Strona 22 z 27 PierwszyPierwszy ... 121415161718192021222324252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 531

Wątek: Jak ubierać? >>> JESIEŃ I ZIMA <<<

  1. #421
    Chustoholiczka Awatar AneczkaG
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,795

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mist Zobacz posta
    Na wianie po szyi polecam polarowy komin, kosztuje niewiele, a fajnie chroni.

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
    Uszyć sobie chcę, ale tych chciejstw mam już duzo i komin czeka w kolejce...
    M. 2000- uczę się, nie przeszkadzać!!!, P. 2003 - pięknię się, nie przeszkadzać!!! i F. 2013 - czy ktoś się ze mną pobawi???

  2. #422

    Domyślnie

    Ja motam pod kurtkę ale raczej nie jestem zmarźluchem, chociaż mam kurtkę dla dwojga w najbliższych planach zakupowych. Na razie ta nasza zima całkiem wiosenno-jesienna ale muszę pomyśleć o czymś na mrozy.

  3. #423
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    10

    Domyślnie

    jestem dość nowa w temacie ale wczoraj był nasz pierwszy spacer w mało idealnym kangurku (licze że kwestia wprawy). Jednak nasuneło mi się pytanie, ze względu na brak ubrań dla dwojga, opatuliłam nas w polar i kurtkę i zapięłam małemu po główkę, wszystko git ale mały z jednej strony miał moje ciało a z każdej innej polar i kurtke dość ciasno przy sobie i buzi nie miał na zewnątrz, nie udusi mi się tak? ma on w ogóle czym dychać Nie chciałam zamka bardziej otwierać bo wiałoby mu w plecy, wystawała tylko tylnia część główki z czapką. Planuje już zakup polaru dla 2jki ale nie wiem jeszcze kiedy będę go mieć

  4. #424
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    Kangurka Ci się udało zamotać!
    Gratulację!
    Noście się spokojnie, po za tym czujesz, czy M. oddycha
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

  5. #425
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    10

    Domyślnie

    Mówiłaś, że lepszy więc staram się go ćwiczyć dziś w ogóle fajnie wyszedł w sensie dociągnięte było super, do momentu aż małemu chusta spod tyłka nie wyszła :/ więc pewno wiele do poprawy
    Czuć niby czuje, ale tak dziwnie, że on taki tam owinięty no ale na pewno mu ciepło

  6. #426
    Chustomanka Awatar chudzinkaa
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    581

    Domyślnie

    Przeczytałam cały wątek i nadal nie bardzo wiedziałam w co nas ubrać.
    Dla wzrokowców wklejam w co ubrałam (oprócz body z długim rękawem) mojego Bąbelka dziś na 10 stopni + słońce + wiatr + 2x, spacer ponad 1h.
    Od powiewów mocnego wiatru dodatkowo osłaniałam nas na chwilę wiatrówką, ale nie mieliśmy jej na sobie.
    Jak na pierwszy raz myślę, że wyszło w miarę oki, na pewno trochę za ciepło od strony brzuszka, a stópki lekko chłodne.
    Będziemy próbować dalej.

    Adaśko 12.2013 i Basieńka 03.2017

  7. #427
    Chustomanka Awatar villemko
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    100lica
    Posty
    700

    Domyślnie

    Nie wiem czy ciepło czy nie ale gustownie moje kolorki

  8. #428
    Chustomanka Awatar chudzinkaa
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    581

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez villemko Zobacz posta
    Nie wiem czy ciepło czy nie ale gustownie moje kolorki
    Dziękuję!
    A jeszcze miałabym taką małą prośbę dla wszystkich piszących, żeby podawać konkretne warunki atmosferyczne, na pewno pomoże to początkującym chusto-mamom. Niestety wiele wpisów odnosi się do "obecnej pogody" i weź tu teraz dojdź jaka pogoda była np. w lutym 2012 w Poznaniu.
    Adaśko 12.2013 i Basieńka 03.2017

  9. #429
    Chusteryczka Awatar ema
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Bory Tucholskie
    Posty
    1,747

    Domyślnie

    Niby nowy wątek, w końcu mamy wiosnę, no ale... Musze wyjść z Mikołajem do miasta. Pewnie odwiedzimy kilka sklepów. Pogoda piękna. Slonko, w nim już 15 stopni, lekki wiaterek. Jak myślicie? Kurtka do noszenia i cienko pod kurtkę, czy bodziak z krótkim rekawem, bluzka i bluza polarkowa. Dodam, że dojeżdzamy samochodem, więc wiązać będę na dworze.
    Pawel 2006 Milia 2011 Mikolaj 2013

  10. #430
    Chustomanka Awatar chudzinkaa
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    581

    Domyślnie

    Ja bym chyba wzięła kurtkę, którą można rozpiąć w razie czego - w słońcu, w sklepie. Ostatnio w taką pogodę byliśmy bez kurtki i w słońcu było nam strasznie gorąco, a w cieniu i z lekkim wiaterkiem w sam raz. Ostatecznie spacer okazał się dość męczący przez te zmiany.
    Adaśko 12.2013 i Basieńka 03.2017

  11. #431
    Chusteryczka Awatar ema
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Bory Tucholskie
    Posty
    1,747

    Domyślnie

    Wybrałam wariant z krótkim bodziakiem, cienką, bawełnianą bluzeczka i polarkowa (też z tych cienszych) bluza a właściwie całym dresikiem rajstopki i bawełniane skarpetki z frotka na nóżkach. Miałam na sobie cienką tunike z krótkim rekawem, lekki rozpinany sweterek,na to letnia, rozpieta kurtka. Było ok. Mały się nie spocil, momentami mnie było cieplawo.
    Ostatnio edytowane przez ema ; 29-03-2014 o 15:14
    Pawel 2006 Milia 2011 Mikolaj 2013

  12. #432
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja dziś założyłam małemu polarek, bodziak, rajstopki i skarpetki i było idealnie. Momentami było troszkę duszno we Wrocławiu, ale to był idealny komplet na dzisiejszy spacerek.
    Skarpety narciarskie w super cenie!

  13. #433
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ja w sumie mam trochę skandynawskie podejście do tematu. Wolę, żeby dziecko się nie przegrzewało

  14. #434
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Jest co prawda lato, ale...

    Nóżki dziecia się bardzo wyziębiają. Co zakładacie? Coś mi się obiło o uszy że getry... polecicie jakieś ? Znalazłam takie:

    http://mamazen.pl/getry-dla-dzieci-sowy-braz.html
    http://mamazen.pl/getry-hoppediz-wel...uplikat-1.html

    Warto ? Może są jakieś tańsze lub lepsze?
    Maj 2014 i Marzec 2016

  15. #435
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Halo halo! Idzie jesień! Proszę o jakieś wskazówki na nadchodzący sezon
    Maj 2014 i Marzec 2016

  16. #436
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    9

    Domyślnie

    Przeglądałam ofertę BONPRIX i znalazłam kurteczkę ciążową z panelem dla dziecka, może ktoś będzie zainteresowany...http://www.bonprix.pl/style/kurtka-s...360&return=ref

  17. #437

    Domyślnie

    Ojej jak się cieszę, że znalazłam ten wątek Ubieranie dziecka jest chyba trudniejsze niż wiązanie a jestem początkująca!!

  18. #438

    Domyślnie

    o! znalazłam wątek!

    dziewczyny, a jak to jest z noworodkiem? jak ubieracie???



  19. #439
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Gdybym teraz miała mieć noworodka na zimę, pewnie kupiłabym przede wszystkim kurtkę dla dwojga

  20. #440
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    14

    Domyślnie

    A polecacie polary dla 2-ga od PENTELKI?

    I jaki rozmiar dla jakiego dziecka?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •