Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 152

Wątek: Babyetta

  1. #101
    Chustomanka Awatar koleszna
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    lubuskie
    Posty
    982

    Domyślnie

    Dziewczyny ja niedawno kupiłam babyettę z najnowszej kolekcji i jestem zachwycona. Najzgrabniejsza pieluszka

  2. #102
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Używam i jestem bardzo zadowolona.

    Kieszonki pul - zgrabne, świetnie leżą, miękki pul, śliczne wzory.
    Kieszonki minkee - milusie, dobrze trzymają.
    Pieluszki formowane - wygodne, chłonne, dobrze się sprawdzają.
    Kąpieluszki - śliczne i wygodne. Rozmiar bardzo uniwersalny (dobre są i na 6 miesięczne i na roczne dziecko, myślę, że i na starsze będą ok)

    Otulacze - mam najnowsze z dodatkowymi zakładkami przy nóżkach. Są rewelacyjne, fantastycznie się dopasowują, nie uciskają, świetnie się sprawdzają tak z wkładami jak i z pieluszkami formowanymi. Mają też zakładki dzięki którym łatwo można włożyć i podtrzymać wkładkę. Najlepsze otulacze jakie miałam.

  3. #103
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    Zaczęłam używać pieluszek Babybetty jak dzieć miał około pół roku, teraz ma półtora i pieluszki nadal dobre. Nawet stwierdzam, że teraz dopiero widać jakie są zgrabne. Nadal pozostała mi opcja powiększenia rozmiaru.

  4. #104
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    A mi się marzą jakieś nowe wzory Yettki na wiosnę

  5. #105
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    My sobie bardzo chwalimy produkty Babyetty. Używamy formowanek (polarek cudownie się dopiera) i kieszonek. Kieszonki BY są moimi ulubionymi - mają bardzo duży zakres regulacji w pasie i na długości, a jednocześnie tak zgrabniutko leżą na pupie zarówno dużego jak i małego bobasa. Przecieki kieszonek należą do kazuistyki, jeśli się je dobrze założy (polarek współpracuje w tym względzie). Wzorki też moim zdaniem prześliczne, kolory są bardzo intensywne. No po prostu uwielbiam oglądać młodego w pieluszkach BY.
    Jedynym minusem dla mnie jest słaba obsługa klienta, musiałam się dopraszać o info nt. postępów mojego zamówienia, no a potem okazało się, że nie dostałam wszystkich zamówionych produktów i do tej pory jeszcze na nie czekam (trzeci tydzień już leci). Gdyby nie to, to BY byłaby dla mnie idealną firmą pieluszkową.

    całość zamówienia już do mnie dotarła, informuję, żeby nikogo nie zniechęcić do zakupów w sklepie
    Ostatnio edytowane przez Krypto ; 15-04-2014 o 23:52 Powód: przyszła paczka
    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

  6. #106
    Chustomanka Awatar urkye
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Okolice Pyrlandii
    Posty
    629

    Domyślnie

    To były nasze pierwsze pieluszki Wzory są świetne, krój bardzo zgrabny, jakość super. Mamy kieszonki, otulacze i formowanki. Bardzo podoba mi się rozwiązanie z podwójnymi gumkami w otulaczach

  7. #107
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    Do nas dzisiaj przyszły matrioszki i mandala krasnala i ciągle się nad nimi rozpływam... Są prześliczne, a krój mają genialny.
    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

  8. #108
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    U nas niestety BY się nie sprawdziła.. używałam krótko i odsprzedałam. Synek miał wtedy pół roku i 8,5 kg, ale był już dość długi i ciężko mi było dobrać rozmiar. Pieluszki są dość krótkie na i wąskie w kroku (wiem, że ta zgrabność dla jednych jest zaletą, u nas to raczej było na minus).

    Plusy - porządnu, gruby PUL, wygląda na bardzo trwały.
    gruby mikropolarek, wszystko sie z niego spiera, używam wkładek sucha pupa i są super

    Minusy - w otulaczach podwójne gumki w lamówkach odciskały nóżki i plecki.
    w otulaczach zakładki są z PULa, jak namoknie odrazu jest chyba dziecku zimno w brzuszek, nie wiem, jak wole polarek

  9. #109
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    Jak dla mnie podwójne gumki w otulaczach i zakładki z pula czynią je najlepszymi otulaczami dostępnymi na rodzimym rynku Także jak widać, co osoba, to opinia

  10. #110
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koleszna Zobacz posta
    Dziewczyny ja niedawno kupiłam babyettę z najnowszej kolekcji i jestem zachwycona. Najzgrabniejsza pieluszka
    zgadzam się pieluszkuje 5 tygodniowego malucha i kieszonka babyetty jest super bo nie robi dużej pupy i jest wąska w kroku, z wkładem bambusowym jest niemal tak cienka jak jednorazówka

  11. #111

    Domyślnie

    Ja mam z kolei doświadczenia z formowanką Babyetty - używamy na noc z dwoma wkładami - mikrofibra i bambus. Pieluszka welurowa, od pupy mikropolar. Rewelacja! Trzyma całą noc (razem z dobrym otulaczem oczywiście). Jest zgrabna i nie robi dużej pupy

  12. #112
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    NA szybko, moje pierwsze wrazniea. Pieluszki z najnowszej kolekcji. To chyba pierwsze pieluszki, których PUL na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach No i niesamowicie podoba mi się polar,Tzn.nie wiem czy to mikropolar,czy welur , ale bardzo to przyjemne i takie nie sprawiające wrazenia ogrzewającego polaru, raczej miękko otulającego. Podoba mi się,ze kazda pielucha ma metke ze składem, opisem,sposobem prania.bardzo to profesjonalne.
    Sugestia dla Babyetty, byłabym niezmiernie wdzieczna gdyby do pieluszki można było dokupić dedykowany wkład mikrofibrowy, ponieważ nie lubie za bardzo składanych, a gdy włozy się inne dostępne wkłady (no może oprocz itti bitti ale te z kolei twarde sa) to pieluszka traci na swojej zgrabności.

  13. #113
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    Sklep: Brakuje mi w nim "spisu" wszystkich dostępnych wzorów np. z przyporządkowanym numerem, który byłby używany w każdej kategorii produktów. Np. groszki zielone to wzór nr 1 zarówno w pieluszkach jak i wkładkach. Zamawiając dziś pieluszkę (otulacz), wkładki i podpaski nie miałam pojęcia jak wygląda dany materiał. Zdjęcia w poszczególnych kategoriach w większości miały się nijak do nazw.

    Kieszonki: mam 2 jednokolorowe. Wyglądają bardzo porządnie i ładnie. Będą w użyciu dopiero za jakiś czas więc w tej chwili nic więcej nie jestem w stanie napisać.

  14. #114
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    Dziewczyny, a jak Wam się sprawują pieluszki z trzeciej (najnowszej) kolekcji w porównaniu z drugą? Bardzo mnie ciekawi jak sprawdza się system czterech regulacji na długość...
    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

  15. #115
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krypto Zobacz posta
    Dziewczyny, a jak Wam się sprawują pieluszki z trzeciej (najnowszej) kolekcji w porównaniu z drugą? Bardzo mnie ciekawi jak sprawdza się system czterech regulacji na długość...
    krój jest ten sam (tzn. wielkość), jedynie czwarte napki pozwalają zmniejszyć kieszonkę do rozmiaru XS. nie testowałam tej opcji, bo dziecko ma 20 msc przy spięciu na rozm M (zapięty jeden rząd nap) wielkość pieluchy taka sama, jak w poprzedniej generacji.
    z różnic: lepszy jakościowo, bardziej mięsisty mikropolarek i gumka na plecach luźniejsza.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  16. #116
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    Dziękuję, kustafo, za odpowiedź. Polarek lepszy, mówisz? Jak dla mnie to dotychczasowy był super, to teraz pewnie jest jakiś super ekstra. Producentka na stronie sklepu wspomina też, że PUL jest trochę inny. Nowe wzorki jakoś do mnie szczególnie nie przemawiają, no ale skoro Nata pisze, że w realu ładniejsze, to spoko.
    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

  17. #117
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    jeśli chodzi o PUL to moje oko laika nie zauważyło różnicy tj. nadal jest świetnej jakości. polarek podobny do tego w kieszonkach ecodidi: grubszy, milszy, nie kulkuje się (przynajmniej na razie). z nowych wzorków mam skrzynkę macgyvera (tło w rzeczywistości jest bardziej pomarańczowe niż żółte, ale nadal prezentuje się bardzo ładnie) oraz piratówkę (podobna do zdjęć producenta). kupiłam też kilka wzorów z dodrukowanej poprzedniej kolekcji i tu mały zonk: moje ulubione gitary mają ciut inną kolorystykę (jaśniejszą IMO). przynajmniej takie mam wrażenie...



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  18. #118
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    Ja też uwielbiam gitary. Ale nie przepadam za białym tłem w pieluszkach, a teraz taka moda na biel u wielu producentek. Moim zdecydowanym wzorkowym faworytem u Babyetty są matrioszki i mandala.
    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

  19. #119
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krypto Zobacz posta
    Moim zdecydowanym wzorkowym faworytem u Babyetty są matrioszki i mandala.
    mam obie, jedne z moich ulubionych wzorów BY



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  20. #120
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Ja mam 2 nowe pieluszki i jedna jest super, a w drugiej polarek przy nóżkach się nie chowa - czy któraś z was tez tak ma?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •