Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 152

Wątek: Babyetta

  1. #21
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Pieluszek używam od kilku tygodni i są naprawdę niezawodne - zakładamy je głównie na wyjścia i na noc. Bardzo porządnie wykonane.
    Miałam zakupić tylko jedną, póki co skończyło się na trzech Cena dość wysoka, ale nacięłam się już na tańszych made in china, więc tym bardziej nie żałuję tego zakupu.

  2. #22
    Chustonoszka Awatar biankaaa
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    68

    Domyślnie

    Do tej pory dorobiliśmy się 2 kieszonek i jestem zadowolona. Nie sa to moje ulubione pieluszki, ale szczerze je cenie.Bardzo starannie uszyte, świetnie dopasowane, wąskie w kroku, z dobrą regulacją rozmiaru. Co do chlonnosci to nic nie piszę bo nie uzywam z oryginalnymi wkladami.

  3. #23
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,817

    Domyślnie

    Moje absolutnie ukochane kieszonki - mamy 4 i siłą powstrzymujemy się, żeby nie kupić więcej...
    Zalety Yett:
    - zgrabnie leżą na pupie, nawet na noworodku (u nas 4,5 kg obecnie), chyba najlepiej z wszystkich one-sizów;
    - bardzo starannie odszyte;
    - przecudne wzornictwo - nie ma ładniejszych;
    - nic nam nigdy nie przeciekło i nie wyleciało, nawet rzadkie kupki zostają w środku.

    Mam dwie z polarem - nie kulkuje się zanadto, ładny kremowy odcień; jedną z welurem naturalnym, jedną z cienkim bambusem, obie naturalki schną długo, ale są miłe dla pupy, a plamy schodzą przyzwoicie.

    Jedyny minus to cena, trochę dużo, jak dla nas, zwłaszcza za te z naturalnymi materiałami, ale warto tak czy inaczej.

  4. #24
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,817

    Domyślnie

    Zapomniałam napisać, że mamy tez formowankę, aksamit bawełniany od zewnątrz, polar od środka. Równie ładna, ale dla nas mniej funkcjonalna - żeby dobrze chłoneła, trzeba do niej sporo włożyć, i wtedy pupa w otulaczu jest już wielka. Ale na noc może być.

  5. #25
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    647

    Domyślnie

    Recenzja zestawu testowego

    Otulacz bardzo fajny. Wcześniej nie miałam w ręku Yettowego otulacza dlatego miło było potestować Dobry na Alka (5mies) jak i na Zuzę (prawie 3 letnią). Dobry z tetrą jak i formowanką. Ogólnie super! Wzory i kolory cieszą oko. Lamówka pulowa przy otulaczach - moja ulubiona. Może niekoniecznie biała ale widziałam że są już yettowe otulacze z kolorowymi lamówkami. Są śliczne Jeden minus to zapięcie z przodu. Wolałabym z podwójnym rzędem nap bo skrzydełka wywijają się ku przodowi i rolują przy noszeniu.

    Formowanka bambusowa i wkład. Posiadam osobiste Używam dla starszej na noc. Bardzo chłonne. Początkowo były mięciutkie ale po 4 miesiącach użytkowania stwardniały i frota zrobiła się szorstka. Formowanka mogłaby być wąższa w kroku wkład również, ponieważ całość utrudniała chodzenie. Zuza chodziła w lekkim rozkroku. Może dlatego że całość zrobiła się twarda? Nie wiem? Reasumując. Jest to nasza ulubiona formowanka i wkład na noc.

    Kieszonki Yettowe nasze numer 1

    Dziękuję za możliwość testowania

  6. #26
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    kolej na mnie,skupię się głównie na otulaczu,bo z wcześniejszymi wersjami miałam problem,zawsze mi przeciekały w jakiejkolwiek konfiguracji.
    obszerne mieszczące każdy rodzaj formowanki,dzięki czemu nie trzeba walczyć z nadmiarami wystającymi spod spodu.wykończenie jak zawsze klasa sama w sobie.i teraz ta konkretna zmiana,czyli lamówki PULowe-naprawdę genialny pomysł,nie ma możliwości,żeby przeciekały,chyba że po prostu dziecko przeleje totalnie pieluchę,no ale do tego nie doprowadzamy
    nie odciskają nawet bardzo grubych nóżek.
    ja lubię tylko jeden rząd napek,bo ogólnie zawsze minimalizuję liczbę napow do niezbędnych,stad moja miłość do rozmiarówek między innymi.
    na chwilę obecną po zmianie lamówek,jest to otulacz naprawdę bardzo dobry,godny polecenia i bez przykrych niespodzianek,których nie brakuje w poszczególnych egzemplarzach w dziale otulaczowym.

  7. #27
    Chustonoszka Awatar Brilho
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    90

    Domyślnie

    Pieluchy Babyetta mozna kupic tylko na stronie Yetty, czy gdzies jeszcze? Bo na babyettowej stronie to kiepsciutki wybor, czy ktoras z Was wie może czy bedzie jakis wiekszy wybor?

  8. #28
    Chustofanka Awatar morla1
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    264

    Domyślnie

    Pojawiły się w sklepie i nowe i stare wzory, zajrzyj.

  9. #29
    Chustofanka Awatar morla1
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    264

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morla1 Zobacz posta
    Pojawiły się w sklepie i nowe i stare wzory, zajrzyj.
    Odpowiadałam na post brilho.

  10. #30
    Chustonoszka Awatar Brilho
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    90

    Domyślnie

    No własnie zagladam i wlasciwie to, co mi wpadlo w oko na chwile obecna jest wykupione. W ogole jakis maly wybor,otulaczy tez nie ma, szkoda

  11. #31
    Chustofanka Awatar morla1
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    264

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Brilho Zobacz posta
    No własnie zagladam i wlasciwie to, co mi wpadlo w oko na chwile obecna jest wykupione. W ogole jakis maly wybor,otulaczy tez nie ma, szkoda
    Napisz może maila do yetty, z prośbą co byś chciała, na pewno odpowie czy będzie to w sklepie i kiedy albo uszyje dla Ciebie.

  12. #32
    Chustonoszka Awatar Brilho
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    90

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morla1 Zobacz posta
    Napisz może maila do yetty, z prośbą co byś chciała, na pewno odpowie czy będzie to w sklepie i kiedy albo uszyje dla Ciebie.
    Chyba tak zrobię Widze w zapowiedziach ,ze cos nowego pojawi sie niedlugo.

  13. #33
    Chustoholiczka Awatar yetta
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,202

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za recenzje i czekam na kolejne.
    Brilho... rzeczywiście był taki moment w sklepie Babyetta że pieluszki wymiotło. W tym czasie oczekiwałam na nowe wzory i przez chwilę sklep świecił pustkami. Jakiś czas temu materiały dotarły i staram się żeby ciągle pieluszek przybywało.
    SKLEP INTERNETOWY - www.babyetta.pl ~~~
    Zuzanna i Franciszek
    W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Dlatego Czasem Warto Żyć.

  14. #34
    Chustoholiczka Awatar Dorocie
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    było Warszawa, teraz Żyrardów
    Posty
    3,848

    Domyślnie

    po kilku miesiącach użytkowania, pieluszki Yetty: otulacze, kieszonki, formowanki, to moje ulubione! Kolejne wzory kuszą do zakupu.
    Różyczka'10 Anielka'13 (*) Jaś'15

  15. #35
    Chusteryczka Awatar Zuz
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    2,333

    Domyślnie

    Ja również jestem Yettofanką, w sumie kieszonki mamy TYLKO Yettowe i jedną inszą.
    Krój, feria barw i jakość wg mnie na najwyższym poziomie, nic dodać nic ująć
    Coach dyplomowany SWPS

    Doradca d/s noszenia dzieci w chustach Akademii Noszenia Dzieci
    Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala

  16. #36
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    osobiscie lubie kieszonki, ale formowanki mamy na noc
    kieszonki Yetty mamy dwie-bardzo nam sie dobrze w nich chodzi, siedzi, raczkuje... nic nie cieknie, nic sie nie odplamia/zaplamia/odbarwia
    kieszonkę bambusowa ma swietne, duze wklady, bardzo ja lubimy...od pierwszego prania jakby sie potargaly i juz im to nie przeszlo, poza tym stan bdb+
    kieszona nr. 2 w slonie jest taka bardzo dopasowana, co teraz kiedy moje dziecie zaczelo sie przemieszczac uwazam za duzy plus, nic w kroku nie przeszkada
    otulacz testowy uzylismy raz, bo musielismy wyjechac, dlatego malo niestety nie mam wyrobionego zdania...ale ten raz wszytko bylo dobrze
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  17. #37
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    70

    Domyślnie

    U nas formowanka sprawdziła się jak najbardziej, nawet w nocy. Nic nie przeciekało, żadnych odparzeń nie zauważyłam Małej było wygodnie, przynajmniej na to wyglądało
    Kolory super!

  18. #38

    Domyślnie

    mam tylko jedną Yettę, formowankę z frotką bambusową. Jest świetna, jedna z najlepszych jakie mam. Świetny krój, super uszy, idealnie nabite napy, układa się świetnie, do środka można włożyć i dużo i mało. Chciałabym więcej ale ceny jednak zaporowe jak dla mnie to jedyny minus.


  19. #39
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,817

    Domyślnie

    A ja chyba zapomniałam o testowej recenzji z lata jeszcze, przepraszam...
    Formowanka super poza polarem od pupy, od jakiegoś czasu nie używamy w ogóle syntetyków. Ale poza tym chłonna, fajnie uszyta, można dużo do środka napakować.
    Wkładki świetne jak zawsze.
    Otulacz ładny, ale nas niestety obciera n udach podobnie jak wczesniejsza wersja z niepulową lamówką. Ale moja córa ma pulchne udka przy całej swojej mikrości

  20. #40
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,044

    Domyślnie

    I ja testowałam zestaw czas już dłuższy temu , więc opinia:
    1) formowanka bambusowa-mamy w domu, używamy na dłuższe wyjścia, używałyśmy na noc (teraz pieluchuję wielo tylko w dzień) i muszę przyznać, że ta formowanka jest świetna. Nigdy nie zawiodła w nocy, polarek od pupy daje suchość, a przy tym to bardzo dobry jakościowo polar, wytrzymały, nie kulkuje się tak mocno jak niektóre, co najwyżej z czasem troszkę szarzeje.
    2)wkład bambusowy-mamy w domu, w dużej ilości, to dla mnie najlepsze wkłady do kieszonek. Wciągają duużo, są rozkładane, więc schną wcale nie tak długo (choć ja najczęściej suszę w suszarce), w połączeniu z bambusową formowanką to był często nasz zestaw na noc (plus gacie storchenkinder) i awarii nie odnotowałam.
    3)otulacz pul z lamówką z pula-pierwszy otulacz pul Babyetta w moich rękach, więc nie mam porównania ze starszym typem. Starannie, równo uszyty, zgrabny, ładnie przylega, gumki nie odciskały nóżek Ani choć ona chudzielec raczej, za to zdarzały się nam wilgotne spodenki czy rajstopki przy nóżkach. Dodam, że stosowałam otulacz z innymi formowankami wtedy, najczęściej mojej produkcji, z bambusową Babyettą nie przepuścił
    Dziękuję za możliwość testowania!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •