Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 85 z 85

Wątek: Zmiękczanie pieluch

  1. #81
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    51

    Domyślnie

    Nasz sposób na zmiękczenie 'twardzieli' to pocieranie, rozcieranie w dłoniach i pieluchy miękkie jak kaczuszka plus ulubiony serial. Najtańszy i może trochę pracochłonny proces przy naszej ilości pieluch ( cierpię na pieluchoholizm) ale tani i działa. Angażuję również męża w zmiękczanie.

  2. #82
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magenta Zobacz posta
    ja też wypróbuję, wychodzi taniej niż gotowanie (mam indukcję) ale do pulu to kwasek się nie nadaje, z tego co czytałam, zresztą zastanawiam się ostatnio, czy nie prać osobno tego co zawiera pul i wkładów osobno
    Ja wlasnie taki mam plan zeby prac osobno. A Tobie Magento, to nie wiem po co zmiękczanie - przyszły przed chwilą do mnie wkłady od Ciebie kupione i są na moj gust mega mięciutkie dzięki!

  3. #83
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornflejka Zobacz posta
    Ja wlasnie taki mam plan zeby prac osobno. A Tobie Magento, to nie wiem po co zmiękczanie - przyszły przed chwilą do mnie wkłady od Ciebie kupione i są na moj gust mega mięciutkie dzięki!
    to super, że jesteś zadowolona, mikrofibra prędzej zszarzeje niż stwardnieje gorzej z bambusem i konopiami, jedno szczęście, że mąż mi na gwiazdkę(i kolejne trzy gwiazdki również) kupił suszarkę, wychodzą miękkie jak kaczuszka

    mikrofibra nieco jaśnieje po kąpieli we wrzątku z sodą na przykład, ale trzeba uważać z ilością wkładów, bo mi raz wykipiała ta pyszna zupka

  4. #84
    Chustonówka Awatar sztuczki
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    2

    Domyślnie

    dziewczyny, to jak to z tym kwaskiem jest? można prać w nim także otulacze i kieszonki? chce zacząć "zmiękczać" pieluchy, bo ręczne gniecenie już mnie męczy.... a przed pierwszą próbą użycia kwasku wolę się upewnić.

  5. #85
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Ja bym w kwasku PULu nie prała, tylko wkłady.
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •