Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Pielucha mi szeleści:-(

  1. #1
    Chusteryczka Awatar dorulka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Mazury (Mrągowo)
    Posty
    2,335

    Domyślnie Pielucha mi szeleści:-(

    Kupiłam ostatnio kilka pieluch, nowych i używanych. Wrzuciłam wszystko do prali, 0 st., pełny cykl prania, połowa proszku. No i cholera jedna z nich szeleści, zajrzałam pod polarek i tam widać, jakby a warstwa nieprzepuszczająca wilgoci odłaziła? odwarstwiła się? (jak schodząca po poparzeniu słonecznym skóra to wygląda). Będzie coś z takiej pieluchy? Nie sprawdziłam jej po dostaniu, od razu (noo prawie, ale bez noszenia na szanownym tyłku mego dziecka) poszła do prania. A że obił mi się o uszy (raczej oczy - bo to czytane słowo) temat PUL-a skrzypiącego, pytam - to to?
    Michalina 03.02.2009.

    Bywasz piekącym jadem trollów / Na internetowym forum /Vivat Polonia frustrata! Vivat Dąs Psychopata!
    Jam nieudacznik grafoman i śmieć
    Tylko ty możesz być bogiem - na wszystkich podnosisz nogę
    I załatwiasz te sprawę jak pies

  2. #2
    Chustomanka Awatar dagape
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    885

    Domyślnie

    A nie jest to czasem kieszonka Fuzzi Bunz? Producent wypuścił felerną serię, w której PUL się rozwarstwiał. Dziewczyny reklamowały te pieluszki u sprzedawców i otrzymywały nowe pieluszki.

  3. #3
    Chusteryczka Awatar dorulka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Mazury (Mrągowo)
    Posty
    2,335

    Domyślnie

    Nie, FB na razie przetrwała me prania niefachowe nawet
    Michalina 03.02.2009.

    Bywasz piekącym jadem trollów / Na internetowym forum /Vivat Polonia frustrata! Vivat Dąs Psychopata!
    Jam nieudacznik grafoman i śmieć
    Tylko ty możesz być bogiem - na wszystkich podnosisz nogę
    I załatwiasz te sprawę jak pies

  4. #4
    Chustonoszka Awatar margherita78
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Bielsko-Biała/Dublin
    Posty
    54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dorulka Zobacz posta
    (jak schodząca po poparzeniu słonecznym skóra to wygląda).
    ale fajowskie porównanie.hihihi
    zdarza się skrzypiąca pielucha ale nie powinno to przeszkadzać w jej użytkowaniu ,ja tez dostałam takie rozwarstwione kieszonki ,ale" działają " narazie ok
    no i skrzypią niektórym IB tu czytałam

  5. #5
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Pszczoła? Ja jej nie używałam zbytnio (raz czy dwa tylko) i nie zwróciłam uwagi. Jeśli to bzzzz, to proszę reklamować. U mnie, rzecz jasna
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  6. #6
    Chusteryczka Awatar dorulka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Mazury (Mrągowo)
    Posty
    2,335

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Pszczoła? Ja jej nie używałam zbytnio (raz czy dwa tylko) i nie zwróciłam uwagi. Jeśli to bzzzz, to proszę reklamować. U mnie, rzecz jasna
    Niet bzzzz Ale i tak jakoś mniej już szeleści))
    Michalina 03.02.2009.

    Bywasz piekącym jadem trollów / Na internetowym forum /Vivat Polonia frustrata! Vivat Dąs Psychopata!
    Jam nieudacznik grafoman i śmieć
    Tylko ty możesz być bogiem - na wszystkich podnosisz nogę
    I załatwiasz te sprawę jak pies

  7. #7
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Przyzwyczaiłaś się może
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  8. #8
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    czasem szeleści bo się rozwarstwiła,a czasem,bo detergent się uzbierał w niej,a właściwie w PULu,niestety trudno pieluchy z PULem skutecznie wyczyścić bo mamy ograniczone pole działania. nie sądzę,by poprzedni właściciel nie wiedział o rozwarstwieniu,może dlatego sprzedał,jeśli cena była okazyjna to luz,ale jak nie to brzydko postąpił.tak myślę

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    mnie ostatnio IB zaczęły skrzypieć ot tak, po jednym z kolejnych prań
    wszytko było OK, raptem rozwieszam i słyszę szzzzzzzzzzzz

  10. #10
    Chustomanka Awatar tonya
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    743

    Domyślnie

    u mnie Cushie Tushies w kropy zaczeła szeleścić od razu po pierwszym praniu (kupiam nową) ale nie mogę jej nigdzie zajrzeć bo zaszyta jest więc nie wiem co jej się stało
    trzyma super, nigdzie nie przecieka, więc nie wiem, może to taki model? mam drugą CT i ta mi nie szeleści ani trochę
    Beata mama Grzesia (30/03/96) Ani (14/08/07) i Jasia (16/10/09)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •