Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: co pasuje do otulacza bambino mio (do 5kg)?

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    116

    Domyślnie co pasuje do otulacza bambino mio (do 5kg)?

    kompletuję wyprawdę dla noworodka i dzisiaj przyszły dwa otulacze bambino mio w rozmiarze do 5kg. super że są takie malutkie, ale co w nie wejdzie oprócz tetry? mam kupione małe formowanki w rozmiarze 1 z little lamb i tots bots ale ich się raczej nie da upchnąć do tego mini otulacza. czy formowanki pasujące do tego otulacza też muszą być noworodkowe?

  2. #2

    Domyślnie

    Pasują formowanki NB od Ali.
    As a mother you learn what it is to be both martyr and devil. Rachel Cusk

  3. #3
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,486

    Domyślnie

    ja upychałam w niego tetrę albo flanelki IV

  4. #4
    Chustomanka Awatar Marsjanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    569

    Domyślnie

    pasuje prefold Bambino Mio w rozmiarze 1, tetra, muśliny, pewnie wiekszość prefoldów np. konopnych czy bambusowych w rozmiarach S czy M, wkładki mikrofibrowe od wiekszości pieluszek, formowanki Tots Bots Bamboozle 1, formowanka Bumgeniusa S i Bambusowa MIłość 1 (jakość tak się nazywała) - pasuje jeszcze wkład do AppleCheeksów, i tak jak Joleczka napisała flanelki IV

    jaka formowanka tots bootsa nie mieści Ci się w tym otulaczu?
    Ostatnio edytowane przez Marsjanka ; 31-12-2010 o 18:02 Powód: uzupełnienie
    Kasia
    mama samych córek: Marianny (29.08.1999), Michaliny (03.06.2006), Matyldy (01.04.2010), Melanii (22.07.2014)
    www.wielorazowo.pl - pieluszki wielorazowe

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    116

    Domyślnie

    hmm, no z tot botsa próbowałam upchnąć właśnie bamboozle 1 i bawełnianą formowankę 1 (na misiu i nie dałam rady, wychodzi otworami na nóżki. ale jesli piszesz że pasuje, to wierzę, że tak jest, może ten miś jest po prostu kiepskim modelem. wielkie dzięki.

  6. #6
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    213

    Domyślnie

    Ja mam ogólnie kłopoty z upchnięciem formowanek pod Bambino Mio, bo wychodzą otworami przy nóżkach, najlepiej sprawdzaja mi sie prefoldy i tetra bambusowa, która się skurczyła i ma wymiary ok. 45/50 cm. Bardzo lubię te otulacze, bo są zgrabniutkie i nie powiększają pupy.

  7. #7
    Chustomanka Awatar mamaHani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,023

    Domyślnie

    pasują pupekowe pieluszki poskładane- terówki i formowanki XS (obecnie XS dostępna o nazwie "wiosenka")

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •