Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Ranczo i Womar... :(

  1. #21
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morepig Zobacz posta
    hehehe no cicho cicho, na targach niby mieli
    btw z nimi się nie da porozumieć, nijak
    tak wiem, bo pytałam o to już od dawna i kompletnie ignorują majle (ostatnio znowu próbowałam i nic)

  2. #22
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cobra Zobacz posta
    tak wiem, bo pytałam o to już od dawna i kompletnie ignorują majle (ostatnio znowu próbowałam i nic)
    sluchaj, ja do niech napisalam w 2009 roku jakoś w lutym (?) i pani po roku do mnie zadzwoniła, może nawet lepiej.

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  3. #23
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morepig Zobacz posta
    sluchaj, ja do niech napisalam w 2009 roku jakoś w lutym (?) i pani po roku do mnie zadzwoniła, może nawet lepiej.
    do mnie ze dwa razy dzwoniła i nawet miała testową chustę i nosidło podesłac i nic..

  4. #24
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    do mnie ze dwa razy dzwoniła i nawet miała testową chustę i nosidło podesłac i nic..
    ja z 5-6 razy rozmawiałam, nawet kilka majli wymieniłyśmy (trochę o nosidłach ergonomicznych, co zrobić żeby były dobre), chustę na testy przysłała (po kilku miesiącach i przypomnieniach) i ... urwał się kontakt. Od kilku miesięcy cisza, mimo obietnic kontaktu w sprawie tych ergo. A szkoda, bo już się łudziłam, że coś im tam się poprawiło w myśleniu. Ale jednak ich PR mnie przerasta - tak olewać potencjalnych klientów i pisać w katalogu nieprawdę (że nosidła są, nawet trzy modele ) to chyba podchodzi pod paragraf działania na szkodę firmy No ale właścicielka jawnie mi powiedziała, że nosidła to tylko działalność uboczna i sentymentalna (? nowe znaczenie tego słowa jak dla mnie) bo oni zajmują się głównie resztą (pościel, śpiwory etc.)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •