Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Litosc i trwoga ;)

  1. #21
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    471

    Domyślnie

    zazdroszcze ze masz takie dziecie i taka prace ze mozesz je zabierac do pracy i zazdroszcze tego ze masz tworcza prace bardzo - Szczesciaro

    i jak widzialas - ja tez ze soba ciagam ile tylko dzieci moge - dzieki temu znaja Zachete lepiej niz niejeden plac zabaw a juz na pewno lepiej niz kulko-lokale.
    Jestem mama potrojna. Zostalam nia na raty, w 2002, 2005 i 2007.

    http://www.ratujmaluchy.pl/

  2. #22
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    też WAm zazdroszczę.. ja próbowałam pracowac w domu.. kompletnie mi to nie wychodziło, nawet gdy miałam opiekunkę z dzieckiem w drugim pokoju nie byłam w stanie się skupic ani na pracy ani na dziecku.. wybrałam niestety rozwiązanie pracy w biurze. Na szczęście jak trzeba mogę znów "wziąć" pracę do domu i pracować tam ( co się przydaje np gdy dzieci chore, albo gdy mi się po prostu nie chce wstać do pracy.. ) ale praca z dzieckiem na kolanach jest dla mnie mało efektywna.. a niestety z tego mnie rozliczają ( bo pomimo, że w domu to jednak większość czasu muszę spędzić z telefonem i przy kompie.. a młode albo mi chce walic w klawisze, albo wyrywa telefon.. nie mówiąc o wyciąganiu papieru z drukarki.. a wyganiac go z pokoju nie mam siły..
    tak źle i tak niedobrze.. a pracować muszę niestety .. nie z własnej woli ale z woli przeżycia i checi jedzenia..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •