Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 152

Wątek: Babyetta

  1. #1
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie Babyetta

    Nie mam pojęcia jak to się stało, że dopiero teraz powstaje taki wątek)))

    pozwole sobie podlinkować: http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=27874
    jest to wątek gdzie są rozne wypowiedzi nt Babyetta, w tym moja SPRZED czasów jakichkolwiek powiązań z firmą

    jak Wam się podobają pieluszki?
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 06-01-2015 o 15:16



  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,044

    Domyślnie

    No ja oryginalna nie będę: jestem zadecydowanie na TAK i dla pieluszek z powodów wymienionych powyżej i dla Uli za świetny kontakt, za pomoc i dostosowywanie się do zakupowych wymysłow Bardzo ważne jest dla mnie też to, że to są polskie pieluszki. Stronę Babyetta mam dodaną do ulubionych i sprawdzam co jakiś czas nowości

  3. #3
    Chustomanka Awatar anitanelka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Konin
    Posty
    785

    Domyślnie

    Ja też uwielbiam i póki co nie trafiłam na fajniejszą pieluszkę niż BabYetta. Jakościowo super, wykonanie perfekcyjne, krój idealny... REWELACJA




  4. #4
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    nie narzekałam ale mój typ nr 1 to inne

  5. #5
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    a sa wogóle jakieś minusy tych pieluch poza cena,ale to zawsze nie pasuje HaHa
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  6. #6
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Ja się dla tych pieluch wyprzedałam (i jeszcze wyprzedam, zrobiłam drugi przegląd ostatnio... :/) - niech to świadczy o ich jakości, wygodzie i urodzie
    Jak dla nas the best, chociaz nie twierdzę, że nie ma na świecie innych, równie "the best"
    Ale BabYetta z pewnością jest warta grzechu, pasuje i na zupełnego maluszka i na większego szkraba.
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  7. #7
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,233

    Domyślnie

    Napiszę krótko:

    Pieluszki zgrabne i niezawodne,
    Piękne wzory i kolory PUL-u w pieluszkach,
    Meeega plus za możliwość wyboru innych niż polar materiałów do środka pieluszki
    Właściwie jedyne pieluszki, do których nie mam żadnych uwag i zastrzeżeń ( a używaliśmy pieluszek naprawdę wielu firm, krojów i patentów)

    wady:
    nie można się im oprzeć

  8. #8
    Chustoguru Awatar mmadzik
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,766

    Domyślnie

    Mamy dwie Yettowe AIO rozmiarowe - dla mnie bomba, na dzień to moje ulubione pieluchy. Wygodne w użyciu i noszeniu, nie zdarzył nam się przeciek, a naprawdę potrafimy je eksploatować... I zgrabniutkie

    Dla mnie minusem jest tylko zbyt wysoka cena jak na moje możliwości finansowe - inaczej pewnie bym się obkupiła w 100%

  9. #9
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    dla mnie są to najfajniejsze pieluchy na rynku
    wiele testowałysmy i skonczyło sie na jednorodnym stosiku: kieszonki babyetta, formowanki babyetta, wkłady głównie babyetta i tylko otulacze mamy inne bo flipowe i nieznany mi jest krój yettowych otulaczy, choc jakościa na pewno nie zawiodą
    pieluchy są milutkie, kolorowe, zgrabne, wygodne i chłonne


  10. #10
    Chustoguru Awatar Em
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7,194

    Domyślnie

    Ja wymieniłam prawie wszystko na babyetty. Mój Młody przesikuje wszystko, więc tu się nie wypowiem. Poza tym pieluszki są piekne, jedyne AIO które mi podpasowały. Jedyne co mnie denerwuje to nierówne odległosci pomiędzy napami (tymi do wpinania i wpinanymi), ale podobno tak ma być

  11. #11
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    33

    Domyślnie

    Poza ceną-wszystko super!!!Niestety do najtańszych nie należą, ok.50-60zł za pieluchę bez wkładu to drogo! Ale wiadomo,że ktoś kto szyje sam, zamawia z zagranicy materiał, musi opłacić ZUS i inne, nie może konkurować cenowo z fabryką w Chinach i wyrobem hurtowym. Dlatego ja wspieram polską działalność i kupiłam mnóstwo pieluch od Yetty! A tak się skusiłam, bo wszyscy tak zachwalali, a pieluszki są PIĘKNE I SUPER JAKOŚCI!!!Najwięcej mam właśnie pieluch od Yetty, są to same kieszonki One Size, zwykły PUL i Minkee-który jest wysokiej jakości, nic a nic nie farbuje! W środku milutki welurek, który rewelacyjnie się pierze i nie pozostają żadne plamy!choć ja zawsze zapierałam w zimnej wodzie po kupie bardzo dokladnie. Zawsze pranie wstępne bez proszku żeby wypłukać, potem bawełna 60st, + dodatkowe płukanie, a od czasu do czasu, jak mam sporo zakupkanych pieluch to na 90st i nic się nie dzieje. Daję polski eko proszek Clever Free 2łyżki (pralka 5kg), czasem wsypię 1-2łyżki sody, olejków eterycznych nie używałam. Napy super kolorowe, dobrze trzymają, nie wypadają, dobrze się zapina. Wkład łatwo włożyć, otwór odpowiedniej szerokości, można dużo napchać do środka.Ładnie leżą, ślicznie wyglądają. Mój mały szczupły, więc do końca 5m-ca i jakiś 6,5 kg miałam spięte na najmniejszy rozmiar, tylko pośrodku zostawiałam 2 napki luzu w pasie. Teraz ma pod 8kg, rozpięty 1 rząd nap i 1-2 napki luzu w pasie, zależy co włoże do środka. Porównując BG V.3 , Close Parent SIO, kieszonkę Skarbonkę Beilesen , Naughty Baby to BABYETTA RZĄDZI!!! pOZA TYM CHWALĘ MIŁY KONTAKT I SPEŁNIANIE ZACHCIANEK KLIENTA. POLECAM!

  12. #12
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    a jak wam sie sprawdzaja AIO? ktoś ma?
    i jak te z naturalnymi materiałami przy pupie? jak z praniem ich? nie pozostaja plamy?


  13. #13
    Chustofanka Awatar mynia
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    329

    Domyślnie

    ja mam kieszonkę i otulacz. wzornictwo/kolorki super! Pul dobrej jakości. Ładnie uszyta i dobrze leży na pupie. Gumki nie uwierają 12kg smoczka - a pieluszka ładnie trzyma więc bez zarzutów.
    Cena wcale niska nie jest, ale też wspieram polską produkcję dlatego serdecznie wszystkim polecam

  14. #14
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    Nie bedąc jeszcze tu- na forum dowiedziałam się przez "mama w centrum", ze takowa
    BabYetta istnieje...strasznie mi sie pieluszki spodobały...bedac totalnym laikiem pieluchowym spytalam, co i jak, ile...dostalam rzeczowa odpowiedz
    musze przyznac ze dzieki Yettcie własnie w ogole podjelam temat
    teraz po malutku juz mam prawie zestaw poczatkowy...
    a z okazji swiat zrobilismy sobie prezent w postaci slicznych kolorowych stokrotek !
    przyszly błyskawicznie...są piekne!, pielucha super!

    ps: cena wysoka ale super jakosc no i nasze
    Ostatnio edytowane przez mamaslon ; 28-12-2010 o 01:15
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  15. #15
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Ja sprezentowałam otulacz Smoczycy. Po pierwsze - ślicznie, starannie uszyty. Fajniutki, miękki PUL. Młoda w sumie ostatnio dużo nocnikowa, więc nie wiem czy sprawdzę szczelność, ale co tam Fajnie się dopasowuje, choć chyba na zupełnego malucha będzie duży.
    I też mnie zastanawia, nie pytałam, czemu tak:
    Cytat Zamieszczone przez Em Zobacz posta
    Jedyne co mnie denerwuje to nierówne odległosci pomiędzy napami (tymi do wpinania i wpinanymi), ale podobno tak ma być
    I jeszcze niesamowita dostawa na prób domu Dziękuję!
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  16. #16
    Chustofanka Awatar mynia
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    329

    Domyślnie

    o właśnie... też zapomniałam o tych napach wspomnieć... może Yetta nam wyklaruje jakoś inaczej je zapinać czy jak?

  17. #17
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,754

    Domyślnie

    nie mam doświadczenia z wielorazówkami więc może się nie znam, ale mam wrażenie, że tak spinana pieluszka lepiej trzyma się na pupie
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  18. #18
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,233

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blabla0 Zobacz posta
    a jak wam sie sprawdzaja AIO? ktoś ma?
    i jak te z naturalnymi materiałami przy pupie? jak z praniem ich? nie pozostaja plamy?
    AIO nie posiadam, tylko kieszonki PUL-owe i formowanki kieszonki.
    Naturalne materiały przy pupie w pieluszkach Babyetta posiadamy, lubimy i chwalimy (frota, welur i aksamit - bambusowe, jedną z welurem bawełnianym organicznym).
    Pierze się je dokładnie tak samo jak te z polarem. Plam póki co nie mamy - ani na tych z polarem ani na tych z naturalnymi materiałami.
    Wybieram najczęściej pieluszki z naturalnymimateriałami bezpośrednio przy pupie wychodząc z założenia, że sama wolałabym mieć majtki z weluru bambusowego niż z polaru.

  19. #19
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blabla0 Zobacz posta
    a jak wam sie sprawdzaja AIO? ktoś ma?
    i jak te z naturalnymi materiałami przy pupie? jak z praniem ich? nie pozostaja plamy?
    miałam AIO i bardzo sobie chwaliłam. to były aio z kieszonką, a więc z opcją zwiększenia chłonności. bardzo fajne i schły błyskawicznie.

    miałam z frotką bambusową zamiast polaru i nie przekonałam się do takiego rozwiązania. wolę polar. plam nie było, fajna chłonność, ale 2 razy dłużej schły.

  20. #20
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    647

    Domyślnie

    Yettowych pieluszek używam już dla drugiego dziecka i mimo iż miałam kieszonki innych firm najbardziej odpowiadają nam właśnie te. Mogę je stosować dla mojej starszej córeczki (choć ona już prawie odpieluchowana) i dla dwumiesięcznego synka.
    - zgrabny krój pieluszki fajnie leży na małej pupce a jednocześnie dobrze trzyma zabrudzenia w środku. Yetta długo nad nim pracowała ulepszała i dużo testów przeszedł więc chyba dlatego taki idealny
    - soczysto kolorowe kolekcjonerskie pule którym nie można się oprzeć
    - pieluszki są zawsze ślicznie odszyte co jest dla mnie bardzo ważne i zawsze zwracam na to uwagę przy hendmejdach.
    - w związku z powyższym wysoka jakość pieluszek i ich niezawodność przekonała mnie do zakupu kolejnych
    Jednym słowem trzeba uważać bo można wpaść w Yettoholizm

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •