Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 152

Wątek: Babyetta

  1. #41
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    54

    Domyślnie

    na wstepie dziekuje za możliwość testowania
    no ja niestety nie zaprzyjaznilam sie z pieluchami wielo - i pieluszki babyetty nie były tutaj wyjatkiem - ja nie wiem co, ale pewnie cos robię źle, bo mi KAZDA pielucha przecieka po maksymalnie 2 godzinach, 2 i pół - na ogół przy nóżkach.
    Nie wiem czy zle zapinam, czy co. Dzieje sie tak i przy kieszonkach i przy otulaczach i przy formowankach - niezaleznie od firmy.
    Wklady bambusowe załaczone do zestawu trzymały troche dłuzej niż pule, ale było to o ok. pół godziny - zupelnie nie wiem, jak sie to robi aby dziecko w takiej pieluszce noc przetrwało.

    mam zdjęcie małego w pieluszce ale nie umiem zamieścić
    Ostatnio edytowane przez Yucami ; 22-12-2011 o 00:25







  2. #42
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    SE
    Posty
    1,385

    Domyślnie

    Recenzuje po ponad roku używania:
    Jedne z naszych ulubionych!!!! Posiadam tylko kieszonki z mikropolarem OS , gładkie (ale za to kilka sztuk) i są to nasze "wyjściowe" pieluchy Zgrabne, dość wąskie w kroku (nie wszystkie wkłady nie-Yettowe dobrze się układają), rzadko wpadki przeciekowe. Beżowy polar to dobry patent (nie są brzydko zszarzałe jak pieluchy z białym polarem). wzory mają sztywniejszy PUL, czego np. ja nie lubię (ale nie jest to wadą).
    Po roku używania nic się nie rozwarstwia, nie jak w FB
    Pieluchy kupowałam z wkładami bambusowymi (długi plus krótki) i jak to bambus kurczy się. Dla mniejszego dziecka pasowały super, ale przy największym rozmiarze pieluchy, nie wypełniają jej na długość, źle się układają - muszę kombinować z innymi wkładami.

    Ogólnie: 5 dla Yetty
    A. i J. (23-06-2010)

  3. #43
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Stalowa Wola
    Posty
    94

    Domyślnie

    miałam 3 kieszonki, jedna aio minky, druga kieszonka minky, trzecia kieszonka - zwykły pul
    najbardziej polubiłam tę zwykłą, jakoś najzgrabniej leżała, aio jakoś najmniej polubiłam ale tylko ze względu za czas schnięcia, za to wkład mikrofibrowy miała tak wszyty że nie miało prawa nic przecieknąć

  4. #44
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Mam pytanie odnośnie prania - czy mogę wrzucić PULowe kieszonki Babyetty na 60 stopni? Mam i zwykły PUL, i minky. W środku nie zauważyłam instrukcji prania, więc wolę zapytać

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Mam pytanie odnośnie prania - czy mogę wrzucić PULowe kieszonki Babyetty na 60 stopni? Mam i zwykły PUL, i minky. W środku nie zauważyłam instrukcji prania, więc wolę zapytać
    ja wszystkie pule jakie miałam prałam zawsze na 60C; Babyetty tez
    www.fotodzieciaki.blogspot.com - fotografia ciążowa, fotografia rodzinna, fotografia...
    www.fotodzieciaki.com

    DOULA





    "Dziecko małe, lekkie, mniej go jest. Musimy się pochylić, zniżyć ku niemu." J. Korczak "Prawo dziecka do szacunku"

  6. #46
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andzia330 Zobacz posta
    ja wszystkie pule jakie miałam prałam zawsze na 60C; Babyetty tez
    Dzięki Jakoś tak się złożyło, że ostatnio wszędzie nękają mnie posty o tym, jak to się komuś PUL rozwarstwił i stąd pytanie. Ja standardowo piorę na 40 stopniach, ale chcę czasem puścić na wyższej temp.

  7. #47
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Aktualnie kieszonki Babyetta to moja największa miłość idealne przeszycie, wzory, no wszystko super, cały stosik dla nich wymieniam

  8. #48
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    Ja jeszcze w temacie pieluchowania jestem teoretyczką ale zajrzałam na stronę babyetty i te nowe wzorki są przepiękne, mam ochotę na co najmniej 3...
    Witek 2012

  9. #49
    Chustomanka Awatar Przytulia
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Kórnik
    Posty
    518

    Domyślnie

    Piękne wzory i kolory, pieluszki (kieszonki i otulacze) bardzo starannie uszyte. Świetny kontakt, wiele maili, rozmów, Yetta wszystko tłumaczy, pomaga.
    Mi brakuje przeszyć wzdłuż nóżek (tzn w miejscu gdzie styka się polarek i pul).
    Zdecydowanie zwykły pul lepiej układa się na Staszkowej pupie niż minkee.

  10. #50
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    kieszonka os - bardzo fajna pielucha, ale podobnie jak w issy bearach, moim zdaniem dla starszych/większych dzieci (wersji xs otulaczy czy innych pieluch babyetty nie testowałam)
    na większym bobasie ślicznie się układa i nie sprawia już wrażenia tak dużej (większym tj. powyżej 10 kg)

    minky po zakupie- cudownie miękkie, z czasem jak każde minki bleknie i traci na swojej puszystości, ale nie zauwazyłam, by działo się to szybciej niż np. w itti bitti

    bardzo ważne- mimo braku przeszyć przy nóżkach - polarek nie wywija się- sam bezproblemowo się układa, zatem nie ma też większych problemów z wyciekami i 'moknięciem' minky

    pierwsze wrażenie - pul sztywniejszy niż w innych pieluchach- szybko mineło

    bardzo fajna pielucha

    otulacz- mam wersję os, pul poliestrowy

    mięciutkie gumeczki, mięciutki otulacz, bardzo elastyczny, łatwy w dopasowaniu, pięknie przylega do ciałka

    super! polecam!

  11. #51
    Chustofanka Awatar clatite
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Warszawa Mokotów
    Posty
    262

    Domyślnie

    Bardzo polecam te pieluszki, to jedne z moich ulubionych kieszonek i znam tylko kieszonki. Odpowiada mi ich kształt i szerokość - spokojnie zmieszczą się 2 duże wkłady, na pewno wystarczy do końca pieluszkowania.
    Tymek 30.06.2011 Jerzyk 05.11.2015

    Moja radosna twórczość:
    http://worzpomyslami.blogspot.com/
    http://www.morgankitchen.blogspot.com/

  12. #52
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    Zakupiłam niedawno na bazarku otulacz babyetty jest cudny zakochałam sie w nim, gumeczki są bardzo delikatne nie odciskają się, ładnie przylega nie przecieka, lamówka nie nasiąka a bałam się tego przy otulaczu minki. To jest najleprzy otulacz jaki mam i już kupiłam następny też babyetty.

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  13. #53
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    świetne wykonanie, nic nie cieknie choć użytkownikiem jest chudzielec A podwójne wkłady- rewelacja! śliczne wzory. Będę musiała wyruszyć na kolejne zakupy

  14. #54
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    Czy otulacze Babyetty sprawdzają się z formowankami?
    Witek 2012

  15. #55
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ronja Zobacz posta
    Czy otulacze Babyetty sprawdzają się z formowankami?
    Zależy jakimi. Mi część formowanek otulacz przykrywał, a część nie. Nie przykrywał np. bambusowych formowanek z falbankami przy nóżkach, bo one generalnie duże są.

  16. #56
    Chustomanka Awatar Atorianna
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    563

    Domyślnie

    nie do konca zaprzyjaznilam sie z PULem - jak dla naszego szkraba zbyt ciasne przy nozkach i zbyt sztywny material. choc co do wykonania - bardzo ładne - i wzorki i wykonczenie.

    moze jak Maly bedzie wiekszy to damy jeszcze jedna szanse

  17. #57
    Chustofanka Awatar Dafnia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    476

    Domyślnie

    Mam 2 kieszonki, wzory świetne i starannie uszyte. Cieniutki PUL i polarek (ekstra że nie biały).

    Niestety ja nie umiem założyć tak, żeby nie przeciekało przy nóżkach Polarek ciągle gdzieś wyłazi (przy różnym napchaniu kieszonki próbowałam i z różnymi wkładami więc to nie kwestia chłonności)

    Próbowaliśmy i na 1 miesięcznym dziecku, teraz na 2.5 miesięcznym, bo myślałam że to kwestia za malutkich udek. Strasznie żałuję bo pieluszki ogromnie mi się podobają, ale za każdym razem muszę młodego przebierać od stóp do głów.

  18. #58
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Dafnia, według mnie pieluszki powinny się jeszcze dopasować z czasem. Kieszonki Babyetty nie należą do najmniejszych One Size'ów. Może dlatego macie problem. Nie zniechęcaj się jeszcze Spróbuj za jakiś czas.

  19. #59
    Chustofanka Awatar Dafnia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    476

    Domyślnie

    No właśnie jeszcze czekam Mam wzorek z czachami - serce mi ściska że nie zakładam ich synkowi, hehe.

  20. #60
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    Na mojego 2,5 mc synka też przyduże, zwłaszcza w pasie - zapięte najciaśniej jak się da, skrzydełko na skrzydełko, a i tak są lekkie luzy. Syn jest szczupakiem, waży sporo, ale idzie mu głównie w długość, może dlatego.
    W każdym razie wzorki i wykonanie na medal, mam nadzieję, że jeszcze nam posłużą, za parę kilogramów
    Witek 2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •