Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 202

Wątek: Wielorazowe chusteczki do pupy

  1. #81

  2. #82
    Chustomanka Awatar do__ti
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    618

    Domyślnie

    dziękuję

  3. #83
    Chustomanka Awatar tytanowa@
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    974

    Domyślnie

    Czy to pudełko nie wygląda jak zwykłe pudełko takie na jedzenie? Mam na myśli: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90066713/
    Czym się różni jeśli to jednak nie to samo?

    Hey ho! Let's go!
    miluni.pl

  4. #84
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    265

    Domyślnie

    j mam te myjki bawełniane 25 sztuk, ale juz nie kupowałam pudełek, woreczków itp
    mam zwykle, kwadratowe, kuchenne, plastikowe
    leży na przewijaku i zawsze jest w nim świeza woda i jak jest potrzeba to moczę myjkę
    ale i tak najwygodniej to mi jest po prostu umyć tyłek pod kranem

  5. #85
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Pudełka Cheeky Wipes mają klapkę na zawiasie, którą otwiera się naciskając okolicę zamka (swoją drogą, mi ten zamek czasami się przycina i nie chce "zaskoczyć" jak próbuję zamknąć).
    W środku jest zaznaczony poziom, do jakiego wlewasz wodę. I chyba tyle różnic
    Cały zestaw jest pomysłowy, mam, używam, ale moim zdaniem stanowczo za drogi.

  6. #86
    Chustofanka Awatar agnbr
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    315

    Domyślnie

    Ja używam pudełka plastikowego po chusteczkach, świetnie się sprawdza, gdyż poszyłam sobie myjki tak by pasowały czyli wzorem była chusteczka jednorazowa (a fuuj) i działa

  7. #87
    Chustomanka Awatar tytanowa@
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    974

    Domyślnie

    Aha. Powinno być raczej takie: "AHA Alassea, próbują mnie wycyckać zuchwalce", i jeszcze jedno aha, tym razem: "aha, agnbr, świetny pomysł, jeśli działa też coś takiego zmajstruję ". Słyszycie jakie te 'aha' bywają różne?

    Hey ho! Let's go!
    miluni.pl

  8. #88
    Chustofanka Awatar agnbr
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    315

    Domyślnie

    bardzo się sprawdzają, już od pół roku, składam je na pół, jedna w druga dokłądnie tak jak jednorazówki, dzięki czemu wygodnie je sobie wyciagam, dokładnie jak ta Pani
    http://www.youtube.com/watch?v=xgxI4h9jsnY

  9. #89
    Chustomanka Awatar do__ti
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    618

    Domyślnie

    super

    a te ściereczki masz namoczone???

  10. #90
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Kraków / Nisko
    Posty
    577

    Domyślnie

    A myślicie, że takie się sprawdzą?
    http://allegro.pl/pieluchy-pieluszki...512005650.html

  11. #91
    Chustonoszka Awatar Lakonia
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    77

    Domyślnie

    ja bym miała tylko wątpliwość odnośnie barwników użytych tutaj - mam kilka pieluszek flanelowych tego typu (tylko większe), które okropnie śmierdziały od nowości. Zapach dopiero wywietrzał po wielu praniach...jeszcze wtedy nie byłam świadoma tej całej chemii, która może być w pieluszkach.

  12. #92
    Chustomanka Awatar tytanowa@
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    974

    Domyślnie

    to prawda, ale można je zawsze kilka razy wyprać i tyle. Nie wiem czy nie będzie Ci się bardziej opłacało kupić metr flaneli (może białej) i dać znajomej z maszyną z overlockiem do obszycia (mamie, krawcowej komukolwiek). Z metra flaneli będziesz miała z milion takich szmatek Tyle, że się tego nei da policzyć!
    edit: będę robiła dla siebie takie szmatki, może się dogadamy jakoś. Kupię metr flaneli to i dla mnie i dla Ciebie z nawiązką starczy-pomyśl

    Hey ho! Let's go!
    miluni.pl

  13. #93
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Kraków / Nisko
    Posty
    577

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tytanowa@ Zobacz posta
    to prawda, ale można je zawsze kilka razy wyprać i tyle. Nie wiem czy nie będzie Ci się bardziej opłacało kupić metr flaneli (może białej) i dać znajomej z maszyną z overlockiem do obszycia (mamie, krawcowej komukolwiek). Z metra flaneli będziesz miała z milion takich szmatek Tyle, że się tego nei da policzyć!
    edit: będę robiła dla siebie takie szmatki, może się dogadamy jakoś. Kupię metr flaneli to i dla mnie i dla Ciebie z nawiązką starczy-pomyśl
    Bardzo chętnie, daj znać na priva co i jak, ok?

  14. #94
    Chustofanka Awatar agnbr
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    315

    Domyślnie

    nie moje ściereczki mam suche, bo używam ich do wszystkiego jako ręczniczek, wkładka laktac, a małego najpierw myję pod kranem, więc potrzebne mi są suche

  15. #95
    Chustofanka Awatar agnbr
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    315

    Domyślnie

    1 m flaneli to .... 35 myjek 20x20 cm.... czyli aabsolutnie wystarczającą ilość (pod warunkiem prania co 2 dzień)

  16. #96
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    30

    Domyślnie

    Przymierzam się do uszycia myjek, ale nie mam overlocka - czy jest gdzieś jakiś tutorial, jak to zrobić? Nie jestem zbyt biegła w szyciu, a nie chciałabym, żeby potem coś się strzępiło albo deformowało w praniu...

  17. #97
    Chustofanka Awatar Kulesława
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Krakow
    Posty
    234

    Domyślnie

    Ja myjki uszyłam z ręczniczków z Ikea, z drugiej strony podszyłam natomiast bawełnę ze starej sukienki co by myjki się nie pruły i były konkretniejsze. Z jednego ręczniczka wyszło mi 6 myjek, ale myślę że spokojnie mogłam zrobić 8.

    Magi pytałaś o tutorial ja myślę, że jeżeli nie masz overlocka tak jak ja w zupełności wystarczy jak materiał zawiniesz pod spód i obszyjesz.



  18. #98
    Chustoguru Awatar JoShiMa
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Nie widać zdjęć

  19. #99
    Chustofanka Awatar Kulesława
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Krakow
    Posty
    234

    Domyślnie

    jak coś dorzucam fotki mojego dzieła, mam nadzieję że będą pomocne




  20. #100
    Chustofanka Awatar Kulesława
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Krakow
    Posty
    234

    Domyślnie

    możliwe, ze na dniach będę robić kolejne więc postaram się zrobić fotki krok po kroku. Oczywiście jeżeli jesteś zainteresowana

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •