Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84

Wątek: Wyrywam niektóre kartki z książek dla dzieci

  1. #81
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    A mi się ta kołysanka przywoływana przez ciebie Ronja kojarzy z Trylogią. Uwielbiam ją (i kołysankę i Tryologię) i nie wkurza mnie choć doskonale wiem o co ci chodzi

    Pana Pierdziołki nie kupiłam bo mnie te ohydne ilustracje drażniły jeszcze bardziej od wierszyków, no nie zdzierżyłam, dla mnie obraz równie ważny jak treść, jeśli jedno z dwóch mi zgrzyta to nie kupię.
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  2. #82
    słoneczny_blask
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grimma Zobacz posta
    wyrywanie kartek z ksiazki uwazam za zbrodnie
    serio
    jakos mam taki szacunek do slowa pisanego.
    nie podoba mi sie - pomijam i koniec
    ...
    Też tak mam, ale raz jak książka była wyjątkowo beznadziejna i nie chciałam aby trafiła z kubła do rąk biednego dziecka, to zniszczyłam.

  3. #83
    Chustomanka Awatar shazza
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    LDZ
    Posty
    638

    Domyślnie

    Nie niszczę książek, ale parę odziedziczonych z różnych źródeł koszmarków, póki co głównie estetycznych, wydelegowałam hen daleko. Nie dalej jak przedwczoraj wyłowiłam jeszcze ze sterty tych małych kwadratowych książeczek w Janka pokoju "Dziewczynkę z zapałkami" - po pierwsze, jeszcze nie jesteśmy gotowi na czytanie tej historii i nie wiem, czy i kiedy będziemy, a po drugie - ilustracje były okrrropne.
    Poza tym, do tej pory "ocenzurowałam", czytając z młodym "Księgę dźwięków" (szpinak robi blee, mama robi cmok cmok, tata robi ciii, albo coś w tym rodzaju) oraz "Lampę Maksa" (tylko to mamy z tej serii, ale eliminuję "głupią lampę" i dodaję, że mama przytula, kiedy przykleja plaster, bo na rysunku faktycznie przytula)
    Dziwnie się czuję, czytając "Murzynka Bambo", więc sama nie inicjuję, ale jak młody chce, czytam mu, kiedyś z nim porozmawiam o poprawności politycznej, rasizmie itp.
    JANEK, 25/11/2011
    KRZYŚ, 01/09/2013

  4. #84
    Chusteryczka Awatar wildhoney
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Land of Mordor
    Posty
    2,120

    Domyślnie

    Wiecie, to mi przypomina, jak moja Babcia wyrywała kartki z różnych gazet, jak napotkała "nieprzystojne" treści LOL
    Nazgul, 1. 02. 2009; Morgulina 13. 06. 2011
    One candle left to burn now... before the Darkness comes.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •