Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17192021222324252627
Pokaż wyniki od 521 do 531 z 531

Wątek: Jak ubierać? >>> JESIEŃ I ZIMA <<<

  1. #521
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    too, jak miło Cię zobaczyć
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  2. #522
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olsenna Zobacz posta
    Soul, a napisałabyś gdzie można te sweterki kupić? Jaka firma? Może zapoluję na jakiś używany.
    olsenna, wuala:

    http://www.loktushe.cz/clothing/
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  3. #523
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    1,725

    Domyślnie

    Dzięki, Soul! Im dłużej patrzę na te sweterki, tym bardziej się nimi zachwycam. Nie przestudiowałam jeszcze całego wątku, ale dla nowego malucha kupiłam kombinezon z wełny. Napiszę, czy się sprawdza, jak już wypróbuję

  4. #524
    Chustomanka Awatar too
    Dołączył
    Jun 2015
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    667

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martaj Zobacz posta
    too, jak miło Cię zobaczyć
    Dzięki! Pomyślałam że miłej się gada z kimś kto ma twarz :-D

    Sweterek ekstra, ja mam polar pętelkowy - funkcjonalny ale niezbyt piekny

    Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

  5. #525
    Chustomanka Awatar goszkaaaaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Tak dumam i dumam od jakiegos czasu, jak tu by sie ubierac w nadchodzaca pore roku..
    i takie mam przemyslenia:

    -nosze praktycznie tylko w pp,corka niechodzaca,bedzie miala w te zime ok 9-12 mscy
    - chyba glownie chcialabym nosic na swoja kurtke
    -tak do temp 0 st to jeszcze mam pomysl( kobinezon bawelniano-polarowy ,welniane spodnie ,rajki,body merino,bluza,kominiarka,welniane skarpety)
    -hmm,ale mam zagwozdke,co na nizsze temp..?

    - bede miec gruby,dwuwartwowy welniany kombinezon( pod kombi tez kilka merynosowo-bawelnianych warstw, buty-ocieplacze)
    - na to swetrowa,szeroka narzutka albo szeroki,welniany szal do obwiazania

    -no,ewentualnie( wlasnie sprobowalam i sie zmiescilysmy) -corka lzej ubrana do chusty i razem pod kurte meza

    - corka w chuscie glownie jest podczas zawozenia/odbierania straszej z przedszkola,wiec sporo czasu spedzamy w autobusie-jak zrobic ,zeby sie nie spocic jak mysz podczas twj 20-minutowej przejazdzki?

    poradzcie cos! Jak ogarnialyscie wieksze dzieci-niechody w zimie?

  6. #526
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    skojarzyło mi się jak tylko zobaczyłam co wkleiłaś https://www.olx.pl/oferta/chusta-osl...tml#0336f9fe3b

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    Zobaczcie jaki fajny patent, pomysł na sweterek na chłodniejsze jesienne spacery!

    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  7. #527
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez goszkaaaaa Zobacz posta
    Tak dumam i dumam od jakiegos czasu, jak tu by sie ubierac w nadchodzaca pore roku..
    i takie mam przemyslenia:

    -nosze praktycznie tylko w pp,corka niechodzaca,bedzie miala w te zime ok 9-12 mscy
    - chyba glownie chcialabym nosic na swoja kurtke
    -tak do temp 0 st to jeszcze mam pomysl( kobinezon bawelniano-polarowy ,welniane spodnie ,rajki,body merino,bluza,kominiarka,welniane skarpety)
    -hmm,ale mam zagwozdke,co na nizsze temp..?

    - bede miec gruby,dwuwartwowy welniany kombinezon( pod kombi tez kilka merynosowo-bawelnianych warstw, buty-ocieplacze)
    - na to swetrowa,szeroka narzutka albo szeroki,welniany szal do obwiazania

    -no,ewentualnie( wlasnie sprobowalam i sie zmiescilysmy) -corka lzej ubrana do chusty i razem pod kurte meza

    - corka w chuscie glownie jest podczas zawozenia/odbierania straszej z przedszkola,wiec sporo czasu spedzamy w autobusie-jak zrobic ,zeby sie nie spocic jak mysz podczas twj 20-minutowej przejazdzki?

    poradzcie cos! Jak ogarnialyscie wieksze dzieci-niechody w zimie?
    ja każdego niechoda nosiłam pod kurtkę. pierwszego pod swoją starą kurtką trekingową, z możliwością dopięcia polaru, ale pierwszego niechoda nosiłam z przodu długo. dla drugiego i trzeciego miałam/mam ciuchy dedykowane do noszenia w chuście. dziecię ubrane w jedną warstwę, ja też lekko i na nas kurtka, obecnie bluza nieocieplana mammastudio. jak jestem w autobusie/tramwaju i gorąco to bluzę rozpinam. ale ja w sumie rzadko jeżdzę, choć zdarza mi się wozić komunikacją z całą trójką. do pkola mamy blisko i tylko na nogach, bez jeżdżenia. jakoś prostsze wydaje mi się zorganizowanie noszenia tak, żeby motać pod kurtkę. ja dzieciaka tak jak po domu lata zgarniam z podłogi i do chusty, bez ubierania, tylko czapka w sumie. szybko i łatwo.
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  8. #528
    Chustomanka Awatar akonate
    Dołączył
    Nov 2016
    Miejscowość
    Hesja, Niemcy
    Posty
    770

    Domyślnie

    A czy da sie zalozyc np. bluze (i mysle tu konkretnie o greyse) z otworem na glowe na dziecia na plecach samodzielnie? Do tej pory tylko raz nosilam poza mieszkaniem i pomagal maz. Jest jakis patent, jak meza nie ma?


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Przepraszam za brak polskich znaków, zagranica nie rozpieszcza.

  9. #529
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    nie pomogę. w zamierzchłych czasach gdy nie było greyse próbowałam raz taką bluzę z dziurą wkładać. na jednej próbie się skończyło. niewygodne toto że hej.
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  10. #530
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akonate Zobacz posta
    A czy da sie zalozyc np. bluze (i mysle tu konkretnie o greyse) z otworem na glowe na dziecia na plecach samodzielnie? Do tej pory tylko raz nosilam poza mieszkaniem i pomagal maz. Jest jakis patent, jak meza nie ma?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tutaj na filmiku jest pokazane https://www.youtube.com/watch?v=ldnCB6TEOXw
    ale wiadomo na filmiku to zawsze prosto się wydaję tylko dziecię już chyba troche większe.

    Swoją jak próbuje wyswobodzić z bluzy od razu się budzi, a tu proszę śpi sobie w najlepsze.
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  11. #531
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martaj Zobacz posta
    skojarzyło mi się jak tylko zobaczyłam co wkleiłaś https://www.olx.pl/oferta/chusta-osl...tml#0336f9fe3b
    Hej,

    Czy ktoś zlokalizował, gdzie mogę kupić taki nowy sweter?

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •