Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: Propaganda chustowa

  1. #1
    Chustomanka Awatar Kasia
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Düsseldorf, Niemcy
    Posty
    843

    Domyślnie Propaganda chustowa

    Otwieram nowy dział na Chustomanii - miejsce, skąd będzie można ściągnąć gotowe ulotki i inne materiały służące do informowania, prostowania, tłumaczenia, argumentowania, etc

    Nowa ulotka:
    o mitach dotyczących wiązanek

    Starsza ulotka:
    o noszeniu twarzą do świata

    Obie są tu:
    http://www.chustomania.pl/online/websho ... 1C007A11F1
    Kasia z Chustomanii *



    *Chustomania ® - portal dla rodziców i szkolenia dla doradców noszenia

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie

    przyda się ta nowa ulotka

    i mój małż na niej jest
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar Ruda
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    to tu to tam :)
    Posty
    3,181

    Domyślnie

    ulotka jest pierwsza klasa!!!! juz pare wydrukowalam, bo choc wiedzialam, ze mam racje, to na ogol czulam sie zaszczuta przez niektore baby, ktore wiedza lepiej!!!
    Hania - 01.01.2007 r.
    http://okiemrudej.wordpress.com/

  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Lipno
    Posty
    248

    Domyślnie

    A ja dostalam odpowiedz na pytanie dlaczego noszenie przodem jest nie fizjologiczne
    Szalone dzieci mam

  5. #5
    ChustoTata
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    296

    Domyślnie Re: Propaganda chustowa

    Cytat Zamieszczone przez Kasia
    Otwieram nowy dział na Chustomanii - miejsce, skąd będzie można ściągnąć gotowe ulotki i inne materiały służące do informowania, prostowania, tłumaczenia, argumentowania, etc ;)
    Nowa ulotka:
    o mitach dotyczących wiązanek
    Starsza ulotka:
    o noszeniu twarzą do świata
    Obie są tu:
    http://www.chustomania.pl/online/websho ... 1C007A11F1
    Wiem, że wątek stary, i temu pewno link już nieatualny, a jakoś na chustomani.pl nie mogę znaleźć tych ulotek. :(
    Pomoże ktoś? ;)

    Edit:
    Ślepy jestem a postu już nie mogę usunąć, to wrzucę aktualny link:
    http://www.chustomania.pl/online/chu...arza_do_swiata na dole pdf
    "Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" Mark Twain
    Rufin 20.04.2008, Inga 13.07.2012

  6. #6
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    wchodzisz na glowna strone
    "o noszeniu"
    -"powiedz innym"
    sa dwie ulotki do pobrania w pdf
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  7. #7
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    przeczytalam sygnaturke..
    moglam sie nie odzywac
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  8. #8
    Chustonówka Awatar iwonams
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    okolice Gliwic
    Posty
    30

    Domyślnie

    wejdź na odnośnik "o noszeniu , a potem znajdź tam "powiedz innym ,że" i pokażą Ci się odnośniki do ulotek, oto jedna z nich:

    http://www.kasiamarcin.com/online/zblog ... iazana.pdf

    POZDRAWIAM WESOŁO, IWO...
    MAMA MIKOŁAJKA 31.01.2003 I TYMCIA 23.12.2007





  9. #9
    ChustoTata
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    296

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grimma
    wchodzisz na glowna strone
    "o noszeniu"
    -"powiedz innym"
    sa dwie ulotki do pobrania w pdf
    O! dzięki, a jednak w złym miejscu znalazłem, bo tylko jedną, a jednak są dwie.
    Cytat Zamieszczone przez grimma
    przeczytalam sygnaturke..
    moglam sie nie odzywac:P
    He he :) To ja mogłem się nie pytać wcale ;)
    "Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" Mark Twain
    Rufin 20.04.2008, Inga 13.07.2012

  10. #10
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    471

    Domyślnie

    Misjonarze obcych religii nie sa witani z otwartymi ramionami...

    Czy nie lepiej, by chusta zostala produktem niszowym, a nie ideologicznym, bo teraz tak wlasnie jest odbierana?

    Spojrzcie na EC - Ania nikogo nie zacheca i nie robi propagandy, a chetni sami sie znajduja
    Jestem mama potrojna. Zostalam nia na raty, w 2002, 2005 i 2007.

    http://www.ratujmaluchy.pl/

  11. #11
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    wiesz Aggie. trudno wymagac o (w sumie) sprzedawcy zeby nie reklamowal produktu. a ze robi to z misjonarska gorliwoscia to tym lepiej dla niego
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aggie
    Misjonarze obcych religii nie sa witani z otwartymi ramionami...

    Czy nie lepiej, by chusta zostala produktem niszowym, a nie ideologicznym, bo teraz tak wlasnie jest odbierana?

    Spojrzcie na EC - Ania nikogo nie zacheca i nie robi propagandy, a chetni sami sie znajduja
    aggie a mi się wydaje że ulotki się przydadzą nie w celu wtykania do każdego wózka (w końcu to nie strażnica ) tylko dla informacji. kilka razy już mi się zdarzyło że ktoś pytał o chustę/mt, bo mu się podobało, bo też by chciał, bo ma nosidło ale mu niewygodnie i takietam. Po drodze nie wiele zdążysz wyjaśnić. I wtedy pakujesz takiemu komuś ulotkę - czytadło.

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  13. #13
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    471

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agnen
    Cytat Zamieszczone przez aggie
    Misjonarze obcych religii nie sa witani z otwartymi ramionami...

    Czy nie lepiej, by chusta zostala produktem niszowym, a nie ideologicznym, bo teraz tak wlasnie jest odbierana?

    Spojrzcie na EC - Ania nikogo nie zacheca i nie robi propagandy, a chetni sami sie znajduja
    aggie a mi się wydaje że ulotki się przydadzą nie w celu wtykania do każdego wózka (w końcu to nie strażnica ) tylko dla informacji. kilka razy już mi się zdarzyło że ktoś pytał o chustę/mt, bo mu się podobało, bo też by chciał, bo ma nosidło ale mu niewygodnie i takietam. Po drodze nie wiele zdążysz wyjaśnić. I wtedy pakujesz takiemu komuś ulotkę - czytadło.
    Ja nie mam nic przeciwko zostawianiu ulotek w przychodniach, rozmowom itd. ale czytalam niedawno, ze chusty staly sie tematem ideologicznym - stad moje uwagi.

    Do tego jestem zachwycona delikatnoscia Ani w propagowaniu EC Klasa i delikatnoscia Magdaleny w propagowaniu chust Dziewczyny, kapelusz z glowy - robicie super rzeczy na dodatek we wspanialy sposob. Pytana o pieluchy do prania, warsztaty chustowe - zawsze Was polecam.
    Jestem mama potrojna. Zostalam nia na raty, w 2002, 2005 i 2007.

    http://www.ratujmaluchy.pl/

  14. #14
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aggie
    Cytat Zamieszczone przez Agnen
    Cytat Zamieszczone przez aggie
    Misjonarze obcych religii nie sa witani z otwartymi ramionami...

    Czy nie lepiej, by chusta zostala produktem niszowym, a nie ideologicznym, bo teraz tak wlasnie jest odbierana?

    Spojrzcie na EC - Ania nikogo nie zacheca i nie robi propagandy, a chetni sami sie znajduja
    aggie a mi się wydaje że ulotki się przydadzą nie w celu wtykania do każdego wózka (w końcu to nie strażnica ) tylko dla informacji. kilka razy już mi się zdarzyło że ktoś pytał o chustę/mt, bo mu się podobało, bo też by chciał, bo ma nosidło ale mu niewygodnie i takietam. Po drodze nie wiele zdążysz wyjaśnić. I wtedy pakujesz takiemu komuś ulotkę - czytadło.
    Ja nie mam nic przeciwko zostawianiu ulotek w przychodniach, rozmowom itd. ale czytalam niedawno, ze chusty staly sie tematem ideologicznym - stad moje uwagi.

    Do tego jestem zachwycona delikatnoscia Ani w propagowaniu EC Klasa i delikatnoscia Magdaleny w propagowaniu chust Dziewczyny, kapelusz z glowy - robicie super rzeczy na dodatek we wspanialy sposob. Pytana o pieluchy do prania, warsztaty chustowe - zawsze Was polecam.
    A ja jakas może dziwna jestem bo nie wiem o co chodzi z tym EC albo z delikatnościa w propagowaniu chust Wytłumaczycie?


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  15. #15
    ChustoTata
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    296

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aggie
    Misjonarze obcych religii nie sa witani z otwartymi ramionami... :(

    Czy nie lepiej, by chusta zostala produktem niszowym, a nie ideologicznym, bo teraz tak wlasnie jest odbierana?
    Misjonarzem nigdy nie być nie chciałem i nie będę (raczej). Ostanio już przyhamowuję, i jak się ludzie dziwują to tylko mówię, że to bardzo wygodne dla mnie i małemu się bardzo podoba. Ulotki wydrukowałem i oprócz rozdanie uczestnikom prezentacji, którą prowadziliśmy w szkole rodzenia, i mojej cioci, to jeszcze nikomu nie wręczyłem takiej. Nawracam jedynie część rodziny (rodzina to coś innego ;) ), Bratu odpuściłem, bo on ma już półtoraroczną córkę i półrocznego synala, i nosi małego w wisiadełku, na szczęście rzadko.

    Chciałbym, żeby ludzie się tak nie dziwowali na chusty, ale lepiej niech się tylko dziwują niż wytykają palcami jak jakiś sekciarzy...

    Cytat Zamieszczone przez aggie
    Spojrzcie na EC - Ania nikogo nie zacheca i nie robi propagandy, a chętni sami sie znajduja :)
    Tyż nie wiem co to EC, może Eye contact, albo Ethiopian calendar :P
    "Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" Mark Twain
    Rufin 20.04.2008, Inga 13.07.2012

  16. #16
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    Marmezie, EC to naturalna higiena niemowląt - elimination communication po angielsku, stad skrot. zdaje sie, ze to praktykujecie na co dzien z malzonka - tak mi sie obilo gdzie o uszy.ale moze myle.

    a poza tym widze, ze zrobila sie smieszna dyskusja z powodu uzycia slowa "propaganda" w tytule watku.
    nie sadze aby jego autorce chodzilo o podpisanie cyrografu na chodzenie po klatkach schodowych i pukanie z ulotkami do wszystkich dzrzwi

    ulotki sie przydaja - zeby dac komus zainteresowanemu, zeby zostawic kontakt. nie sadze aby ktokolwiek z nas robil to nachalnie

    takie ulotki opracowala nie tylko Chustomania. Takze Ekodzieciak, Stowarzyszenie "Nosmy Dzieci" i Klub Kangura ma swoje ulotki.

    i wedlug mnie sa one potrzebne.
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  17. #17
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,856

    Domyślnie

    a gdzie można je znaleźć? Może wstawicie do nich linki?
    Live, Love, Enjoy Life! Always.

  18. #18
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    czesc ulotek jest na stronie Klubu Kangura w dziale 'Ulotki"

    www.klubkangura.com.pl
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  19. #19
    Chustomanka Awatar Kasia
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Düsseldorf, Niemcy
    Posty
    843

    Domyślnie

    A coz to za stary watek zostal odkopany??? Przez chwile pomyslalam, ze po nocach zamiast spac produkuje jakies posty

    Propagandowo-edukacyjnie na Chustomanii jest tez pare tlumaczen z ang i niem, ale nie wiem gdzie, bo mi sie linka zgubila Musi Marcin odkopac, jak polece do Pl.

    .
    Kasia z Chustomanii *



    *Chustomania ® - portal dla rodziców i szkolenia dla doradców noszenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •