Strona 23 z 27 PierwszyPierwszy ... 1315161718192021222324252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 531

Wątek: Jak ubierać? >>> JESIEŃ I ZIMA <<<

  1. #441
    Chustofanka Awatar Megi
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    463

    Domyślnie

    Do mnie właśnie dziś doleciał polar od pentelki. Spodziewałam się cienizny, a tu miłe zaskoczenie Sprawia wrażenie dość ciepłego. Bardzo spodobał mi się patent z kołnierzem A wybierając rozmiar kierowałam się swoimi gabarytami, a nie dziecka. I jest git
    Zosia (08.2011), Tadzio (04.2013) i Stefcia (07.2014)

  2. #442
    Chusteryczka Awatar Emila
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Megi Zobacz posta
    Do mnie właśnie dziś doleciał polar od pentelki. Spodziewałam się cienizny, a tu miłe zaskoczenie Sprawia wrażenie dość ciepłego. Bardzo spodobał mi się patent z kołnierzem A wybierając rozmiar kierowałam się swoimi gabarytami, a nie dziecka. I jest git
    A jak myślisz - jesień w nim śmigniesz? Czy jednak za cienki jest?
    Michał - 16.03.2014

  3. #443
    Chustofanka Awatar kasikader
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    348

    Domyślnie

    też zastanawiam się nad ubiorem jesienią. podobają mi się golfy dla dwojga... z tego co zauważyłam mają dłuzszą część na plecki malucha. fajne rozwiazanie.

  4. #444
    Chustofanka Awatar kasikader
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Madzialena Zobacz posta
    Przeglądałam ofertę BONPRIX i znalazłam kurteczkę ciążową z panelem dla dziecka, może ktoś będzie zainteresowany...http://www.bonprix.pl/style/kurtka-s...360&return=ref
    fajna kurteczka, gdybym była w ciąży to rozważyłabym zakup. Bo cena spora, ale wtedy byłaby na dłuzej... TYlko faktycznie trzeba by było przymierzyć czy do noszenia w chuście nie za nisko jest otwór dla malucha...

  5. #445
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Megi Zobacz posta
    Do mnie właśnie dziś doleciał polar od pentelki. Spodziewałam się cienizny, a tu miłe zaskoczenie Sprawia wrażenie dość ciepłego. Bardzo spodobał mi się patent z kołnierzem A wybierając rozmiar kierowałam się swoimi gabarytami, a nie dziecka. I jest git
    nosiłam w jej polarku 5 lat temu; jak ten czas leci
    na zimę za cienki ale pod kurtkę narciarską męża w sam raz

  6. #446
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    ja tez nosiłam w polarze dla dwojga. Albo zakładałam polarowy pajacyk na młodego. Teraz póki jest pogoda w miarę ubieram mu sweter + grube skarpety a sobie też w sweter albo w softshell wciskam.
    ale takiego maluszka maluszka to najlepiej pod polarem właśnie.
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  7. #447
    Chustomanka Awatar Idrilla
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    980

    Domyślnie

    A co myślicie o ponczu/chuście trójkątnej? Noszę teraz prawie wyłącznie w plecaku prostym i się zastanawiam jakby się sprawdziła taka narzutka na nas dwoje...

    Dziś przy 14 stopniach, wietrze i mrzawce ubrałam małego w polarowy dres+body długi rękaw+czapka i grube skarpety. Było mu idealnie. A sama byłam w długim rękawie i bluzie.

  8. #448
    Chustomanka Awatar Linus
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Reda
    Posty
    616

    Domyślnie

    a jak jest z romiarami polarów Pentelki?
    rozważam ten: http://allegro.pl/pentelka-bluza-pol...632789121.html
    tylko że najmniejszy jest M
    mam 172 cm i jakieś 57 kilo. będzie dla mnie dobry?

  9. #449
    Chustofanka Awatar kasikader
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Idrilla Zobacz posta
    A co myślicie o ponczu/chuście trójkątnej? Noszę teraz prawie wyłącznie w plecaku prostym i się zastanawiam jakby się sprawdziła taka narzutka na nas dwoje...

    Dziś przy 14 stopniach, wietrze i mrzawce ubrałam małego w polarowy dres+body długi rękaw+czapka i grube skarpety. Było mu idealnie. A sama byłam w długim rękawie i bluzie.
    A to ponczo ma na tyle duży otwór na głowę, żeby tam dwa łebki zmieścic? Bo nie wiem jak inaczej...?
    A dziś moją dokładnie o miesiąc starszą córeczkę ubrałam dość podobnie (-10 stopni, wiatr) na krótki spacer do przedszkola starszaka i też było w sam raz...
    Rano ciężko się myśli a tu trzeba ubrać odpowiednio młodszą, starszego i siebie

  10. #450
    Chustofanka Awatar kasikader
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    348

    Domyślnie

    "a jak jest z romiarami polarów Pentelki?
    rozważam ten: http://allegro.pl/pentelka-bluza-pol...632789121.html
    tylko że najmniejszy jest M
    mam 172 cm i jakieś 57 kilo. będzie dla mnie dobry? "

    fajny, szkoda ze tylko do noszenia z przodu...

  11. #451
    Chustofanka Awatar Megi
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    463

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kasikader Zobacz posta
    fajny, szkoda ze tylko do noszenia z przodu...
    Ale pentelka ma też polary z opcją przód i tył. To te modele bez kaptura, a z dodatkowym kominem (czy jak to nazwać to cudo zakładane na szyję).
    Wkleję Wam zdjęcie bo mi mąż dziś na spacerze cyknął

    Zosia (08.2011), Tadzio (04.2013) i Stefcia (07.2014)

  12. #452
    Chustomanka Awatar Idrilla
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    980

    Domyślnie

    Ale pięknie Wam!

    kasikader - no właśnie ponczo się jednak nie nadaje bo przecież jest ten otwór Ale zastanawiam się nad taką duużą chustą, szalem wełnianym...

  13. #453
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Megi Zobacz posta
    Ale pentelka ma też polary z opcją przód i tył. To te modele bez kaptura, a z dodatkowym kominem (czy jak to nazwać to cudo zakładane na szyję).
    Wkleję Wam zdjęcie bo mi mąż dziś na spacerze cyknął

    Ciepla ta pentelka ? Jak z rozmiarami ?
    Maj 2014 i Marzec 2016

  14. #454
    Chustofanka Awatar Megi
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    463

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikalina Zobacz posta
    Ciepla ta pentelka ? Jak z rozmiarami ?
    Ciepła Nie żadna cienizna ale też nie jest to wypasiony firmowy polar za kilka stów. Mam 173cm, sporo zbędnych kg po ciąży w wiadomych miejscach i kupiłam M-ke.
    Zosia (08.2011), Tadzio (04.2013) i Stefcia (07.2014)

  15. #455
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,512

    Domyślnie

    ja mam ogromny problem z ubieraniem i siebie i dzieci i młodego do chusty. ostatnio króluja wełniaki czyli body plus pajac merino lub merino/jedwab plus ciepłe skarpetki i czapka. na siebie zakładam mój ciązowy polar który ma taki super krój ze dobrze mi w nim i bez brzuszka i swietnie wygląda rozpiety gdy mam Tomka w chuście a jestem w stanie zapiąć nas oboje gdyby sie jeszcze zimniej zrobiło. minus- goło pod moją szyją bo zapinam do wysokości szyi młodego. Mam tz kurtkę która kupiłam zeszłej jesieni na ciążę (bonprix) przeciwdeszczowa na mikropolarku. ta ma z kolei rozsuwane boki żeby poszerzyć w brzuszku i dzięki temu puki co tez mogę zapiąć na nas obojgu. oczywiście tylko z przodu. ale ja rzadko wychodze tylko na spacer
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  16. #456
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Bardzo zgrabnie wygladasz Megi. Zwrocilam na to od razu uwage bo bylam pewna ze polar to s . Ja chyba taka kupie. Fajnie wyglada ten komin a i taniej niz lenny lamb.
    Maj 2014 i Marzec 2016

  17. #457
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    384

    Domyślnie

    my dziś z córką zaliczyłyśmy inaugurację sezonu jesiennego w polarze dla dwojga. zrobiłyśmy furorę w polarze w kolorze żywej fuksji wystawała tylko główka czapeczce-jedyne co było zimne-to poliki i czerwony nosek-no ale na to rady nie ma ja też miałam zimne poliki i czerwony nos

  18. #458
    Chusteryczka Awatar Emila
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asik Zobacz posta
    my dziś z córką zaliczyłyśmy inaugurację sezonu jesiennego w polarze dla dwojga. zrobiłyśmy furorę w polarze w kolorze żywej fuksji wystawała tylko główka czapeczce-jedyne co było zimne-to poliki i czerwony nosek-no ale na to rady nie ma ja też miałam zimne poliki i czerwony nos
    A masz też Pentelki, czy jakieś innej firmy? Może wstaw zdjęcia - pochwal się
    Michał - 16.03.2014

  19. #459
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    384

    Domyślnie

    pochwalę się ale za jakiś czas-bo niestety musimy na kilka dni pójść do szpitala
    polar upolowałam przypadkiem na internecie u dziewczyny, która uszyła dosłownie kilka sztuk w różnych kolorach, więc jest tylko jeden jedyny taki muszę jednak wprowadzić małe poprawki-wszyć zamek do mojego golfa zamiast nap i do golfa dla małej-bo jej duża główka ledwo przechodzi przez tunel a może ma dużą głowę-bo sukienka też wczoraj jej nie przechodziła i miałysmy awanturę.

  20. #460
    Chusteryczka Awatar Emila
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asik Zobacz posta
    pochwalę się ale za jakiś czas-bo niestety musimy na kilka dni pójść do szpitala
    polar upolowałam przypadkiem na internecie u dziewczyny, która uszyła dosłownie kilka sztuk w różnych kolorach, więc jest tylko jeden jedyny taki muszę jednak wprowadzić małe poprawki-wszyć zamek do mojego golfa zamiast nap i do golfa dla małej-bo jej duża główka ledwo przechodzi przez tunel a może ma dużą głowę-bo sukienka też wczoraj jej nie przechodziła i miałysmy awanturę.
    To zdrówka życzę. Mam nadzieję, że nic poważnego i szybko będziecie w domku.

    A nad zakupem polarka zastanawiam się mocno i już myślałam, żeby kupić ten co ty masz, jeśli na zdjęciach by mi się podobał
    Tak patrzę na piękne zdjęcie Megi i może skuszę się na Pentelkę jednak.
    Michał - 16.03.2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •