Strona 82 z 88 PierwszyPierwszy ... 3272747576777879808182838485868788 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,640 z 1756

Wątek: Stosiki pieluszkowe

  1. #1621

    Domyślnie

    Nata, a wiesz jak mi się oczy świeciły jak oglądałam wasze stosiki. Śmiem twierdzic, że ten wątek bardziej inspiruje do zakupow niż cały dział z recenzjami. A ja wraz z trzecim wielopieluchowcem nic mądrzejsza. Kasy na wielo-wyprawkę płynie więcej niż popłynęło na dwoje starszaków razem wziętych. Bazarek nie zając. Przeczytaj priva.
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  2. #1622
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    u nas to co ostało się i leży w koszyku i ładnie się prezentuje ( i czeka aż matka się zbierze na bazarek):
    A kiedy się zbierze?
    Bo niektóre pieluszki patrzą na mnie zachęcająco
    J.2014 i E.2016

  3. #1623
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Kamień Pomorski
    Posty
    49

    Domyślnie

    Mimo że we trzy (ja, moja mama i jej psiółka mamy szała na pieluszki ), to Twojego STOSU! nie przebijemy! I niektóre ulubione Nasze są w tym stosiku Jutro obfocę te co mamy na miejscu a w czwartek szafkę u mami
    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    W związku z tym, że ze stosiku noworodkowego mój córka zaczyna wyrastać czas odświeżyć i przygotować większe rozmiary.
    Wyciągnęłam z szafy i sama nie mogę uwierzyć ile nazbierałam, a jeszcze kilka do mnie idzie

  4. #1624
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie

    stosik z przymrużeniem oka,czyli porządki pieluchowe mojej Marysi i bałagan w tle-córy robota



  5. #1625
    Chustomanka Awatar marylove
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Piotrków Tryb
    Posty
    629

    Domyślnie

    Omg jaka cudna Marysia!
    Kalina 14.07.2012 i Beniamin 25.10.2014

  6. #1626
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Nasz stosik ciągle ewoluuje, to jest zdjęcie styczniowe chyba. Oczywiście coś jest w praniu, coś na suszarce


    Tapatalk

  7. #1627
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Baryczka Zobacz posta
    Nasz stosik ciągle ewoluuje, to jest zdjęcie styczniowe chyba. Oczywiście coś jest w praniu, coś na suszarce


    Tapatalk
    Super
    Jakbym miała taki wybór to za każdym razem 5 minut bym się zastanawiała co ubrać

  8. #1628

    Domyślnie

    Baryczka, stosik imponujący i fajnie pomyślane miejsce na pieluszki
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  9. #1629
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    karolciaczika jakie Marysia ma przecudne oczęta

  10. #1630
    Chustomanka Awatar biedroneczka1
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Berlin, Niemcy
    Posty
    1,250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania mania Zobacz posta
    Śmiem twierdzic, że ten wątek bardziej inspiruje do zakupow niż cały dział z recenzjami.
    O tak! Wlasnie ide zamawiac po obejrzeniu stosikow
    A nie macie problemu z wyborem wzoru i koloru majac tyle pieluszek?
    Carlotta 26.06.2015
    Rafael (*) 20.05.2013
    Theodor 17.05.2010
    Milan 29.10.2007
    ---
    Przepraszam za brak polskich znakow.

  11. #1631
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Mnie też ten wątek na początku mocno inspirował do zakupów
    Teraz, jak widać, szuflada pełna, a i czasem się obrywa. Mąż poproszony o naprawę, mruczy coś o dopuszczalnej ładowności

    Nie mam raczej problemów z wyborem, wcześniej pieluchy zestawiałam z ubrankiem. Teraz młody uwielbia, gdy szuflada jest wysunięta, bo wywala z niej pieluchy. Umówiliśmy się, że pierwsza wyrzucona pieluszka trafia na dupkę. Najczęściej jednak zakładam mu wełniaki,których tu nie ma jeszcze na zdj.

    W stosiku nie mam już milovi, bo wnerwiało mnie wejscie na wkład z przodu, pupeko, bo nie polubiłam ich PULu i chinki, które są dla nas za szerokie w kroku.
    Przybyły formowanki Puppi, bo zaczęliśmy wielopieluchować w nocy. No, I kilka wełniaków Puppi i kokosi.


    Tapatalk

  12. #1632
    Chustomanka Awatar Kabanos
    Dołączył
    Dec 2014
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,466

    Domyślnie

    Wow, dziewczyny ale imponujące stosiki macie tylko pozazdrościć

  13. #1633
    Chustofanka Awatar mrscreme
    Dołączył
    Apr 2015
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    459

    Domyślnie

    Oto stosik (niepełny, czegoś mi tu brakuje) dla naszego synka in spe
    pomijam stos wkładów i ponad 30 szt tetry

    stosik z lewej: otulacze i SIO ; środek- kieszonki; po prawej- formowanki


    Mam 4 sztuki SIO Close Parent V1,
    jedną AIO Kushies (jej na zdjęciu nie ma),
    Otulacze: Tots Bots, Grovia, noworodkową Bambino Mio, Green Mountain, dwa Bummis i jeden szydełkowany przeze mnie, wełniany
    wszystkie kolory tęczy, czyli kieszonki: Fuzzibunz, Porroro, Star Diaper, 2x BabyLand, 3x Baby City, 2x Happy Flute, trzy no name (w tym dwie HM, chyba stąd)
    Formowanki: jedna Storchenkinder, pięć cudnych Tots Bots Bamboozle Stretch i dwie... no name ;P

    Wszystkie pieluchy kupione z drugiej ręki, kilka rzeczy nieużywane lub ledwo co.
    Mam nadzieję że i my, i synek będziemy zadowoleni
    Hanusia 1.02.2006 i Adaś 11.11.2015

  14. #1634

    Domyślnie

    przeglądam Wasze stosy... stwierdzam że dużo mi do Was. Wspaniałe kolekcjeDużo bym chciała i czasem się zastanawiam czy mi na mózg przez te pieluchy nie padło. Wytłumaczyć nikomu tego nie potrafię- co to znaczy CHCIEĆ KOLEJNĄ PIELUCHĘ. Po co? Sprawa przedziwna...nawet dla mnie bo tak naprawdę nie wiem po co! Ale ciągle są zachcianki.Czasem myślę niech sie już młodszy odpieluchuje..to sie uwolnię a mąż mi mówi "taaaa ciekawe co Ty zrobisz jak faktycznie się odpieluchuje"

    Fajnie mieć świadomość że jednak sama nie jestem


    Cytat Zamieszczone przez emilia3333 Zobacz posta
    jestem taka pazerna na pieluchy, że się nie poznaje. Kiedzonek mam już przeszło 40.. czeka mnie kwaskowanie więc pewnie niebawem wrzucę fotę, ale jak widzę wasze to bym jeszcze ze 40 chciejstw znalazła.

    Da się to jakoś leczyć?
    Nie wiem czy odpieluchuje dziecko, ale jak już się dziecku uda to kogo ja będę wielopieluchować?

  15. #1635
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ediczek84 Zobacz posta
    przeglądam Wasze stosy... stwierdzam że dużo mi do Was. Wspaniałe kolekcjeDużo bym chciała i czasem się zastanawiam czy mi na mózg przez te pieluchy nie padło. Wytłumaczyć nikomu tego nie potrafię- co to znaczy CHCIEĆ KOLEJNĄ PIELUCHĘ. Po co? Sprawa przedziwna...nawet dla mnie bo tak naprawdę nie wiem po co! Ale ciągle są zachcianki.Czasem myślę niech sie już młodszy odpieluchuje..to sie uwolnię a mąż mi mówi "taaaa ciekawe co Ty zrobisz jak faktycznie się odpieluchuje"

    Fajnie mieć świadomość że jednak sama nie jestem
    mi przy piątym na mózg padło.....dlaczego nie wcześniej????

  16. #1636
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ediczek84 Zobacz posta
    przeglądam Wasze stosy... stwierdzam że dużo mi do Was. Wspaniałe kolekcjeDużo bym chciała i czasem się zastanawiam czy mi na mózg przez te pieluchy nie padło. Wytłumaczyć nikomu tego nie potrafię- co to znaczy CHCIEĆ KOLEJNĄ PIELUCHĘ. Po co? Sprawa przedziwna...nawet dla mnie bo tak naprawdę nie wiem po co! Ale ciągle są zachcianki.Czasem myślę niech sie już młodszy odpieluchuje..to sie uwolnię a mąż mi mówi "taaaa ciekawe co Ty zrobisz jak faktycznie się odpieluchuje"

    Fajnie mieć świadomość że jednak sama nie jestem
    postarasz się o kolejnego

  17. #1637

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    mi przy piątym na mózg padło.....dlaczego nie wcześniej????
    dobre pytanie ja dwóch zaczęłam...ale też późno a szkoda
    szacunek dla MAMY PIĄTKI , moja dwójka jak szarańcza :/daje w kość niesamowicie

  18. #1638

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joasia Zobacz posta
    postarasz się o kolejnego
    nie no detox na pieluchy trzeba zastosować- oczywiście nie teraz bo sie nie da...:/

  19. #1639
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Pożegnalny stosik (starsza pożegnała pieluchy a mlodsza rozmiar S). A w ogóle to się teraz praktycznie wyłącznie na wełnę przerzuciłam


  20. #1640
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    stosik w moim guście w drugim rzędzie, trzecia pieluszka od dołu to co to za firma?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •