Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 127

Wątek: pomocy , kupic buty czy nie?

  1. #81
    Chustoholiczka Awatar eesti
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Estonia/wcześniej Szczecin
    Posty
    4,801

    Domyślnie

    Mika, ja zawsze jak ubieram synkowi buta, stawiam go na podłodze, by stópka sama się umiejscowiła. Rzadko zdarza się, by udało mi się założyć mu buta na siedząco

    A i też zamówiłam Demary u producenta.

  2. #82
    Chusteryczka Awatar belfe
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Polska ;)
    Posty
    2,577

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morepig Zobacz posta
    właśnie dziś kupujemy zbiorczo 3 pary tych demarów, jeśli ktoś chętny z Wawy to niech da znać
    nie wiecie czy one śliskie strasznie? chodzi mi raczej o starszaki, Czak ma ecco i coolcluby, nie kupie mu trzecich, ale Miskowowi i pewnym pannicom kupujemy...
    wejdą w nich pod górkę czy wylądują na nosie?

    one maja anty poslizgowa podeszwę

  3. #83
    Chusteryczka Awatar belfe
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Polska ;)
    Posty
    2,577

    Domyślnie

    kochane dostałam nasze demary ale rozm 26/27 demary snow ride nie chaiałaby któras ich odemnie odkupić bo dla nas są za duże

  4. #84
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    a czemu takie wielkie wzięłaś? ja ten rozmiar mam na 3 latkę

  5. #85
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    2,614

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamuszyca Zobacz posta
    a czemu takie wielkie wzięłaś? ja ten rozmiar mam na 3 latkę
    kochana, poratuj - a jak jania nosi ecco 23 (z dodatkową ciepłą skarpetką ledwo zakładam), a paputki na 15cm, to brać 23/24? boję się, że nie wcisnę... ale jak 25/26 na trzylatkę to faktycznie

  6. #86
    Chustomanka Awatar choco
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1,412

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kasia wska Zobacz posta
    kochana, poratuj - a jak jania nosi ecco 23 (z dodatkową ciepłą skarpetką ledwo zakładam), a paputki na 15cm, to brać 23/24? boję się, że nie wcisnę... ale jak 25/26 na trzylatkę to faktycznie
    Kasiu 24/25 mają wkładkę 15,5cm a 26/27 17cm. przez to futro podobno lepiej wziąć większe

    ja dla Tati kupiłam w dwóch rozmiarach i po przymierzeniu jedne odeślę. zdecydowanie nie umiem kupować butów w necie
    aga mama tatiany '09 i tamary '12

  7. #87
    Chusteryczka Awatar belfe
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Polska ;)
    Posty
    2,577

    Domyślnie

    kamuszyco - ja wziełam 24/25 bo takie maiałysmy namierzone, ale to sprzedajacy sie pomylił z rozmiarem i przysłał nam za duże.

    ale już nie aktualne bo je odesłałam

  8. #88
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Dziewczyny, doradźcie Synek teraz nosi buty rozmiar 24, są ok z lekkim zapasem. Chciałam kupić te demary na drugą część zimy, bo te co mamy na pewno nam nie wystarczą. I teraz pytanie, brać 24/25 czy 26/27? Już sama nie wiem, czy te pierwsze nie będą za małe, a drugie za duże Szkoda, że nie ma 25/26

  9. #89
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    aha
    Kasia, mojej Heli kupiłam 26/27, nie 25/26. są jeszcze przyduże, ale na grubą skarpetę ok, mniejsze byłyby za to za małe. wydaje mi się, że te podane wymiary wkładek odpowiadają rzeczywistości, u mnie wszystko się zgadza. ja kupowałam tak, że zmierzyłam nogi dziewczynom i brałam takie buty, które mają wkładkę o przynajmniej 1cm większą.

  10. #90
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    Dziewczyny, doradźcie Synek teraz nosi buty rozmiar 24, są ok z lekkim zapasem. Chciałam kupić te demary na drugą część zimy, bo te co mamy na pewno nam nie wystarczą. I teraz pytanie, brać 24/25 czy 26/27? Już sama nie wiem, czy te pierwsze nie będą za małe, a drugie za duże Szkoda, że nie ma 25/26
    Kasia, 26/27 są już dość spore, na moją trzylatkę przyduże, a ona nosi buty 25

  11. #91
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    hmm... no to już sama nie wiem, chyba poczekam w takim razie do stycznia i wtedy kupię, w zależności od potrzeb.
    Dzięki za odpowiedź
    Ostatnio edytowane przez Kasia.234 ; 01-12-2010 o 19:23

  12. #92
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    okolice Opola
    Posty
    61

    Domyślnie

    po przeczytaniu tego wątku zdecydowałam się kupić takie śniegowce dla małego http://allegro.pl/item1340010285.html

  13. #93
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    kliknelam. az dziw ze byly rozmiary przy takim ataku zimy. spodziewalam sie raczej sniegowcowej paniki

    oba potwory beda miec takie same.

    niby dla madzi moglam wziac owieczki ale przy jej chudej stopie jednak sznurowki lepsze.
    podobaly mi sie te na gumkach ale nie bylo rozmiaru.

  14. #94
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,081

    Domyślnie

    A ja poszłam pomacać dzisiaj te Demary do Dino i jakoś się odkochałam
    {HomeBirthing . BreastFeeding . Co-sleeping . BLWeaning . BabyWearing . Cloth Diapering . Work at Home . Veg*n momma to Kiki girl (IX 2009) & baby Surprise (Spring 2012)}

  15. #95
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    Dziewczyny, doradźcie Synek teraz nosi buty rozmiar 24, są ok z lekkim zapasem. Chciałam kupić te demary na drugą część zimy, bo te co mamy na pewno nam nie wystarczą. I teraz pytanie, brać 24/25 czy 26/27? Już sama nie wiem, czy te pierwsze nie będą za małe, a drugie za duże Szkoda, że nie ma 25/26
    Kasia, mój ma 24 zimowe buty, ale ledwo wciskam, są takie w sam raz ale palca już nie włożę (wkładka 15.5cm), dzieć ma stopę prawie 15cm, zamówiłam mu DEMARY 26/27 czyli wkładka 17cm, też się boję czy nie za duże no ale te mniejsze byłyby zdecydowanie za małe... jak dojdą do nas to dam Ci znać czy dobre czy za duże... a jaką stopę ma twój synek?

  16. #96
    Chusteryczka Awatar kejti
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,772

    Domyślnie

    gdzie Wy kochane te buty jeszcze wynajdujecie, dziś obskoczyłam hurtownię i sklep w którym same różowe tylko były
    producent poinformował, że nie mają ŻADNYCH!

  17. #97
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,081

    Domyślnie

    Kejti, ja widziałąm dzisiaj dużo "chłopięcych" (granatowe i czarne wiązane) w Łodzi w Dino - wysłać Ci?
    {HomeBirthing . BreastFeeding . Co-sleeping . BLWeaning . BabyWearing . Cloth Diapering . Work at Home . Veg*n momma to Kiki girl (IX 2009) & baby Surprise (Spring 2012)}

  18. #98
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnolia Zobacz posta
    Kasia, mój ma 24 zimowe buty, ale ledwo wciskam, są takie w sam raz ale palca już nie włożę (wkładka 15.5cm), dzieć ma stopę prawie 15cm, zamówiłam mu DEMARY 26/27 czyli wkładka 17cm, też się boję czy nie za duże no ale te mniejsze byłyby zdecydowanie za małe... jak dojdą do nas to dam Ci znać czy dobre czy za duże... a jaką stopę ma twój synek?
    Dzięki
    Nie wiem, ile centymetrów, postaram się zmierzyć jak wstanie, ale buty zimowe deichmanna 24 są w sam raz.

  19. #99
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    Dzięki
    Nie wiem, ile centymetrów, postaram się zmierzyć jak wstanie, ale buty zimowe deichmanna 24 są w sam raz.
    no i dotarły dzisiaj, z wyglądu to one wydają się duże, ale w środku bardzo dużo miejsca zajmuje ten misiek wełniany, tak więc są na mojego synka idealne, wkładam swobodnie palec z tyłu jak jest w grubej skarpecie, jutro pewnie wypróbujemy na spacerze jeśli twój mały ma 15cm stopę lub troszkę więcej to swobodnie możesz kupować ten rozmiar

  20. #100
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    ja na allegro jeszcze kupiłam kilka dni temu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •