Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy 12345678
Pokaż wyniki od 141 do 152 z 152

Wątek: Babyetta

  1. #141
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    8

    Domyślnie

    Przeczytałam i już nie wiem z której strony ta gumka lepiej leży ja BY bardzo lubię, a polarek jakoś "upycham"

  2. #142
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buka01 Zobacz posta
    Przejrzałam swoje kieszonki i faktycznie problem tkwi w gumkach. Moja "felerna" kieszonka ma wszyte gumki od strony polarku przez co mam wrażenie, że "wypycha" go na zewnątrz. Za to w mojej ulubionej, nieprzeciekającej kieszonce gumki są wszyte od strony pulu. Coś w tym jednak musi być, dzięki za sugestie!
    Cytat Zamieszczone przez polinqa Zobacz posta
    Przeczytałam i już nie wiem z której strony ta gumka lepiej leży ja BY bardzo lubię, a polarek jakoś "upycham"
    To ja przejrzałam swoje i też już nic nie wiem bo u mnie ta z najgorzej chowającym się mikropolarem ma gumki wszyte od strony pula, a w innych chowa mi się dobrze zarówno od strony pula jak i od strony mikropolaru, więc widać Yetta ma rację i strona wszycia gumek nie ma znaczenia. Może chodzi o odleglość wszycia gumek od szwu
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  3. #143
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    a może gumki są rozciągnięte (jak kupiłaś np. używkę) lub puściły, ewentualnie po prostu w danym egzemplarzu źle wszyte
    i dodam od siebie, że mi zawsze producentka odpowiada nawet podwójnie jak napiszę maila i na forum

  4. #144
    Chustonówka Awatar buka01
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    31

    Domyślnie

    Kieszonkę, która przecieka mam od nowości i od początku są z nią problemy, no i tylko w tej jednej gumki są wszyte od strony polarku, w pozostałych od strony pula i jest ok. Babyetta obiecała mi je przeszyć więc wszystko w porządku

  5. #145
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    Dziewczyny, Babyetta pokolorowała tło! Wiele pieluszek jest odmienionych! Już się nie mogę doczekać mojej kaski na zachcianki, wszystko pewnie pójdzie na pieluszki dla nowego rodka.
    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

  6. #146
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Piłki i karciana zyskały na tej przemianie
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  7. #147
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaheira Zobacz posta
    Pisałam do Babyetty i odpisała mi, że "Strona przyszycia gumki, od PULa, czy od mikropolaru nie ma znaczenia. Sprawdzałam to i gumka przyszyta w jednym lub drugim miejscu nie wpływa na wywijanie mikropolarku." - a jednak wpływa
    Dla mnie trochę bzdura, bo oczywiście, że to ma znacznie.
    Jak gumka jest wszyta od strony polarku, to ładnie ten polarek podwija do środka i PUL go przykrywa.
    Miałam dokładnie taki problem z pieluszką inne szyjącej forumki, bo jedna pielucha przyszła mi z gumką wszyta od PULa i nijak nie dało się upchać polaru, wystawał perfidnie. Reklamację przyjęła i bez problemu odesłała nową pieluchę z gumką wszytą od polaru.
    Roan+Roanna 9.2010
    Roaniątko Synek 8.2013
    Roaniątko Córcia 8.2015

  8. #148
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    Roanna, sprawdziłam teraz na szybko swoich kilka BY i każda ma gumkę od strony PUL-a przyszytą, a gumka wywija się na zewnątrz tylko w jednej po jednej stronie...
    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

  9. #149
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Hm, to już sama nie wiem, może BY faktycznie sa jakoś inaczej szyte i nie ma to znaczenia, bo w tamtych innych różnica była po prostu kolosalna.
    Roan+Roanna 9.2010
    Roaniątko Synek 8.2013
    Roaniątko Córcia 8.2015

  10. #150
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    Wrzucam zdjęcie mojej noworodki (3 tydz.ż. 4,2kg) w kieszonce OS Babyetty zmniejszonej do XS:

    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

  11. #151
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Aktualnie mamy wielki come back wielo (glownie kieszonki) i wielkie LOVE z Babyetta (22 mce, 13 kg i jeszcze jest zapas).
    Toopy & Binoo

  12. #152
    Chustomanka Awatar marglena
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    585

    Domyślnie

    Dziewczyny niedawno Babyetta zmieniła krój kieszonek, są szersze. Co o nich sądzicie? Ja jeszcze nie wiem, bo właśnie się o tym dowiedziałam a pieluchy są już w drodze. Do tej pory to były bardzo zgrabne, wąskie pieluszki. Jakie są teraz? Jak się sprawują?
    W. 2007, S. 2011, H. czerwiec 2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •