Strona 82 z 84 PierwszyPierwszy ... 32727475767778798081828384 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,640 z 1664

Wątek: pieluchowanie noworodka - zbiór rad

  1. #1621
    Chustomanka Awatar Panterka
    Dołączył
    Feb 2016
    Miejscowość
    Zadzim
    Posty
    1,285

    Domyślnie

    Wrzucę zdjęcie jutro, jeden się suszy, drugi na śpiącym tyłku
    Mikołaj -16.05.2016

  2. #1622
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kate04 Zobacz posta
    Fajnie piszecie dziewczyny
    Dla mnie największy problem to dobranie stosiku... nie wiem ile czego, za mało źle, za dużo to szkoda szyć... Echhh
    dziewczyny ale tego to chyba nigdy nie da się przewidzieć do końca, co widać po pierwszych wpisach choćby w tym wątku, nigdy nie wiadomo co naszemu dziecku przypasuje no i co nam, to się zmienia z czasem

  3. #1623
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Magnolio wiem o tym doskonale ale chciałoby się wybrać optymalnie
    córki: M 04.2012, R 11.2013 i B 08.2016 27tc [*]

  4. #1624
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kate04 Zobacz posta
    Magnolio wiem o tym doskonale ale chciałoby się wybrać optymalnie
    ano wiadomo szycie przyjemne więc wszystkiego po trochu

  5. #1625
    Chustomanka Awatar Panterka
    Dołączył
    Feb 2016
    Miejscowość
    Zadzim
    Posty
    1,285

    Domyślnie

    Tak wygląda ten otulacz polarowy

    Mikołaj -16.05.2016

  6. #1626
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Szyty jak kokosi
    córki: M 04.2012, R 11.2013 i B 08.2016 27tc [*]

  7. #1627
    Chustoholiczka Awatar sweetrose
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    3,151

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kate04 Zobacz posta
    Szyty jak kokosi
    Chcialam to samo napisac moje od kokosi tak wygladaja.
    Junior 2011
    Oleksander 2016
    Zośka 2021

  8. #1628
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,291

    Domyślnie

    też stawiam, że to kokosi wersja bez metek

  9. #1629
    Chustomanka Awatar Panterka
    Dołączył
    Feb 2016
    Miejscowość
    Zadzim
    Posty
    1,285

    Domyślnie

    Możliwe w każdym razie jestem z nich bardzo zadowolona i polecam
    Mikołaj -16.05.2016

  10. #1630
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    [QUOTE=lakoniwo;3281972]No to ja moge cos z placu boju napisac wiecej. Gaia ma juz 6 tygodni, i teraz tak:
    -w pierwszych tygodniach zdecydowanie wygrywal mojej produkcji welniany otulacz i malutka tetra 40x40 - mam wrazenie ze to juz pisalam, haha. Dobrze w ogole, ze kupilam te mala tetre bo inaczej nie wiem, co bym w ten otulacz kladla,a tak to byla mala fajna zgrabna dupka. Otulacz mam na mysli ten z tego zdjecia:


    Możesz pokazać zdjęcie rozpietego otulacza? Ciekawi mnie układ napek jak robiłaś miejsce na pępek to wtedy uszy zapinane na ten dolny rząd napek?
    córki: M 04.2012, R 11.2013 i B 08.2016 27tc [*]

  11. #1631

    Domyślnie

    Na dolny albo na gorny, jak mi sie zapielo. Ale tej napki na pepek uzywalam krotko, bo pepek odpadl w 5 dobie

  12. #1632
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Wygrzebałam Twoje wpisy o samym początku pieluchowania małej pupy. Ile sztuk tej tetry 40x40 miałaś?
    córki: M 04.2012, R 11.2013 i B 08.2016 27tc [*]

  13. #1633
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cześć. To mój pierwszy post na forum Próbowałam dodać jeden wcześniej, ale nie został opublikowany, może dlatego że były w nim linki. Chciałabym zapytać czy jest sens zaczynać przygodę z zestawem Close Parent dla noworodków (jeśli nie kojarzycie to 6 otulaczy w takich pastelowych kolorach + 10 wkładów), dokupując do niego po prostu więcej wkładów (np. prefoldów noworodkowych) i na tym poprzestać jeśli chodzi o zakupy? Wiem, że zawsze radzicie, żeby próbować różnych rzeczy, ale tyle już przeczytałam na temat wyboru otulaczy/wkładów/formowanek, że jestem jeszcze mniej zdecydowana, niż na początku A tak mogłabym w miarę korzystnie cenowo mieć teoretycznie wszystko (mogę mieć zestaw CP za ok. 230zł). Niestety opcja używanych pieluch nie wchodzi u nas w grę, ja może być się zastanowiła, ale tatuś dziecka nigdy się na to nie zgodzi, a nie chcę go zniechęcać. Mam jeszcze dwa miesiące, muszę się zdecydować, pomocy.

  14. #1634
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Panterka Zobacz posta
    Tak wygląda ten otulacz polarowy

    Przyznaję, to kokosi, stare jak świat cieszę się, że jeszcze się sprawdza. Szkoda, że nie piszecie swoich opinii w recenzjach, bo może dalej by były otulacze polarowe w ofercie, ale może kilka uszyję, i zobaczę czy będą się cieszyły powodzeniem...
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  15. #1635
    Chustomanka Awatar Panterka
    Dołączył
    Feb 2016
    Miejscowość
    Zadzim
    Posty
    1,285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylviontko Zobacz posta
    Przyznaję, to kokosi, stare jak świat cieszę się, że jeszcze się sprawdza. Szkoda, że nie piszecie swoich opinii w recenzjach, bo może dalej by były otulacze polarowe w ofercie, ale może kilka uszyję, i zobaczę czy będą się cieszyły powodzeniem...
    Rękami i nogami popieram szycie tych polarków super są
    Mikołaj -16.05.2016

  16. #1636
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ailatan Zobacz posta
    Cześć. To mój pierwszy post na forum Próbowałam dodać jeden wcześniej, ale nie został opublikowany, może dlatego że były w nim linki. Chciałabym zapytać czy jest sens zaczynać przygodę z zestawem Close Parent dla noworodków (jeśli nie kojarzycie to 6 otulaczy w takich pastelowych kolorach + 10 wkładów), dokupując do niego po prostu więcej wkładów (np. prefoldów noworodkowych) i na tym poprzestać jeśli chodzi o zakupy? Wiem, że zawsze radzicie, żeby próbować różnych rzeczy, ale tyle już przeczytałam na temat wyboru otulaczy/wkładów/formowanek, że jestem jeszcze mniej zdecydowana, niż na początku A tak mogłabym w miarę korzystnie cenowo mieć teoretycznie wszystko (mogę mieć zestaw CP za ok. 230zł). Niestety opcja używanych pieluch nie wchodzi u nas w grę, ja może być się zastanowiła, ale tatuś dziecka nigdy się na to nie zgodzi, a nie chcę go zniechęcać. Mam jeszcze dwa miesiące, muszę się zdecydować, pomocy.
    Jesli to dla Was jedyna opcja to czemu nie


  17. #1637
    Chustomanka Awatar Panterka
    Dołączył
    Feb 2016
    Miejscowość
    Zadzim
    Posty
    1,285

    Domyślnie

    Mój mąż też był przeciwny używanym, po prostu kupowałam takie w najlepszym stanie, paczki przychodziły i już.
    A dzięki temu sprawdziłam wiele rodzajów pieluch.
    Mikołaj -16.05.2016

  18. #1638
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    10

    Domyślnie

    Może nie jedyna opcja, ale wydaje mi się prosta na początek. Do tego dokupiłabym:
    12x prefold newborn
    12x prefold infant
    10x tetra lux70x70
    5x wkład noworodkowy bambusowy
    5x wkładka sucha pupa
    1x snappi
    Zobaczyłabym co się przyda teraz, a co później. Może być? Czy czegoś za dużo/za mało/niepotrzebne?
    Jeszcze jedno pytanie - czy takie otulacze można prać w proszku na bazie mydła z olejami roślinnymi?

  19. #1639

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kate04 Zobacz posta
    Wygrzebałam Twoje wpisy o samym początku pieluchowania małej pupy. Ile sztuk tej tetry 40x40 miałaś?
    10. I 10 recznikow karma z ikei.

  20. #1640
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    85

    Domyślnie

    Ja myślę, że to super opcja. Nie wiem czy one są dobre zanim odpadnie pępek ale poza tym to wystarczy, że uzupełnisz ten zestaw choćby o pieluszki tetrowe i styka. 6 otulaczy to wystarczająca ilość ale z wkładami się nie wyrobisz. Polecam tetrę szczególnie na zimę, bo szybko schnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •