Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 44

Wątek: Jakie pieluszki lubicie najbardziej?

  1. #21
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    103

    Domyślnie

    Ja lubie one size. Z materialow konopie lub bambus, byle chłonne. Na nocki formowanki plus otulacz. Ostatnio posmakowałam wełnianych gaci i otulaczy. Musze przyznac ze mi sie spodobały

  2. #22
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,233

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LidkaM Zobacz posta
    Do szału doprowadzają mnie natomiast otulacze Bumgenius Econobum, użyte zaledwie kilka razy i chyba spróbuję je odsprzedać. Moje dziecko to chudzina, nijak toto nie leży na pupie. Pewnie dlatego też nie przemawiają do mnie kieszonki - leżą i czekają. Może kiedyś.....
    Hehe nasze ulubione otulacze (pomijając wełniane), stosowaliśmy Econobum już w szpitalu po porodzie.
    W żaden sposób nie mogłam się natomiast przekonać do otulaczy ImseVimse.

    Co do konkretnych pieluszek - zmieniają nam sie upodobania co jakiś czas.
    Generalnie jestem wierna od początku naturalnym materiałom przy pupie - bambus, konopie
    Lubię welurki pod wszelka postacią (bambusowe, bawełniane - od środka jak i na zewnątrz w formowankach).
    Od urodzenia do ok. 8 mies życia byliśmy wierni formowankom.
    Ostatnio coraz częściej lubię nakładać dziecku PULowe kieszonki.
    Na noc tylko i wyłącznie formowanka + wełna.
    Nie lubię formowanek z polarkiem od środka.

  3. #23
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    710

    Domyślnie

    Latem była tetra różniasta + otulacz, teraz w dzień kieszonki, łatwe do zakadania szczególnie dla taty i dziadka, jak ja jestem w pracy. Na noc głównie formowanki bambusowe i gatki wełniane, ale czasami też kieszonka, jak formowanki nie doschną.
    K. 2010 i A. 2012

  4. #24
    Chustomanka Awatar margaretka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    923

    Domyślnie

    Nasze ulubione to kieszonki minkee z mikropolarem od wewnątrz, za milutki materiał zewnętrzny, sucho w środku i to, że do kieszonki można włożyć co jest pod ręką, otulacze Blueberry minkee + formowanki TB flexitot (jeszcze nam się nie zdarzyło, żeby coś przeciekło)

  5. #25
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    to cięzko powiedzieć ulubione, bo kazda pieluszka sprawdza się na cos innego. na pewno hitem jest zwykły otulacz flip, na wszystkie formowanki pasuje. bardzo lubimy tez it SIO rozmiarowe, szczególnie nowe, są mieciutkie apple cheeks, za prostotę i cudny wkład, wełniaka storcha, bo fajnie leży i tez pasuje na każdą formowankę.... AIO made in la petite prairie lubimy za elegancję, wszak to pierwsze nasze biodrówki (pieluszki noszone są dośc nisko) ale mają cudne kolory jak widać nie da sie wybrac ulubionej jednej pieluszki
    K. 2009M. 2012

  6. #26
    Chustomanka Awatar mamaHani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,023

    Domyślnie

    A my obecnie kieszonki z welurem lub mikropolarem od pupy one size, a także otulacz + pieluszki "poskładane" (obecnie flanelki, a na początku tetrówki - czyli przeszyta tetra gotowa do założenia, której nie trzeba składać cudo!). Zamiennie z kieszonkami formowanki rozmiarowe, także z welurkiem od pupy. Są super bo mają w środku mikrowłókno, które chłonie i sprawia że pieluszki są miekkie też po praniu, a do tego szybko schną

  7. #27
    Chustonówka Awatar Narnijka
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Okolice Zielonej Góry
    Posty
    17

    Domyślnie

    My pieluchujemy od bardzo niedawna, ale już wiemy co lubimy Formowanki + gatki wełniane, na wyjazdy, spacer Close Parent bambusowa (dla nas rewelacja, nigdy nic nie przeciekło, nie ma odciśnięć na nóżkach), po domu gatki wełniane + tetra, albo otulacz CP i tetra. Kieszonki nam nie przypadły do gustu poza Babyettowymi PULe nam jakoś nie podpasywały poza CP i kieszonkami minkee Yetty. Za kilka miesięcy też będziemy mogli obfocić stosik
    Ostatnio edytowane przez Narnijka ; 07-01-2011 o 00:37




  8. #28

    Domyślnie

    a ja najbardziej lubię Flipa z wkładem staydry- na każda okazję i IB SIO
    zupełnie nie podchodzi mi zestaw formowanka w otulaczu, za kieszonkami tez nie przepadam
    na noc posiłkuje sie pampkami

  9. #29
    Chustomanka Awatar Aliszia
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    733

    Domyślnie

    A ja najbardziej.... chciałabym przetestować wszystko, co Wy lubicie i Wam się sprawdziło
    Doula. Mama małej Polki, urodzonej16 czerwca 2012.

  10. #30
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aliszia Zobacz posta
    A ja najbardziej.... chciałabym przetestować wszystko, co Wy lubicie i Wam się sprawdziło
    Jak córa była młodsza to kieszonki a teraz formowanki wszelakie i otulacz najlepiej z dodatkowymi falbankami niezawodne

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  11. #31
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    Nie wszystkie opcje już przetestowaliśmy (np. gacie Storcza wciąż czekają, bo jakieś przyduże na tę chudą dupinę), ale póki co najbardziej lubię wzorzyste kieszonki z mikropolarem - za wygląd
    Witek 2012

  12. #32
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Domyślnie

    A ja lubie Ittii Bitti. mamy chyba z 10 tych pieluch. Moim zdaniem to są pieluchy dla dzieci o grubych udach - czyli idealne dla mojej Rity...
    Fajnie nam juz chłopną, przecieki są o wiele rzadziej niz w jednorazówkach.

    Co ciekawe przy Blance ten krój mi nie leżał.

  13. #33
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Przygranicze
    Posty
    4,253

    Domyślnie

    kieszonki pulowe ...własne ups
    P 2000, M 2005 , M 2011, L 2015

  14. #34
    Chustofanka Awatar agnbr
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    315

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dewiś Zobacz posta
    kieszonki pulowe ...własne ups
    ooo, tak właśnie, najlepsze są te własnoręcznie uszyte pod konkretny "model"

  15. #35
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Przygranicze
    Posty
    4,253

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agnbr Zobacz posta
    ooo, tak właśnie, najlepsze są te własnoręcznie uszyte pod konkretny "model"
    dokładnie , a szyte na wymiar więc idealnie leżą jak żadne inne ....no dobra dobra, bo w samozachwyt wpadniemy
    P 2000, M 2005 , M 2011, L 2015

  16. #36
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,899

    Domyślnie

    Dwiś właśnie napisała co ja chciałam-te uszyte przeze mnie
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  17. #37
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Najbardziej lubię ubierać synkowi kieszonki minkie zwykle z dwoma wkladami bo dobrze mi trzymają nigdy nie było przecieków,nawet w nocy potrafi przespać ładnych parę godzin,chyba całkowicie na kieszonki się zdecyduję zestw dzienny tetra plus otulacz przestały zdawać egzamin mały przesikuje to na wylot,w formowance i otulaczu cały czas myślę,że jest mu za ciepło mając tyle warstw na pupie,jednak jako rezerwę na noc czasem użyję.Narazie jednak muszę wykorzystać jednorazówki zanim mi młody z nich wyrośnie(mam czwóreczki dwie paczki)więc na noc i na dłuższe wyjścia ubieram mu jednorazówki,co zauważyłam mały nie budzi się tak często w środku nocy,z powodu dyskomfortu mokrej pupy.Muszę znaleźć jakiś zamiennik wielo na te nocki
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  18. #38
    Chustomanka Awatar Atorianna
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    563

    Domyślnie

    te czyste

    a tak na serio to otulacze PUL, małe me i flipy. jak dla mnie to pieluszkowe must have

  19. #39
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Do 8 miesiąca życia A. uwielbiałam otulacz + tetra. Teraz prawie tylko kieszonki
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  20. #40
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Kiedys B-stok teraz IT
    Posty
    1,085

    Domyślnie

    Najbardziej minkowe kieszonki
    C.03.06.2008,L. 04.07.2009,O.04.09.2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •