Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Stała godzina we wszystkich postach

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    427

    Domyślnie Stała godzina we wszystkich postach

    Wiem, że jestem ignorantką jeśli chodzi o komputer. I jeśli się czegoś nauczę to mnie roznosi szczęście
    No więc, strasznie się ucieszyłam , kiedy po kilkunastu nieudanych próbach zalogowałam się jakiś czas temu na tym forum. A ze wcześniej konsultowałam się z Vegą w sprawie problemów z logowaniem, poradziła mi m.in żebym pilnowała czy czas jest zgodny ( nie pamiętam jak się wtedy wyraziła ale mniej więcej o to chodziło). Więc ja( kretynka!)- żeby czas był zdgodny- logując się wpisałam dokładną datę i godzinę logowania. I teraz przy wszystkich postach mam tamtą datę i godzinę! W końcu zaczęło mi to przeszkadzać! Co mam zrobić, żeby to naprawić???

  2. #2
    ChustoTata
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    296

    Domyślnie

    Trochę trudno mi zrozumieć ale strzelam, że w profilu w pozycji Format Daty: wpisałaś datę jakąś. Wklej tam coś domyślnego, albo to co ja mam, choć ja mam inny format niż był.

    Wklej:
    Kod:
    d.m'y D G:i
    Jeżeli nie o to chodzi, to wytłumacz jeszcze raz
    "Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" Mark Twain
    Rufin 20.04.2008, Inga 13.07.2012

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    427

    Domyślnie

    Nie, no , Marmez, trafiłeś bez pudła! Gdybym wiedziała, ze to takie proste, już dawno sama bym to zmieniła i nie zawracała wam głowy
    Naprawione! Dzięki!

  4. #4
    ChustoTata
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    296

    Domyślnie

    to się cieszę, że trafiłem
    "Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" Mark Twain
    Rufin 20.04.2008, Inga 13.07.2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •