.2008)
    Marta(03.12.2009)
    Ludwik (16 10.2013)


  3. #63
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kawiareczka Zobacz posta
    a teraz eko_mama wrzuciła nowe materiały, z których będzie szyć, widziałyście? świetne!
    Nutki są boskie! I lale! A motyle wyglądają jakby były w 3D!!!

  4. #64
    Chustoholiczka Awatar pszczoła
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    3,950

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta

    Jak Wam się sprawdzają otulacze?
    Ja miałam noworodkowy, mała rośnie szybko, więc już poszedł na bazarku, ale był ok. ŁAdnie dopasowywał się do pupy, nie przeciekał, no i jak pisałam, wyglądał pięknie
    wspieram w rodzicielstwie

    Doradczyni Noszenia ClauWi®
    Doradczyni po kursie podstawowym Die Trageschule ®

  5. #65
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    a ile kosztuje kieszonka z wkładami?

  6. #66
    Chustonoszka Awatar edyta1411
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    134

    Domyślnie

    Dziewczyny nie spodziewałam się takich pozytywnych recenzji i zdjęcia też urocze.Bardzo Wam dziękuję,nie myślałam,że aż tyle Was mnie zauważy i zechce ubrać dziecię w moją pieluszkę.
    Julia 28,02,2004 ,Paweł 05,03,2007 ,Antek 05,05,2010 .
    http://eko-mama.blogspot.com/ moje pieluszki wielorazowe

  7. #67

    Domyślnie

    ja cały czas myślę co tu kupić. Bo i chciałabym formowanki z otulaczem-koniecznie czaszki. Ale szkoda zakrywać takie piękne pieluszki, więc myślę też o kieszonkach. No ale nie mogę wszystkiego
    Edyta skoro tu zaglądasz, napisz proszę co jest wsadzone do formowanek, jakie wkłady? czy są grube-chłonne czy zgrabne. Zaprezentowana tutaj modelka jest modelem leżącym i na tyle małym, że dobrze aby miała szeroko między nogami dla większego chodzącego dziecka wolałabym zgrabniejsze w kroku. Chodzi mi o wersję na dzień, nie na noc, więc pieluszka nie musi być mega chłonna. Dzięki!


  8. #68
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    1,257

    Domyślnie

    Pieluszki piękne są i bardzo starannie wykonane. Rodzina moja na ostatnim zlocie była jednoznacznie zachwycona i każdy chciał pupę piękną w minkowej kieszonce pogłaskać. I Edyta bardzo wyrozumiała osoba

  9. #69
    Chustonoszka Awatar edyta1411
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    134

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kawiareczka Zobacz posta
    ja cały czas myślę co tu kupić. Bo i chciałabym formowanki z otulaczem-koniecznie czaszki. Ale szkoda zakrywać takie piękne pieluszki, więc myślę też o kieszonkach. No ale nie mogę wszystkiego
    Edyta skoro tu zaglądasz, napisz proszę co jest wsadzone do formowanek, jakie wkłady? czy są grube-chłonne czy zgrabne. Zaprezentowana tutaj modelka jest modelem leżącym i na tyle małym, że dobrze aby miała szeroko między nogami dla większego chodzącego dziecka wolałabym zgrabniejsze w kroku. Chodzi mi o wersję na dzień, nie na noc, więc pieluszka nie musi być mega chłonna. Dzięki!
    Wystarczy napisać że chcesz wąska w kroku i zrobione a wkład dzienny to 3 warstwy konopii.
    Julia 28,02,2004 ,Paweł 05,03,2007 ,Antek 05,05,2010 .
    http://eko-mama.blogspot.com/ moje pieluszki wielorazowe

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez edyta1411 Zobacz posta
    Wystarczy napisać że chcesz wąska w kroku i zrobione a wkład dzienny to 3 warstwy konopii.
    aaa, to tak można? super!dzięki


  11. #71
    Chustomanka Awatar anitanelka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Konin
    Posty
    785

    Domyślnie

    No to pieluszki wypróbowane... Jednym słowem CUDO!!!
    Na moim 5kg klusku leży super, oczywiście nie obyło się bez kupy, bo jak to tak. Chrzest nowej pieluchy być musi. Pieluszki super starannie wykonane, wizualnie bajka po prostu... Na pewno jeszcze się skuszę, bo już się bardzo lubimy z nimi




  12. #72

    Domyślnie

    A ja chciałam Was zapytać o kieszonki z pulem bawełnianym, są miękkie? Miałam kiedyś z takim kieszonkę i była twarda jak płótno namiotowe. Ta bawełna z zapowiedzi prześliczna, zamówiłam formowanki, ale myślę też o kieszonkach, tylko nie lubię twardych pieluch. Doradźcie, Kobitki
    Lubię być z Wami

  13. #73
    Chustofanka Awatar Gula
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    209

    Domyślnie

    ja tez zamowilam i nie moge sie doczekac
    Matyna&Julka (9.06.2010)

  14. #74
    Chustonoszka Awatar biankaaa
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    68

    Domyślnie

    Z PULem bawełnianym nie mogłam się na początku dogadać, i miałam wrażenie że twardy i nieukładny. Ale po 2-3 użyciach widzę, że sprawdza się świetnie, jest mięciutki, pieluszka sie ładnie układa, synek nigdzie nie jest poodciskany Poza tym ta bawełna nadaje pieluszce naturalności, już jakby mniej lubie te ze zwykłym pulem Czekam właśnie na 3 kieszonki bawełniane z najnowszej kolekcji.

    Mam pytanie odnośnie formowanek eko_mamy. Piszcie opinie - jak z chłonnością, jak układają sie na dziecku, czy robia dużą pupę czy raczej zgrabne (najlepiej jakby ktoś testował na takim około roczniaku). Jaka różnica jest miedzy bawełnianą a welurową? Wkład są wszyte w formowanke czy dopinane/wkłądane do kieszeni? No i ogolnie jak wrażenia? Tak się zastanawiam czy nie dokupić razem z kieszonkami jakiś 3 szt formowanek Byłabym wdzięczna za fotki poglądowe ))

    Wrzucam zdjęcia Wita w bawełnianej kieszonce eko_mamy






  15. #75
    Chustomanka Awatar Anque
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    592

    Domyślnie

    Bianka ja mam formowankę welurową...jest mega zgrabna, mięciutka, nie robi dużej pupy. Wkład jest wszysty do srodka, ale jak na razie u nas cały czas na miejscu jest.
    Własnie czekam na swoja drugą formowankę. Chłonność moim zdaniem ok jak dla roczniaka..ale u nas generalnie wszelkie formowanki sprawdzają sie lepiej niz kieszonki. Na noc jej nie testowałam Wolę tez te z wszytym wkładem u mnie schną błyskawicznie,ta również

    Ostatnio edytowane przez Anque ; 18-05-2011 o 08:34
    czerwcowa Natusia 2010

  16. #76
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Ja mam dwie welurowe "nocne" czy z wkładem konopnym. Zdjęcia wklejałam. Dodam, że po wielokrotnym praniu nadal są śliczne. I przyznam, że moje dziecko i ja śpimy w nocy tak dobrze, że Idka ma pieluszkę całą noc. Jeszcze ani razu nas nie zawiodła! Formowanka + otulacz = zero przecieków. Zamówiłam trzy kolejne formowanki i otulacz

  17. #77

    Domyślnie

    Ależ świetne Wasze Dzieci - modele jak z Journala
    Lubię być z Wami

  18. #78

    Domyślnie

    ja też zamówiłam formowankę na dzień i kieszonkę w czachy, eko mama czeka na materiały więc czekam...


  19. #79
    Chustofanka Awatar Gula
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    209

    Domyślnie

    moje dzisiaj do mnie doszly mamy muffinkowy otulacz, formowanke w jezyki i kieszonke w sowy Wygladaja kapitalnie - dzisiaj wrzuce do prania i pewnie jutro bedziemy testowac - postaram sie zrobic zdjecia
    Matyna&Julka (9.06.2010)

  20. #80
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    z jakich materiałów moga byc formowanki welurkowe bo to ze stony ekomamy nie jest dla mnie jane? bawelniane to sa wymienione, a welurkowe? jak rozmiarowo one wygladaja? moj dziec wazy 9kg to jaka mam wybrac?
    nie chce zawracac gitary ekomamie,bo juz pisalam,a ona nie ma czasu,szyje

    a zamawiałyście same wkładki? chciałabym bambusowe lub konopne
    Ostatnio edytowane przez ewaibartek ; 20-05-2011 o 12:05
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •