Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: odparzenia na nóżkach

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    13

    Domyślnie odparzenia na nóżkach

    mam problem od jakiegoś czasu, pieluchuję wielo od około 10 miesięcy już; młody ma 13 miesięcy, od jakiegoś czasu mamy problem jak w temacie. Z początku nie mogłam znaleźć przyczyny, ale po kilku testach wiem na pewno, że odparzenia są od wielo. Pojawiają się po nocy na wewnętrznej stronie ud; na noc daję młodemu bambusową formowankę plus otulacz welniany; w dzień używamy tetry z otulaczami wełnianymi i kieszonki. Nie wiem co robic, nie próbowałam nigdy na noc kieszonki, ale wątpię żeby wytrzymała noc. Na razie na noc daję jednorazówkę - po niej jest w porządku. Znacie ewentualne przyczyny? może to od ząbkowania?... (tylko ile ono może trwać)

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    750

    Domyślnie

    a moze od czegoś w czym je pierzesz?

  3. #3
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,533

    Domyślnie

    jakie ma nózki? chude czy pulchne - jak pulchne to w dziale recenzji poszukaj pieluch odpowiednich dla was

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    13

    Domyślnie

    piorę od początku w loveli, nigdy nie było kłopotu; a nóżki ma chudziutkie...

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Berlin/Lodz
    Posty
    111

    Domyślnie

    A moze to "uczulenie" na welne?? Niektore dzieci maja tak wrazliwa skore, ze wloski z welny je draznia. Probowalas z PULowym otulaczem moze?? Jesli nie masz otulacza, to moze na jedna noc formowanka plus kieszonka z PULu.
    ****
    Gosia

    Alizée Nicole (12.11.2003)
    Lara Katharina (11.11.2010)

  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    13

    Domyślnie

    może to jest myśl, tylko cały dzień (oprócz spacerów) jest w otulaczu wełnianym plus tetra i uczulenia nie ma; dopiero po nocy pojawia się odparzenie; ale spróbuję tego pula na noc, zobaczymy

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Może jakoś jej cieplej pod kołderka czy kocykiem w nocy i się poci i stąd wełenko podrażnienia. Faktycznie inny otulacz i zobaczysz czy o to chodzi, czy problem z czymś innym. A proszek czasem proszkowi nierówny mam wrażenie. Jedno opakowanie ok, drugie jakoś nie bardzo.
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •