Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Witam z kuj.-pom. :)

  1. #1

    Domyślnie Witam z kuj.-pom. :)

    Witam serdecznie!
    To mój pierwszy post na tym forum, a "siedzę" sobie u was już kilka dni i czytam, czytam, czytam... Więc postanowiłam się przywitać. Mam na imię Kasia, jestem mamą czteromiesięcznego Tymuszki i żoną trzydziestoletniego rocmana O chustach myślałam zrywami już w ciąży, noszenie podobało mi się zawsze nie tylko wizualnie, ale też jako pewna filozofia życiowa.
    Jako że ja w gorącej wodzie kąpana, to chciałam kupić niedrogą chustę od razu, natychmiast kiedy mnie natchnęło. Ale mąż zmusił mnie do przeszukania netu i tak trafiłam do was. I całe szczęście, bo bym kupiła jakąś okropność, pewnie szybko bym się zniechęciła i tyle by było z motania. A tak poczytałam sobie co nieco i zdecydowaliśmy się na początek na Nati o długości 4,7, bawełnianą. Wydaje mi się, że dla początkującej będzie odpowiednia, co o tym myślicie?
    Obawiam się tylko, że będę jedyną w moim małym mieście mamą chustową, ale trudno. Widziałam, ze z podliskiego Nowego jest jakaś miła mama, to może też u mnie ktoś się taki znajdzie. Pozdrawiam serdecznie i idę wybierać kolor chusty - nie mogę się doczekac pierwszego motania!

  2. #2
    Chustonoszka Awatar edyta1411
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    134

    Domyślnie

    Witaj
    Ja też z kuj-pom.

  3. #3
    Chustomanka Awatar milaku
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    między Bydgoszczą a Toruniem
    Posty
    696

    Domyślnie

    Kujawsko-Pomorskie wita

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar pomidore
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3,357

    Domyślnie

    witamy
    M.06.2009 B.01.2015 M.06.2016

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny Jak się cieszę, że nie tylko ja z kujawsko - pomorskiego Jak pojawi się u mnie chusta to będe miała mnóstwo pytań odnośnie wiązania - mam nadzieję, ze ktoś mi pomoże Szukałam w necie informacji o zlotach i warsztatach, jest teraz jedno spotkanie w pobliskiej Bydgoszczy ale termin mi nie odpowiada, więc wiedzy praktycznej nie nabędę

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pomidore Zobacz posta
    witamy
    Ojej, ale mamy podobny nick A dziwiłam się, że mój stary z innego forum nie jest zajęty Pozdrawiam!

  7. #7
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Kuj-pom rośnie w siłę .
    Spokojnie, my się się spotykamy regularnie.
    Jak nie teraz, to następnym razem.

  8. #8
    Chusteryczka Awatar rebelka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Nowe n/Wisłą
    Posty
    2,905

    Domyślnie

    Jak z Nowego to ja A skąd dokładnie jesteś? Bo w razie czego to służę pomocą
    "Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty." Frank Zappa

    Dorota, mama Mateusza - 06.05.2008

  9. #9

    Domyślnie

    Ale super zobaczyć, że będzie można się spotkać! Ja jestem z Grudziądza - jeszcze tu żadnej zachustowanej mamy nie widzialam, ale kto wie, może kiepsko się rozglądałam

  10. #10
    Chusteryczka Awatar rebelka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Nowe n/Wisłą
    Posty
    2,905

    Domyślnie

    Wiem, że w Nowej Wsi była dziewczyna, ktora nosiła dziecko w chuście ale to było tak ze 2 lata temu i tutaj się nie udzielała (a ja ją poznałam na innym forum.) A ja w Grudziądzu dosyć często bywam
    Przyjemnego pierwszego motania!
    "Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty." Frank Zappa

    Dorota, mama Mateusza - 06.05.2008

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •