Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 127

Wątek: pomocy , kupic buty czy nie?

  1. #61
    Chusteryczka Awatar belfe
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Polska ;)
    Posty
    2,577

    Domyślnie

    havanka - moja ma 13/14 cm stópkę i jest wysoka (nie pamietam dokładnie, a teraz spi wiec nie zmierze) jak chcesz to moge poźniej zmierzyć , a poza tym ja chce żeby miała te buciki do końca zimy a do 23/24 nawet palca do tyłu nie włożyłam

    eesti
    - dlatego takie tanie bo mały rozmiar

  2. #62
    Chustoholiczka Awatar eesti
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Estonia/wcześniej Szczecin
    Posty
    4,804

    Domyślnie

    Właśnie zauważyłam, ze te najmniejsze są najtańsze Ale widzę, że ceny zaczynają się od 39zł za Snow Ride.
    Napisałam do producenta, podobno u nich jest taniej niż na Allegro

  3. #63
    Chustoguru Awatar Iwka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    9,881

    Domyślnie

    no to kupiłam, te: http://allegro.pl/sniegowce-demar-ro...337298887.html
    mam nadzieję, że zgodnie z opisem niechodzone
    Co dwa lata przewrót świata
    my - lipiec 2006, Zosia - luty 2008, Joasia - styczeń 2010, Aleksandra-Salamandra - marzec 2012, Synek-Krztynek Antoś - marzec 2014
    "Hodowla młodych hobbitów wymaga wielkiej ilości paszy" J.R.R.T.

  4. #64
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    Pentla ,Behemot i Ja kupilysmy demary i jak narazie jestesmy zawolone.
    Dzis bylo piewsze brodzenie po sniegu,niec nie przecieklo,stopy cieple.
    one maja to do tego ze dobrze sie dopasowuja i latwo zakladaja.
    ja tez chcialm te rozowe ale nie bylo i kupilam pomaranczowe.
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  5. #65

    Domyślnie

    super te butki. Też pewnie będe musiała za troche cos kupic i liczylam sie z duzym wydatkiem a tu takie zaskoczenie

  6. #66
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez belfegoreczka Zobacz posta
    jestescie szybkie i kochane - dziekuję za odpowiedzi i prosze o więcej :*

    Mała nie chodzi jeszcze pewnie i na dworze chodzi za raczki, raz ja puściłam i gdybym nie zdążyła złapac byłoby po zębach, więc moim zdaniem nie jest jeszcze gotowa chodzić sama.
    Moge poczekać na wyprzedaże , ale zazwyczaj jest tak że , albo juz nie ma modelu co się nadaję , albo rozmiaru :/
    My nie mamy łatwo kupić jej butków bo ma wysokie podbicie i w byle czym chodzić nie umie
    Mój synek po dworze też chciał aby go prowadzać za rączkę pomimo,ze świetnie już chodził po domu. Po jakiś 2 tygodniach od samodzielnego chodzenia mu to przeszło i bez problemu chodzi po dworze (no może z wyjątkiem tego,ze teraz chodzenie już mu się znudziło i częściej chce na rączki

    Musisz sama ocenić jakie masz buty i czy w zimie może w nich chodzić na zewnątrz.

    Ja bym kupił zimowe buty - bo zima jest długa i do jej końca córeczka będzie chodzić.
    Może nie koniecznie musisz się spieszyć ale poszukać to co faktycznie będzie pasowało na nóżkę za przystępną cenę.

    Ja pamiętam,ze miałam taki dylemat z sandałami (kiedy i jakie kupić). Jak mu kupiliśmy sandały to mały nie chodził jeszcze samodzielnie - no nie licząc wzdłuż mebli - kazał się prowadzać. Buty się jednak sprawdziły bardzo dobrze.

    A córka wcześniej czy później odważy się sama biegać po dworze.
    A z rozmiarami to tak już niestety jest,ze takie małe nóżki szybko rosną i szybko trzeba kupować nowy rozmiar.





  7. #67
    Zosia Samosia Awatar JJ
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    9,445

    Domyślnie

    belfegoreczka wiesz , nasza corka byla w bardzo podobnym wieku do Waszej Paulinki jak przyszla pierwsza sniezna zima i mogla sama po sniegu chodzic , kupilam jej kozaczki ale malo je uzywala ... a ja tez matka gloopia na snieg samopas puszczac jej nie chcialam ... madrzejsza w doswiadczenia - kolejne dziecko bede puszczac niech sie bawi ile wlezie

    wiec buty kupowac i dac sie dziecku wyszalec na maxa

  8. #68
    Chusteryczka Awatar kejti
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,772

    Domyślnie

    belfegoreczka czy dobrze rozumiem, że kupiłaś demary rozmiar 24/25 dla stópki 13/14 cm? Mój Adaś ma ok. 13,5 i myślałam o rozm. 22/23...
    chociaż na allegro już demarów nie widać

  9. #69
    Chusteryczka Awatar belfe
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Polska ;)
    Posty
    2,577

    Domyślnie

    tak, takie kupiłam bo sa idealne , namierzyłam w sklepie rozmiar a 22/23 były za małe

  10. #70
    Chusteryczka Awatar kejti
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,772

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez belfegoreczka Zobacz posta
    tak, takie kupiłam bo sa idealne , namierzyłam w sklepie rozmiar a 22/23 były za małe
    a to mi teraz namieszałaś ja to nie mogę z tymi rozmiarami bucików

  11. #71
    Chustoholiczka Awatar eesti
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Estonia/wcześniej Szczecin
    Posty
    4,804

    Domyślnie

    Belfegoreczka, a mogłabyś napisać, w jakim sklepie je namierzyłaś? Bo też bym chętnie przymierzyła (synowi)

  12. #72
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    750

    Domyślnie

    eh ja swojemu chce zmierzyc metrem to se nie da,ale jak kupowalam elef . na jesien to wzielam sobie ze sklepu taka podkladke pod stopke i wychodzi z tego ze to 21 rozmiar,faktycznie dobrze by bylo gdyby zmierzyc takiego sniegowac...

  13. #73
    Chusteryczka Awatar belfe
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Polska ;)
    Posty
    2,577

    Domyślnie

    eesti - to był taki mały zwykły sklepik, bez nazwowy

  14. #74
    Chustoholiczka Awatar eesti
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Estonia/wcześniej Szczecin
    Posty
    4,804

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź Przejdziemy się jutro po takich, może w którymś znajdziemy Demara...

  15. #75
    Chusteryczka Awatar Gina
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,095

    Domyślnie

    Tymek ma prawie 11 miesięcy jeszcze nie chodzi a ja juz się ciesze na czas kiedy będziemy wychodzić na śnieg i czekam aż będzie wyrywał się do samodzielnego dreptania
    butów jeszcze nie kupiłam z oczywistych względów...
    super że dotarłam do tego wątku bo będę przygotowana jak czas chodzenia mnie zastanie w zimie (mam taką nadzieję)
    super te śniegowe wiązane butki!! troche mi ulżyło że można wydać mniej niż 100zeta!!!

  16. #76
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    750

    Domyślnie

    najgorsze jest to ze na allegro juz ich nie ma same duze rozmiary a w tej firmie tez pani siedzi za telefonem jakby nie jadla sniadania i nie mozna sie z nia dogadac ;/

  17. #77
    Chusteryczka Awatar kejti
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,772

    Domyślnie

    ja też wykonałam dziś tel. do producenta odp. nie ma nie wiadomo czy będą, proszę dzwonić
    ale namierzyłam hurtownie, koło środy się wybiorę, ciekawe czy coś mają z małych dziecięcych

  18. #78

    Domyślnie

    doczytalam ze juz kupilas
    Ostatnio edytowane przez smellson ; 29-11-2010 o 19:36

  19. #79
    Chusteryczka Awatar Mika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Wa-wa Jelonki
    Posty
    1,968

    Domyślnie

    dobra nie wiem jakim cudem potraficie wsadzić maleńka stópkę w śniegowca, ja nie dałam rady i bez typowych zimówek mała została , ma skórkowe dośc ciepłe i to musi wystarczyć . Normalnie gehenna była gdy przymierzałam jej butki normalnie zadnych nei udało mi się wsadzić a było kilka fajnych elefantów

  20. #80
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    właśnie dziś kupujemy zbiorczo 3 pary tych demarów, jeśli ktoś chętny z Wawy to niech da znać
    nie wiecie czy one śliskie strasznie? chodzi mi raczej o starszaki, Czak ma ecco i coolcluby, nie kupie mu trzecich, ale Miskowowi i pewnym pannicom kupujemy...
    wejdą w nich pod górkę czy wylądują na nosie?

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •