Strona 6 z 27 PierwszyPierwszy 123456789101112131416 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 531

Wątek: Jak ubierać? >>> JESIEŃ I ZIMA <<<

  1. #101
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez april

    Super!
    I u nas też różowy górą
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  2. #102
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    kawałek za Gdynią ;-)
    Posty
    61

    Domyślnie

    ekstra!
    musze sie do h&m wybrać i poszukać męskiego wydania


  3. #103
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    17

    Domyślnie

    Męskie wydanie jest brązowe, o ile mi się dobrze pamiętam...
    Pozdrowionka, Iwonka


  4. #104
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez april
    Cytat Zamieszczone przez hanti
    a ja wczoraj kupiłam Kamykowi w KappAhl czapeczkę i świetny szaliko-golfik, butki na razie nam nie potrzebne
    Pokaż ten szaliko-golfik
    a proszę bardzo


    inne bajery też do tego były, ale zanim Kamilce będą potrzebne to już wyrośnie z czapki więc kupimy inne cudo
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  5. #105
    Chusteryczka Awatar april
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Im lepszy koń, tym na niego wiecej nakladają.
    Posty
    2,184

    Domyślnie

    swietne! ja też waśnie musze coś Mani na szyjkę zainstalować

  6. #106
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie Re:

    Cytat Zamieszczone przez april
    Za wydaniem męskim się nie rozglądałam więc nie wiem


    są jeszcze brązowe, ale jako że kupiłam takie córeczce, nie będę obstawać przy tym, że są męskie

  7. #107
    Chustofanka Awatar muszka12
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    481

    Domyślnie Re:

    Cytat Zamieszczone przez april
    Kupiłam dla Mani w hm butki, są swietne do chusty, nawet moja zimnostopa córka w tym ma nóżki cieplutkie.
    Kupiłam do kompletu też czapkę i rękawiczki
    Butki sięgają aż pod kolano, w środku mają taki długi ściągacz, dodatkowo regulacja paskiem w stawie skokowym. Oczywiście rózowe.
    Za wydaniem męskim się nie rozglądałam więc nie wiem


    April a te butki są na Manię dobre? Bo na mojego Matiego są za niskie w podbiciu więc chyba przy okazji odwiedzin dostaniecie dodatkowe, niestety brązowe


  8. #108
    Chusteryczka Awatar april
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Im lepszy koń, tym na niego wiecej nakladają.
    Posty
    2,184

    Domyślnie Re: chustowanie w jesienią i zimą

    Dobre Muszka I czekam na was czekam czekam....

  9. #109
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie Re: chustowanie w jesienią i zimą

    A jak radzicie sobie z troche juz chodzacymi dziećmi? Chodzi mi o brudne butki. Macie ciągle brudne kurtki? Chyba nie? Moje dziecię zaczęło od kilku dni chodzic na spacerkach i nie wiem jak sobie radzic z zabloconymi butami .


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  10. #110
    Chustofanka Awatar olivka
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    282

    Domyślnie Re:

    Cytat Zamieszczone przez pasja
    wszystko fajnie, moje madamy.
    tylko co z dzieckiem, które wożę zasadniczo autem.
    i co? jak je ubrać? do auta w kombinezon/kurtkę? a jak chcę po wyjęciu z samochodu włożyć dziecko w chustę i ruszyć z nim na urbanspacer, to najpierw dziecko z kombinezonu/kurtki rozbieram? i wtedy nakładam na siebie polarki kurtki w wersji dowolnej?
    jakby durna jestem w tymm dziecia z kombinezonu i wkładaniem do chusty też wpadłam, zrobiłam tak r temacie
    Na pomysł z rozbieraniem z kombinezonu i wkładaniem do chusty w samochodzie też wpadłam, zrobiłam tak raz i nigdy więcej. Młody włożony w kombinezonie do fotelika zasnął natychmiast, wyjmowanie z kombinezonu wywołało obudzenie i straszny płacz, włożony do chusty znów zasnął, ale okazało się że wiało i było mu za zimno, więc oborot do samochodu, wyjąć z chusty, włożyć w kombinezon -> znów płacz, generalnie spacer nam totalnie nie wyszedł Teraz jeśli jedziemy gdzieś samochodem, ubieram młodego w body, pajacyk i na to taki jesienny kombinezon z polaru i do fotelika. Sobie motam elastyka na sweter, w samochodzie wkładam młodego w chustę i na nas oboje zakładam poncho, względnie, jeśli bardziej wieje, to motam elastyka na bluzkę, potem młodego w chustę i na to mega za dużą kurtkę z goretexu, w którą mieścimy się oboje.
    Jak będzie zimniej, to mam jeszcze do ubierania warstwowego duży polar i spory sweter, w którym mieścimy się oboje.
    Z tego wszystkiego najbardziej kocham swoje poncho, polarowe, szyte z koła, rozpinane, z kapturem. Jako że polar mi przewiewało, z myślą o noszeniu w chuście kupiłam kawał ortalionu i dałam do krawcowej, żeby mi poncho tym podszyła jak podszewką. Połączenie może dziwne, ale sprawdza się świetnie. Tylko na zimę, obawiam się, będę musiała się raczej zaprzyjaźnić z kurtką.
    Aha, jeśli nie jedziemy samochodem, to dzieć w body i pajacyku ląduje w chuście, zakładam mu czapkę i grube skarpety, po czym ubieram raczej nas oboje (sweter + poncho albo kurtka). Zamiast getrów na nóżki kupiłam mu po prostu takie grube puchate kolorowe skarpety, dobrych kilka rozmiarów za duże, tak że sięgają mu do pół uda spokojnie, więc cała wystająca z chusty nóżka jest zasłonięta.



    www.kamome.eu - moje pluszaki

  11. #111
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,160

    Domyślnie Re: chustowanie w jesienią i zimą

    a w jakiej cenie ten różowy-cudo-komplet? jesli można spytac?
    Syn 2006
    Córa 2008
    Syn 09.2014

  12. #112
    Chusteryczka Awatar april
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Im lepszy koń, tym na niego wiecej nakladają.
    Posty
    2,184

    Domyślnie Re: chustowanie w jesienią i zimą

    Cytat Zamieszczone przez garlicgirl
    a w jakiej cenie ten różowy-cudo-komplet? jesli można spytac?
    nie pamiętam już, ale chyba około 20 zł czapka, 20 zł buty i 15 rękawiczki.

  13. #113
    Chustomanka Awatar tysiula
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Piaseczno, mazowieckie
    Posty
    669

    Domyślnie Idzie zima...

    ...i się zastanawiam jak się nosi w zimę. Chyba nie widziałam nigdy w zimę chusty, albo nie zwracałam uwagi, a teraz mam dylemat, bo zimno się zaczęło robić i na kurtkę to nijak się zamotać, bo falbanki się robią...
    A może się nie nosi, bo ślisko...
    Jak praktykujecie? Pod kurtkę czy na, a może bez kurtki a na cebulkę i na to jakieś ponczo, czy coś. A dzieć jak ubrany??

    ***
    4pupy - naturalnie dla pupy
    ***
    "Czy nie starczy, że ogród jest piękny?
    Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?"
    D. Adams

  14. #114
    Chustonoszka Awatar lola
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tysiula Zobacz posta
    ...i się zastanawiam jak się nosi w zimę. Chyba nie widziałam nigdy w zimę chusty, albo nie zwracałam uwagi, a teraz mam dylemat, bo zimno się zaczęło robić i na kurtkę to nijak się zamotać, bo falbanki się robią...
    A może się nie nosi, bo ślisko...
    Jak praktykujecie? Pod kurtkę czy na, a może bez kurtki a na cebulkę i na to jakieś ponczo, czy coś. A dzieć jak ubrany??

    Ja kupiłam polar z kieszenią z przodu..ale mało w nim nosiłam,od razu przyszło lato i tez się zastanawiam w czym w zimę,bo polar może nie wystarczyć
    a i do poucha to chyba kieszeń z przodu nie będzie kompatybilna
    jak się nosi zima w pouchu?na kurtkę?to wtedy trzeba kupić większy pouch??
    a i widziałam takie pouche jakby z pluszem,czy misiem wewnątrz..to taka wersja zimowa?
    Synalek marcowy
    Córeczka lipcowa

  15. #115
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Ja w pouchu nie nosiłam, więc nie pomogę, ale nosiłam Lenę w wiązance zimą - motałam ją pod kurtkę. Nakładałam albo obszerniejszą kurtkę (ale nie znoszę takich wielkich worków) albo moją własną, dopasowaną, rozpiętą, a na dziecko osłonkę. Miałam też przez chwilę specjalną kurtkę do noszenia, ale ona bardziej była jesienna, więc zimą długo jej nie używałam. Teraz Lena już większa i raczej na plecy ją zarzucam i bez specjalnego ubraniowego osprzętu do noszenia chyba trzeba będzie dziecia na kurtce motać
    Dodam, że jeżeli nie ma wielkiej zadymki śnieżnej i strasznego mrozu, spokojnie można obejść się bez osłonki. Na tej fotce mam Lenę ubraną w polarowy kombinezon i zamotaną w letniego bambusa Nati a na dworze musiało być mniej niż -5, bo jestem w czapce

    Ostatnio edytowane przez Meta ; 05-09-2009 o 23:13

  16. #116
    Chustofanka Awatar carolans
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    318

    Domyślnie

    ja mialam zwykle rozpieta kurtke , gruby golf a Mlodego w miskowym kombinezonie. Na wieksze mrozy zapinalam pod kurtke.
    DOBYTEK Danielek (21.12.2006) i Kacperek (22.11.2008), w komplecie całkiem fajny mąż

  17. #117
    Chusteryczka Awatar hexi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,349

    Domyślnie

    w zeszlym roku bylo tak:
    http://www.chusty.info/forum/showthr...ghlight=kurtka

    rok wczesniej motalismy sie pod kurtke meza

    w tym...bedziemy miec kurtke i plaszczyk do noszenia do wyboru i jeszcze za polarem sie rozgladam

    nie damy sie mrozom


    DB PBC

  18. #118
    Chustofanka Awatar Adso
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    poznan
    Posty
    230

    Domyślnie

    Ja w zeszłym roku też nosiłam pod kurtką,a właściwie w nieco za dużym polarze Zależy jaka będzie zima i na jak długo się wychodzi. Malca ubierałam w kombinezonik z polaru i było ok.
    A na ten sezon to na razie nie mam pomysłu... Bo dzieć na plecach będzie Chyba jakiś specjalistyczny sprzęt zakupię

  19. #119
    Chustomanka Awatar jujama
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    okolice Legionowa :)
    Posty
    1,328

    Domyślnie

    U nas było tak (osłonka ze starego mężowskiego polara):


    JUlcza (16.04.2006), JAcusiowa (9.05.2008) i MAćkowa (14.12.2012) mama Magda
    http://jama-jujamy.blogspot.com/

  20. #120
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Widzę, ze rzeczywiście się da nosić. A nie boicie się tego, że ślisko? Ja ostatnio jak się wyłożyłam z maluchem zawiązanym z przodu na schodach, to teraz mam taki uraz i się zastanawiam jak sobie poradzę z moim absolutnie nie wózkowym dzieciem w zimę własnie. Maluch nie zabiera sie narazie do chodzenia...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •