Pokaż wyniki od 1 do 20 z 152

Wątek: Babyetta

Mieszany widok

  1. #1
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie Babyetta

    Nie mam pojęcia jak to się stało, że dopiero teraz powstaje taki wątek)))

    pozwole sobie podlinkować: http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=27874
    jest to wątek gdzie są rozne wypowiedzi nt Babyetta, w tym moja SPRZED czasów jakichkolwiek powiązań z firmą

    jak Wam się podobają pieluszki?
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 06-01-2015 o 15:16



  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,044

    Domyślnie

    No ja oryginalna nie będę: jestem zadecydowanie na TAK i dla pieluszek z powodów wymienionych powyżej i dla Uli za świetny kontakt, za pomoc i dostosowywanie się do zakupowych wymysłow Bardzo ważne jest dla mnie też to, że to są polskie pieluszki. Stronę Babyetta mam dodaną do ulubionych i sprawdzam co jakiś czas nowości

  3. #3
    Chustomanka Awatar anitanelka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Konin
    Posty
    785

    Domyślnie

    Ja też uwielbiam i póki co nie trafiłam na fajniejszą pieluszkę niż BabYetta. Jakościowo super, wykonanie perfekcyjne, krój idealny... REWELACJA




  4. #4
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    nie narzekałam ale mój typ nr 1 to inne

  5. #5
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    a sa wogóle jakieś minusy tych pieluch poza cena,ale to zawsze nie pasuje HaHa
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  6. #6
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Ja się dla tych pieluch wyprzedałam (i jeszcze wyprzedam, zrobiłam drugi przegląd ostatnio... :/) - niech to świadczy o ich jakości, wygodzie i urodzie
    Jak dla nas the best, chociaz nie twierdzę, że nie ma na świecie innych, równie "the best"
    Ale BabYetta z pewnością jest warta grzechu, pasuje i na zupełnego maluszka i na większego szkraba.
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  7. #7
    Chustomanka Awatar vin-dit
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Mierzyn/Szczecin
    Posty
    1,122

    Domyślnie

    u nas babyetta super sie sprawuje- grubsze udka i brzuszek swietnie otula. przecieki tylko wtedy gdy wklad przesiaknie do cna i nie ma w co wsiakac- spokojnie 3h daje rade.
    Zakladamy tak jak na filmiku by sie pieluszka wpasowala i przylegala do pachwinek.
    no i waska w kroczku- nie tak jak nappime ale porownywalnie.
    wielki plus za grubszy miesisty polarek. cudnie miekki

    Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
    Franek 02.2010, Marysia 10.2012, Michasia 07.2015



  8. #8
    Chustonoszka Awatar malwalato
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    krakow
    Posty
    76

    Domyślnie

    u nas to tez jedne z fajniejszych pieluszek. Mamy kieszonki i otulacz, a od niedawna wkłady z napką. Kieszonki naprawde są super a co do polaru jest tak jak pisze vin-dit. Mięsisty i gruby ale faktycznie miękki. U nas przecieków nie ma. otulacz tez sie sprawdza fajnie. Wkłady bambusowe mamy od niedawna więc jeszcze trudno mi cos napisac, alefaktycznie do kieszonek pasuja swietnie i dobrze sie układają.

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    dopiero rozpoczynam "zabawę" w wielorazówki i skuszona opiniami na forum zaczęłam kompletować stosik od babyetty. jestem zachwycona kieszonkami: mięsisty mikropolar, staranne wykonanie, zgrabny krój, szeroki zakres rozmiarowy w OS i rewelacyjna jakość (nawet kupione przeze mnie używane egzemplarze świetnie się trzymają). nie wspomnę o cudnych i oryginalnych wzorach… na początku było kilka przecieków, ale skończyły się, gdy zaczęłam zakładać pieluchy zgodnie z instruktarzem na filmiku BY.
    a otulacze, dzięki podwójnym gumkom przy nóżkach, trzymają na mur-beton. najlepsze, z jakimi miałam do czynienia.
    jedyny minus to cena, ale za taką jakoś made in poland warto zapłacić więcej.

    mały edit: po dłuższym testowaniu widzę, że otulacz ciut za mały, nie zasłania większości formowanek (tzn. nie BY).
    Ostatnio edytowane przez kustafa ; 31-12-2013 o 21:44

  10. #10
    Chustomanka Awatar koleszna
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    lubuskie
    Posty
    982

    Domyślnie

    Dziewczyny ja niedawno kupiłam babyettę z najnowszej kolekcji i jestem zachwycona. Najzgrabniejsza pieluszka

  11. #11
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Używam i jestem bardzo zadowolona.

    Kieszonki pul - zgrabne, świetnie leżą, miękki pul, śliczne wzory.
    Kieszonki minkee - milusie, dobrze trzymają.
    Pieluszki formowane - wygodne, chłonne, dobrze się sprawdzają.
    Kąpieluszki - śliczne i wygodne. Rozmiar bardzo uniwersalny (dobre są i na 6 miesięczne i na roczne dziecko, myślę, że i na starsze będą ok)

    Otulacze - mam najnowsze z dodatkowymi zakładkami przy nóżkach. Są rewelacyjne, fantastycznie się dopasowują, nie uciskają, świetnie się sprawdzają tak z wkładami jak i z pieluszkami formowanymi. Mają też zakładki dzięki którym łatwo można włożyć i podtrzymać wkładkę. Najlepsze otulacze jakie miałam.

  12. #12
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koleszna Zobacz posta
    Dziewczyny ja niedawno kupiłam babyettę z najnowszej kolekcji i jestem zachwycona. Najzgrabniejsza pieluszka
    zgadzam się pieluszkuje 5 tygodniowego malucha i kieszonka babyetty jest super bo nie robi dużej pupy i jest wąska w kroku, z wkładem bambusowym jest niemal tak cienka jak jednorazówka

  13. #13
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Agis, serio myślisz, że to o napy chodzi? Że to aż takie kłopotliwe?

  14. #14
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    Agis, serio myślisz, że to o napy chodzi? Że to aż takie kłopotliwe?
    Kurde, nie wiem do końca o co chodzi ale faktem jest że Babyetta i Nappime zrezygnowały z wielokolorowych nap na rzecz białych. Białe napy lepiej prezentują się na jasnym tle niż ciemnym, nie wyrózniają się tak. Szyje pieluchy i wiem, że więcej czasu zajmuje dobranie wielokolorowych niż nabicie w jednym kolorze, poza tym wiem że taniej jest kupować hurtowo jeden kolor niż kombinować z innymi kolorami. Białe tło akceptuje w kilku pieluchach w stosiku, calego takiego stosiku mieć bym nie chciała, ale to ja tak mam, rozpsuta jestem przez handmade To takie moje gdybania, w sumie dla mnie lepiej że taki trend jest, bo moze się z nałogu wylecze
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  15. #15
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agis Zobacz posta
    Kurde, nie wiem do końca o co chodzi ale faktem jest że Babyetta i Nappime zrezygnowały z wielokolorowych nap na rzecz białych. Białe napy lepiej prezentują się na jasnym tle niż ciemnym, nie wyrózniają się tak. Szyje pieluchy i wiem, że więcej czasu zajmuje dobranie wielokolorowych niż nabicie w jednym kolorze, poza tym wiem że taniej jest kupować hurtowo jeden kolor niż kombinować z innymi kolorami. Białe tło akceptuje w kilku pieluchach w stosiku, calego takiego stosiku mieć bym nie chciała, ale to ja tak mam, rozpsuta jestem przez handmade To takie moje gdybania, w sumie dla mnie lepiej że taki trend jest, bo moze się z nałogu wylecze
    Szkoda tych kolorowych napek. Pieluszki się tak wdzięcznie z nimi prezentują. No i ja właśnie też cieszę się trochę z tego, że skoro większość pieluszek z nowej kolekcji jest na białym tle, to nie będzie tak kusiło, żeby je kupować.
    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

  16. #16
    Chustomanka Awatar urkye
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Okolice Pyrlandii
    Posty
    629

    Domyślnie

    Imho białe tło jest bardzo fajne, takie "czyste" - prywatnie bardzo lubię. Białe napki są OK, na każdym tle Za to lubię kolorowe napki w jednokolorowych pieluszkach, np. formowankach bambusowych czy otulaczach
    Piotras 10.2013 & Ola 01.2017
    mój blog szyciowy: szycie.blox.pl

  17. #17
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez urkye Zobacz posta
    Imho białe tło jest bardzo fajne, takie "czyste" - prywatnie bardzo lubię. Białe napki są OK, na każdym tle Za to lubię kolorowe napki w jednokolorowych pieluszkach, np. formowankach bambusowych czy otulaczach
    No widzisz, więc dla ciebie trend z białym tłem jest ok Mam trochę takich pieluch, są śliczne. Po prostu nie chciałabym całego takiego stosiku, bo byłby dla mnie nudny, a gdy kilka firm ma właściwie tylko wzory z białym tłem to tak stosik by wyglądał. Białe napki są ok na każdym tle, zgoda, ale według mnie na materiale z dominującym np. kolorem niebieskim lepiej prezentują się niebieskie napy. Bardzo podoba mi się ten nowy wzór w paski Babyetty ale białe napki w nim mi nie odpowiadają. To się rozgadałam na temat kolorystyki pieluch
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  18. #18
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    Roanna, sprawdziłam teraz na szybko swoich kilka BY i każda ma gumkę od strony PUL-a przyszytą, a gumka wywija się na zewnątrz tylko w jednej po jednej stronie...
    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

  19. #19
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Hm, to już sama nie wiem, może BY faktycznie sa jakoś inaczej szyte i nie ma to znaczenia, bo w tamtych innych różnica była po prostu kolosalna.
    Roan+Roanna 9.2010
    Roaniątko Synek 8.2013
    Roaniątko Córcia 8.2015

  20. #20
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    Wrzucam zdjęcie mojej noworodki (3 tydz.ż. 4,2kg) w kieszonce OS Babyetty zmniejszonej do XS:

    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •