Strona 45 z 88 PierwszyPierwszy ... 35373839404142434445464748495051525355 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 881 do 900 z 1756

Wątek: Stosiki pieluszkowe

  1. #881
    Chustomanka Awatar mamaUlki
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Dzierżążno
    Posty
    1,331

    Domyślnie

    Można używać oczywiście po innych dzieciach, ale każdemu odpowiada co innego. Musisz popróbować Zapraszam na nasz forumowy bazarek

  2. #882
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,765

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez askamaj2 Zobacz posta
    ktore najlepiej sie sprawdzaja?
    Odwieczne pytanie na które nie ma odpowiedzi

  3. #883
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Obejrzałam te wasze stosiki i aż trochę zazdroszczę.Z drugiej strony wszystko jeszcze przede mną i mam nadzieje że nie skapituluję . Póki co mam 2 pieluszki i 5 szytych. Na początek nie chcę żeby mąż sie przeraził. Powiedział "kup sobie z jedną" Ale już mu wszystko wyjaśniłam i nawet troche kojarzy o co chodzi .Dla niego specjalnie kupiłam na bazarku Bumgeniusa
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  4. #884
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    554

    Domyślnie

    A ja korzystajac z tego, że Mały ma zapalenie ucha i jest na antybiotyku i ma przeraźliwie częste i rózne kupki które go odparzają i pupsko wymaga smarowania- jedziemy na pampkach - zrobię popołudniu zdjęcie naszych pieluś i wreszczcie się pochwalę

  5. #885
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Heh, ja też mogę wreszcie uwiecznić cały stos, a to dlatego, że pralka odmówiła posłuszeństwa
    zapomniałam już, ile jednorazówki generują odpadów


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

  6. #886
    Chustonoszka Awatar OLSIA
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    71

    Domyślnie




    to i ja dokładam mój stosik - jutro opiszę co w środku .... ale stan jest z przed ostatnich porządków pieluszkowych - kilka wyleciało - w drodze 4 razy wiecej

  7. #887
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    554

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaiDo Zobacz posta
    Heh, ja też mogę wreszcie uwiecznić cały stos, a to dlatego, że pralka odmówiła posłuszeństwa
    zapomniałam już, ile jednorazówki generują odpadów
    Ja też, zwłaszcza jak mały ma problemy z kupką

  8. #888
    Chustonoszka Awatar OLSIA
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    71

    Domyślnie

    to i ja dokładam mój stosik - jutro opiszę co w środku .... ale stan jest z przed ostatnich porządków pieluszkowych - w drodze kilka wiecej
    https://picasaweb.google.com/1167035...53737109651586
    wklejam linka bo nie umiem zdjęcia wkleić ... Jak przylecą wszystkie nowości to zrobię nowe fotki

    A więc od lewej od góry:
    Rząd pierwszy:
    -4x Tots Bots EasyFit bialy
    - Mini Lala w kwiaty
    - Charlie Banana morski
    Rząd drugi:
    - 6x Chinki (mam do nich słabość)
    Rząd trzeci:
    - Kushies Ultrlite
    -2x BumGenius artistic (moje ukochane – aktualnie na staniejeszcze zółta – niebieska w dordze)
    - 2x Ecopipo pul
    - 2xEcopipo minky
    - Rząd czwarty:
    - 5x Chinki
    - Cushie Tushie brązowa w grochy (czekamy na kolejne)
    Ostatni rząd:
    - Wonderoos
    - Charlie Banana w motylki
    - kieszonka Muksut
    - Chinka
    - na spodzie Kushie UltraLite
    W koszu formowanek i prefoldów: flipy, tetro, Imse Vimse, LittleLamb, Popolini
    W koszu otula czy: 2x Blueberry,2x Flip, 2x Imse VImse, 2xBummis – 4 welniaki w pranku …
    Ostatnio edytowane przez OLSIA ; 03-03-2012 o 20:11 Powód: opis stosiku

  9. #889
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    554

    Domyślnie

    A ja myślałam, że mam dużo piluch...

  10. #890
    Chustonoszka Awatar OLSIA
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    71

    Domyślnie

    a wełniaki się akurat prały ....
    Ostatnio edytowane przez OLSIA ; 02-03-2012 o 00:47

  11. #891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OLSIA Zobacz posta
    to i ja dokładam mój stosik - jutro opiszę co w środku .... ale stan jest z przed ostatnich porządków pieluszkowych - kilka wyleciało - w drodze 4 razy wiecej
    https://picasaweb.google.com/1167035...53737109651586
    wklejam linka bo nie umiem zdjęcia wkleić ...
    Olsia...wiem o co kaman, bo też tak miałam (choć może nie AŻ TAK) ale....po co Ci TYLE pieluch...? (pytanie dotyczy tego 'w drodze 4 razy więcej').


  12. #892
    Chustonoszka Awatar OLSIA
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    71

    Domyślnie

    4 razy to co wyszło a nie 4 razy to co mam ... I nie wiem po co mi aż tyle ale nie umiem sie opanować .... Jedne sprzdaje , Drugie kupuje - to chyba jakiś rodzaj kolekcjonowania ... Albo ostrego świra ... Właśnie muszę powystawiac dublujace sie egzemplarze ale nie mogę sie namyślec żeby sie z nimi rozstać ...

  13. #893
    Chustonoszka Awatar OLSIA
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MamaDi Zobacz posta
    A ja myślałam, że mam dużo piluch...
    Hej hej ale one sie powtarzają na tych zdjęciach - jedno jest ze wszystkim a potem osobno są formowanki ivwklady osobno Otulacze i osobno AIo z kieszonkami - bo moze pomyślalas ze to na każdym co innego

  14. #894
    Chustofanka Awatar borussia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    okolice Bydgoszczy
    Posty
    296

    Domyślnie

    przy okazji stripingu i ja uwiecznię dla potomnych nasz skromny stosik choć do Olsi to mi baaardzo daleko


    od lewej od góry:
    1. - małe wkładki do kieszonek little lamb i od sylviontko
    - wkłady z bawełny organicznej do flipa 2szt
    - wkład mam sucho do flipa
    - prefold ecopi
    - tetra sprzed lat 8

    2. - kieszonka od sylviontko x2
    - kieszonka Happy Flute
    - kieszonka Popfish x2
    - kieszonka "chinka"
    - kieszonka bezmetkowa z allegro
    - kieszonka Happy Flute

    3. - formowanka Eko_mama
    - formowanki od sylviontko z białej bawełny x2
    - formowanka Little Lamb
    - AIO Bambooty dzienne

    4. - otulacz Zookies
    - flip
    - otulacz made by sylviontko
    - otulacz bezmetkowy

    w praniu: drugi flip i kupa tetry
    a od czasu zrobienia zdjęcia nabyłam jeszcze drogą kupna: IB SIO, kieszonkę Babyetta, kieszonkę Nappime i kieszonkę od sylviontko

    więcej grzechów nie pamiętam
    Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już chyba przesadziłam
    ____________________

    Pierwsza 12.2003
    Druga 09.2010

  15. #895

    Domyślnie podziękowania

    Witam, śledzę Wasze posty od momentu kiedy ujrzałam dwie kreseczki na teście ciążowym (jakieś 7,5 miesiąca temu). O pieluszkach wielorazowych dowiedziałam się z porannego programu na tvnie gdzie gościem była Reni Jusis. Obiecałam sobie wtedy, że kiedyś moje dziecko będzie nosiło przepiękne, kolorowe, ekologiczne i zdrowe dla pupci pieluszki a nie ceratowe pampersy o których efektach noszenia dowiemy się pewnie za kilka lat, jak dorośnie pokolenie noszące owe pampersy. Przez pierwsze miesiące ciąży zagryzałam wargi, żeby nic nie kupić, żeby nie zapeszyć, żeby wszystko było ok z dzidziusiem. I jak tylko minął 20 tc rzuciłam się w wir zakupów. Dzisiaj postaram się zrobić zdjęcie mojego stosu. Ola jeszcze nie wie jakie wspaniałe pieluszki zagoszczą na jej pupie, bo siedzi jeszcze w brzuszku. Ale mam nadzieję, że w ciągu 2 tyg się dowie Mam w związku z tym do Was pytanie. Czy używałyście wielorazówek od samego początku? Takie maleństwo robi chyba kupkę przy okazji każdego karmienia. Czy np przez pierwszy miesiąc lepiej pampersy, a potem wielorazowe pielusie? Proszę o radę.

    PS. Chciałabym Wam podziękować za to forum, bo tak naprawdę tylko dzięki Wam wiedziałam skąd kupić dobre pieluszki i znalazłam dziewczyny, które je uszyły. Dziękuję w imieniu swoim i mojej córeczki.

  16. #896
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    my już w szpitalu na wielorazówkach.
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  17. #897
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,799

    Domyślnie

    mamo Olci - pewnie już znasz wątek specjalnie na temat wielopieluchowania noworodków, ale na wszelki wypadek wkleję linkę - http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=45747

    przy okazji strippingu większość się zebrała, więc cyk - nasz stosik - stan na wczoraj (brakuje zieloniastej Itti Bitti, chyba 3 starych CP, jednej monkey snuggles i jakichś wkładów/prefoldów i tego typu drobiazgu)
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  18. #898

    Domyślnie

    nie mogę pokazać Wam swojego stosiku, bo nie działa mi opcja wgrania załącznika. Klikam "zarządzaj załącznikami" a następnie "dodaj plik" wybieram zdjęcie pomniejszone już do minimalnych rozmiarow w formacie jpg i nic sie nie dzieje, cały czas myśli już od godziny chyba. Dodam tylko, ze probowałam w kilku przeglądarkach.

  19. #899
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    w pomocy technicznej znajdziesz temat jak załączać zdjęcia
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  20. #900
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Sundsvall/Kraków
    Posty
    682

    Domyślnie

    a wiesz ze mozna wklejac tylko z fotosika albo picasy?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •