Strona 19 z 27 PierwszyPierwszy ... 91112131415161718192021222324252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 531

Wątek: Jak ubierać? >>> JESIEŃ I ZIMA <<<

  1. #361
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    To jak chyba też tak samo - na dziecię tylko jedna cięka warstwa więcej niż na siebie. Jak ja idę w krótkim rękawku to ona w długim. Jak nie wieje i nie świeći słońce to ściągam jej tez czapkę.
    A jak zimniej to albo duży swetr na nas albo bluza polarowa od chłopa XXL.
    Wiem że jak pójdziemy dłużej to się mocno zagrzejemy
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

  2. #362
    Chustonówka Awatar mamaZosiulka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Vienna, Austria
    Posty
    46

    Domyślnie

    Teraz to chyba musimy (w końcu ) ten wątek zostawić w spokoju i na Wiosna/Lato się przestawić!

  3. #363
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Nasza pierwsza jesień Ubóstwiam tą porę roku. Nosimy się na plecach, i jak na razie pod wielkim swetrem. Mam taki ogromny sweter zapinany na guziki z przodu, z dużym kapturem. Spokojnie ubieram go na synka w mietku, i jeszcze ja się zapinam. A jak zaczyna padać, a już nas zdążyło skropić, to kaptur na głowy i nikt nie moknie
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  4. #364
    Chustomanka Awatar Elayla
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Sulejówek (wcześniej Wrocław i Warszawa)
    Posty
    1,425

    Domyślnie

    ja sie zastanawiam nad zakupem polaru dla dwojga pentelki. Ktos z Was moze go ma? Warto? Nie wiem czy o tym wczesniej w watku pisalyscie, bo nie dalam rady przebrnac..

    Ekologiczne pieluszki wielorazowe z naturalnych tkanin - www.puppidiapers.com
    Pieluchowy blog ekspercki.

  5. #365
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Szczerze to się zastanawiam czy takie wynalazki są niezbędne. Z tego co widzę,to dość rzadko są tu na bazarku wystawiane polarki dla dwojga, więc wnioskuję,że nie są jakieś super, bądź ich cena jest zbyt zawyżona i mało osób kupuje.

    U nas to wygląda tak:



    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  6. #366
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    U nas podobnie, ale na pewno nie jest nam tak ślicznie jak Wam!!!

    Też mi się polar nie sprawdził.
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

  7. #367
    Chustomanka Awatar Elayla
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Sulejówek (wcześniej Wrocław i Warszawa)
    Posty
    1,425

    Domyślnie

    ja w zeszłym roku w zimie nosiłam na brzuchu jeszcze jak byli tacy malusieńcy i wtedy miałam zwykły płaszcz puchowy, rozpięty z przodu, ale przynajmniej po bokach zakrywał dziecko i grzał. Pasek zapinałam pod pupą i wszystko ładie się trzymało i było ok. Ale teraz nosze juz wyłącznie na plecach i obawiam się, ze nie mam takiego obszernego płaszcza, ani nawet swetra, więc tak czy siak muszę cos kupić. hm.. no zobaczymy..

    pięknie Wam melodi!

    Ekologiczne pieluszki wielorazowe z naturalnych tkanin - www.puppidiapers.com
    Pieluchowy blog ekspercki.

  8. #368
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    Bez problemu zapinam się w zimową tatową XXL kurtkę narciarską z Modą na plecach, ma 16 miesięcy i pewnie całą zimę tak będzie, no bo i ile dziecię tak naprawdę może urosnąć?
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

  9. #369
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Elayla, nie wiem czy w tym wątku było o polarze Pentelki, ale jest taki wątek z recenzjami kurtek, polarów i osłonek (niewiele tam tego niestety). Link: "Recenzje kurtek i osłonek itp do noszenia"
    Moja recenzja: #7 ale inne też są

    Edit: Teraz zauważyłam, że w pierwszym poście wątku z recenzjami są linki do innych wątków gdzie też można recenzje znaleźć (ale nie Pentelki)
    2009 2012

  10. #370
    Chustomanka Awatar Elayla
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Sulejówek (wcześniej Wrocław i Warszawa)
    Posty
    1,425

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gundi Zobacz posta
    Elayla, nie wiem czy w tym wątku było o polarze Pentelki, ale jest taki wątek z recenzjami kurtek, polarów i osłonek (niewiele tam tego niestety). Link: "Recenzje kurtek i osłonek itp do noszenia"
    Moja recenzja: #7 ale inne też są

    Edit: Teraz zauważyłam, że w pierwszym poście wątku z recenzjami są linki do innych wątków gdzie też można recenzje znaleźć (ale nie Pentelki)
    dziękuję :*

    Ekologiczne pieluszki wielorazowe z naturalnych tkanin - www.puppidiapers.com
    Pieluchowy blog ekspercki.

  11. #371
    Chustofanka Awatar precikuranowy
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    488

    Domyślnie

    Ale wam ślicznie w tym sweterku melodi Czas chyba po lumpkach pobuszować w poszukiwaniu czegoś podobnego Ale zimą troszkę się martwię- chyba nigdzie nie znajdę takiej wielgachnej kurty na mnie i garbika z tyłu
    Natalia (03.10.2008), Bartuś (15.04.2013)
    i Alicja
    - aniołek... (06.04.2014- 11 tc.*)

  12. #372
    Chusteryczka Awatar sniegga
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    tonące miasto
    Posty
    1,736

    Domyślnie

    melodi, pięknie Wam! Ja chyba też wybiorę się do lumpka po coś podobnego.
    Tosia 23.07.2012
    Michaś 16.01.2015




  13. #373
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Malodi, super pomysł!

    P.S u nas sprawdził się polarek dla dwojga LennyLamb, a w tym roku zobaczymy jak będzie. U nas to już mobilośc, zatem w chuśie dochodzimy do punktu docelowego, a dalej Mała hula sama, zatem musi być łatwo zdejmowalne.

  14. #374
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    29

    Domyślnie

    Melodi super patent...a ja wszystkie za szerokie ubrania porozdawałam ...jesień,wiosna to pora idealna na noszenie,tylko zawsze się zastanawiałam co zrobić by nózki nie marzły,a tu jak znalazł pomysł

  15. #375
    Chustopróchno Awatar PchlePsotki
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    12,250

    Domyślnie

    Melodi slicznie wam.
    Ja nosze tez pod swetrem ale jeszcze z przodu, Mam kilka takich duziznych,z czasów jak to ważyłam 10+ i uwielbiałam takie swetrzyska, gorzej będzie zimą ale u mnie to pewnie wózek bedzie królował, a po osiedlu sanki.
    Blog,
    Aniołek Sierpień 2022,Aniołek Kwiecień 2022,Aniołek Październik 2021,Asiulek 1.02.2013 ,Aniołek grudzień 2008, Natulek 13.08.2006

  16. #376
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    PL
    Posty
    20

    Domyślnie

    Melodi wyglądacie pięknie! Ja mam polar pentelkowy z kapturem. Bardzo go lubię bo jest odpinany na całej długości. Gdy wybiegam szybko z domu, np po starsze dziecko do szkoły, wkładam małego w domowych ubrankach do chusty, na nas polar a w szkole rozpinam polar i się nie pocimy. Zakładam też czasem ponczo które jest rozciągnięte pod szyją więc dwie głowy się mieszczą Nie jest jednak nam tak ciepło jak w polarze.
    Zamówiłam też osłonkę i bluzę z dopinanym panelem. Bluza jakoś niespecjalnie mi się podoba. Nie wiem czy będę w niej nosiła. Osłonki jeszcze nie testowałam.
    Na nóżki planuję kupić butki góralskie, bo mój mały jeszcze niechodzący.

  17. #377
    Chustofanka Awatar MegiM
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    379

    Domyślnie

    Melodi tyle juz pochwal bylo, ale i ja swoja dorzuce, rewelacja ja tez nie mam takiego swetra, wszystkie jakies male i ciasne. Niedawno jeszcze nosilam zarzucajac niezapieta kurtke na siebie, malego mialam cieplej ubranego, ale teraz to juz chlodem wieje i przestalam w ogole nosic moze w meza szafie czas pogrzebac, a ma taki jeden swetr, co sie do niego chetnie bym przykolegowala

  18. #378

    Domyślnie

    Ja ubierałam gdy było zimno leginsy pod spodnie córce i było ok, na górę kurteczka i czapka

  19. #379
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    O raju, co osoba, to opinia! Biję się z myślami: kupować kurtkę dla dwojga na zimę czy nie... Osłonki polarowe są fajne, ale kosztują tyle, co połowa kurtki :/

  20. #380
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    Ja mam te szczęście, że chłop mój rozmiarowo XXL i najczęściej noszę w jego bluzach, mam takie dwie fajne z croopa.
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •