Strona 38 z 88 PierwszyPierwszy ... 28303132333435363738394041424344454648 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 760 z 1756

Wątek: Stosiki pieluszkowe

  1. #741
    Chustofanka Awatar morla1
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    264

    Domyślnie

    A swoją drogą to naprawdę choroba...dzisiaj zakupiłam kolejne dwie pieluszki w pieluszkarni o godz. 2.30 nad ranem . Padło mi już na głowę...Pozdrawiam wszystkie maniaczki...

  2. #742
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    9

    Domyślnie

    Super wygląda Twoja szuflada Ja zaczęłam pieluszkowanie wielo miesiąc temu. Jak uda mi się zrobić zdjęcie jak największej ilości pieluszek to też się pochwalę Trudne to, bo zazwyczaj 1/3 się suszy a pozostałe brudne i zostaje niewiele.

  3. #743
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    jasenka, ale stosidło, szok, ile Ty dzieciaków pieluchujesz ja przy dwóch chyba tyle mam
    piękne stosidło
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  4. #744
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    o matako ale stos,pieluch tyle jak dla 3 dzieci conajmniej
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  5. #745
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    647

    Domyślnie

    jasenka ślicznie to wygląda
    Gratuluję stosidła!!!!!

  6. #746
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    To i ja się zebrałam na sfotografowanie stsiku młodszego syna, bo zaraz z niego wyrośnie



    chyba wszystkie formowanki są na fotkach, bo aktualnie lecimy na tetrze, bo przy tej pogodzie to formowanki schną i schną...

    trzy rzędy od lewej formowanki rozmiar S szyte przeze mnie, czwarty rozmiar M i One Size, bo powoli zaczynamy dorastać
    na górze wełniaczki i gdzieś jeszcze mnóstwo polarkowych otulaczy.
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  7. #747
    Chustonoszka Awatar jasenka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marciasone Zobacz posta
    o matako ale stos,pieluch tyle jak dla 3 dzieci conajmniej
    Przegięłam, co?

    A tak po prawdzie, to ta szuflada pełna raczej nie bywa, bo zwykle 1/3 schnie, 1/3 jest w praniu. Fakt - mogę sobie pozwolić na pranie co 3 dni i nie mam stresa, że coś mi nie doschnie i nie będę miała dziecku czego na pupę włożyć. Ale niestety schną mi dość długo. Pralkę sobie zanabyłam genialnie pioracą i dopłukującą (jak nastawiam stripping pieluch, to mi się nic nie pieni już od pierwszego prania), ale wirówkę mam słabą i wyjmuję mocno mokre z pralki, więc schną i schną.
    Aleksandra

  8. #748

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jasenka Zobacz posta
    Przegięłam, co?

    A tak po prawdzie, to ta szuflada pełna raczej nie bywa, bo zwykle 1/3 schnie, 1/3 jest w praniu. Fakt - mogę sobie pozwolić na pranie co 3 dni i nie mam stresa, że coś mi nie doschnie i nie będę miała dziecku czego na pupę włożyć. Ale niestety schną mi dość długo. Pralkę sobie zanabyłam genialnie pioracą i dopłukującą (jak nastawiam stripping pieluch, to mi się nic nie pieni już od pierwszego prania), ale wirówkę mam słabą i wyjmuję mocno mokre z pralki, więc schną i schną.
    Jasenko, ja mam problem z wirówką ale to ze starości mojej pralki. I mój patent (mało ekonomiczny ale lepszy niż mokre pranie), to po skończonym praniu dodatkowe wirowanie na dwie tury. Wyciągam połowę pralki i wiruję to co zostało. I potem drugą połowę. U mnie słabo odwirowuje jak jest pełna pralka jak 3/4 bądź mniej to jest ok.

    No i zamurowało mnie na widok Twojego STOSISKA

    edit: aha i ja bym się nie przejmowała, że przegiełam tylko bym sobie zaplanowała co SOBIE kupię jak to wszystko kiedyś sprzedam
    Ostatnio edytowane przez kawiareczka ; 01-07-2011 o 18:57


  9. #749
    Chustonoszka Awatar jasenka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kawiareczka Zobacz posta
    edit: aha i ja bym się nie przejmowała, że przegiełam tylko bym sobie zaplanowała co SOBIE kupię jak to wszystko kiedyś sprzedam
    Moja choroba psychiczna polega właśnie na tym, że jak mam wolną kasę, za którą mam coś SOBIE kupić, to kupuję SOBIE pieluchy . Zupełnie nie mam koncepcji, co SOBIE będę kupować, jak dziecko odpieluchuję !
    Aleksandra

  10. #750

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jasenka Zobacz posta
    Moja choroba psychiczna polega właśnie na tym, że jak mam wolną kasę, za którą mam coś SOBIE kupić, to kupuję SOBIE pieluchy . Zupełnie nie mam koncepcji, co SOBIE będę kupować, jak dziecko odpieluchuję !
    teraz też tak mam...na dodatek cały czas czekam aż schudnę więc nic nie kupuję poza butami 'bo schudnę i będzie za duże'. Do zdrowych psychicznie też nie należę, jak widać, bo nie robię wiele w celu schudnięcia a stan ten trwa od....15 miesięcy Ale stopuję z pieluchami na razie, bo mam wystarczająco choć nawet w połowie nie tyle co Ty


  11. #751
    Chustonoszka Awatar Eko_mamusia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa / Gocław
    Posty
    85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kawiareczka Zobacz posta
    teraz też tak mam...na dodatek cały czas czekam aż schudnę więc nic nie kupuję poza butami 'bo schudnę i będzie za duże'. Do zdrowych psychicznie też nie należę, jak widać, bo nie robię wiele w celu schudnięcia a stan ten trwa od....15 miesięcy Ale stopuję z pieluchami na razie, bo mam wystarczająco choć nawet w połowie nie tyle co Ty
    Mam dokładnie tak samo!

    Mało tego wyobraźcie sobie że na urodziny które mam w sierpniu poprosiłam moją mame o .... pieluche


    EDIT: Jasenka--> to jest poprostu piekne
    Ostatnio edytowane przez Eko_mamusia ; 03-07-2011 o 13:46
    Agusia mamusia Kubusia




  12. #752
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Konsekwentnie nie oglądam tego wątku
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  13. #753
    Chustoholiczka Awatar barbamama
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Sumatra
    Posty
    3,107

    Domyślnie stosik prawie unisex :)



    ten stosik służy mi dla dwójki (jeden co się odpieluchowuje ale jednak nosi na noc i na wyjścia i dla pięciomiesięcznej panny)


    po kolei:
    żółta CB, zielona kieszonka sweddlebees z bambusem, AIO TB, AIO Bambooty, 2 x SIO Iiiti Bitti
    2 otulacze białe TB, otulacz IV (szczerze go nieznoszę), Flip, 2 x AIO noworodkowe TB, 2 x chińczyki
    2 x otulacze Thirsties, 4 x otulacze Weehugger


    plus prefoldy dla dwójki, wkłady mirofibrowe (nie lubię ich :/ za tą szarość i nienaturalność), kilka bambusowych i te pieluszki które akurat mają na sobie lub są w praniu, no i 3 formowanki TB

    tyle, mam wrażenie że jestem minimalistką patrząc na wasze kolekcje. A mąż mówi że przeginam pokażę mu Wasze stosy to się zdziwi. ::
    (*) 08, barbidou VIII '09 barbabelle II '11 barbotine & barbalala II '13



  14. #754
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Wiecie, ze za mój stosik kupiłam megawypasiony fotelik samochodowy tyłem

  15. #755
    Chustomanka Awatar ledunia
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    985

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Wiecie, ze za mój stosik kupiłam megawypasiony fotelik samochodowy tyłem
    a za chusty samochód...

  16. #756
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ledunia Zobacz posta
    a za chusty samochód...
    no ale nie megawypasiony

  17. #757
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,797

    Domyślnie

    w tym tygodniu pierwszy raz od kilku miesięcy zrobiłam jakieś zakupy, od razu większe - teraz pokazałam mężowi zdjęcia, dodałam komentarz o foteliku za sprzedany stosik
    "Co, po prostu chcesz mnie przekonać, że inwestujesz, tak?"
    Ostatnio edytowane przez jul ; 12-07-2011 o 16:28
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  18. #758
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Magda - jaki śliczny ten Twój stosik, taki wiosenny
    Gdzie kupiłaś otulacze Thirsties? Od dawna na nie poluję. Sprawdzają Ci się weehuggery? Mam w planie zakup

    Jul - co kupiłaś
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  19. #759
    Chustoholiczka Awatar barbamama
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Sumatra
    Posty
    3,107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    Magda - jaki śliczny ten Twój stosik, taki wiosenny
    Gdzie kupiłaś otulacze Thirsties? Od dawna na nie poluję. Sprawdzają Ci się weehuggery? Mam w planie zakup

    Jul - co kupiłaś
    Thirsties kupiłam w sklepie internetowym http://www.cheeksandcherries.co.uk/ w UK bo była wyprzedaż, moja przyjaciółka tam mieszka i kurierem poszły do niej a potem mi przesłała. Jakbyś coś kiedyś chciała to daj znać co prawda ja limit $ już wyczerpałam na razie, ale jak się odkuję to chętnie coś jeszcze tam zamówię.

    Tak uwielbiam weehuggery mają tylko jedną małą wadę, że przez te materiałowe zakładki w środku przy większym siku są do wymiany bo namaka też bawełna na zewnątrz. Ale trzymają super i w ogóle się nie niszczą i ładnie leżą na pupie
    Róża już spokojnie może nosić rozmiar 2 przy 6,5 kg.
    Wezmę na spotkanie jak już się wybiorę (trochę mi ten PZ nie po drodze jakoś) jak będziesz chciała się im przyjrzeć z bliska.
    (*) 08, barbidou VIII '09 barbabelle II '11 barbotine & barbalala II '13



  20. #760
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Magda- dzięki! To ja się piszę na zakupy w CH&cH Może za miesiąc jak wrócę z wakacji?
    A weehuggery kupię tylko niech się pojawią wzorki, które mnie interesują Materiałowe zakładki mi nie straszne bo zazwyczaj i tak ich nie używam, wolę jak przy brzuszku jest tetra, albo formowanka
    A może chcesz sprzedać jakiegoś weehuggera albo thirsties mogłabyś kupić coś innego
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •