Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: 30 kg zamotałam

  1. #21
    Chusteryczka Awatar maa821
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agaja Zobacz posta
    ile? ile?
    właśnie - ile?ile?
    Jaś - 16.X.2009

  2. #22
    Chustonoszka Awatar 22justyna
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    84

    Domyślnie

    też jestem ciekawa ile? moja starsza córcia dopiero 13 kg waży, ale w razie co będziemy się tuczyćczego sie nie robi dla rekordu

  3. #23
    Chustonoszka Awatar jasenka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vernea Zobacz posta
    A swoją drogą jakoś tak jest, że wynoszone, wyprzytulane chuściochy szybciej stają się niezależne bo mają mamusi nadmiar i cenią sobie swobodę, a te maluchy wózkowe często mają niedosyt tej bliskości. Ja przynajmniej to widze u swoich (starsza wózkowa, młodszy chuścioch pełną gębą )
    Ja mam niestety odwrotnie. Młodszy, noszony co prawda nie od urodzenia, a dopiero od piątego miesiąca życia - na widok chusty aż piszczy. Starszak - wózkowy (jednak wyprzytulany, bo tuliłam dużo, a spał ze mną chyba do zeszłego roku ) nie chce się nawet dać treningowo zamotać w plecak :/. W chustę dał się wsadzić raz, poza tym, za każdym razem, jak prubuję, to się buntuje. Wyjątek stanowi chusta przywiazana do drążka - z takiej hustawki korzysta skwapliwie .
    Aleksandra

  4. #24
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,930

    Domyślnie

    Mnie mąż kiedyś zachustował Ok. 50kg ważyłam Mi było wygodnie - jemu nie bardzo ale może dlatego, że z przodu
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  5. #25
    Chustomanka Awatar mamaHani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,023

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paprotka Zobacz posta
    Mnie mąż kiedyś zachustował Ok. 50kg ważyłam Mi było wygodnie - jemu nie bardzo ale może dlatego, że z przodu
    Kurcze to musiało nieźle wyglądać, szkoda że fotek żadnych nie masz, pokazałbym swojemy i powiedziałabym: zobacz da się? Da.

  6. #26
    Chustonoszka Awatar pajęczyna
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    chatce na kurzej łapce
    Posty
    101

    Domyślnie

    a co na to mama tego 7-latka? Długo tak ponosiła? Hehe bo o ile my przywykłyśmy do stopniowo zwiększanego obciążenia, to jednak jak komuś nagle wsadzić 30 kilo na plecy, to może być nieprzyjemnie
    Panna Maruda V 2009 i Marudnik Wielki VI 2011

  7. #27
    Chustoholiczka Awatar agaja
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    3,807

    Domyślnie

    podobalo jej sie, tylko mowi ze ramiona ciut ciagnely (luzy za duze byly, bo wiadomo jak to an kimś motac - trudniej niz na sobie)

  8. #28
    Chustomanka Awatar basiaT
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Szczecin/Świnoujście
    Posty
    854

    Domyślnie

    Kulka-Julka około 16kg - w kółkowej wytrzymałam (wiercipięta też) 25min, chusta wiązana na zimowe ciuchy odpada (zawsze wychodzi, że jest niepodociągana jak trzeba) jeśli już mam nosić to zdecydowanie nubigo (a ja głupia chciałam je sprzedać - okazuje się, że po prostu było na nią trochę za duże)
    Przyjaciele są rodziną, którą sami sobie wybieramy.


    "Z
    abawki w stylu retro"
    "Na końcu tęczy"


  9. #29
    Chustomanka Awatar nitka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    New York
    Posty
    1,178

    Domyślnie

    Macka nosilam sporo od 3 miesiaca do okolo roczku, roczku + 2 miesiace. Potem zaczelo sie chodzenie/ bieganie na calego i chusta byla beeee. Dlugo nie dawal mi sie zamotac, dopiero teraz znowu czasem pozwala na spacer w gorkach lub przytulanki przed snem - uwielbiam! Chustuje obecnie czesciej niz rok temu Ale na razie to jeszcze wciaz waga piorkowa w porownaniu - hehehe
    Agata - Hashimotka, mama Macka (Styczen 2008) i Julia (maj 2014)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •