Strona 77 z 84 PierwszyPierwszy ... 276769707172737475767778798081828384 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,521 do 1,540 z 1664

Wątek: pieluchowanie noworodka - zbiór rad

  1. #1521
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    Nie wiem bo nie podaje mu mleka krowiego. Na pewno nie mogę jeść nabiału bo wtedy pierda i kleksy zaraz. znaczy się Darus ma. Karmię piersią
    Ostatnio edytowane przez Trzeciaczek ; 30-01-2016 o 23:57
    Mąż: 25.12.2013 Młody 24.08.2015. godz 18:18.
    KOCHAM WIĘC NOSZĘ

  2. #1522
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornflejka Zobacz posta
    oj bo z pieluchami to jest tak, ze kazdy ma swój system pieluchowania i prania w zasadzie nie da się robic tak jak gdzies tam sie wyczytało, tylko wypracować swój indywidualny sposob, taki który dla temu rodziny będzie się sprawdzał. A potem zmienić go milion pięćset razy wraz z tym jak dziecko rośnie
    Zgadzam się. Tak jest ze wszystkim: z rodzajem pieluszek, wkładów, karmieniem, wychowaniem itp
    Co mama to inny sposób pieluchowania.
    Mąż: 25.12.2013 Młody 24.08.2015. godz 18:18.
    KOCHAM WIĘC NOSZĘ

  3. #1523
    Chusteryczka Awatar Nastusienka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Żyrardów
    Posty
    1,640

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Trzeciaczek Zobacz posta
    Nie wiem bo nie podaje mu mleka krowiego. Na pewno nie mogę jeść nabiału bo wtedy pierda i kleksy zaraz. znaczy się Darus ma. Karmię piersią
    Objawy będzie miał, jak Ty zjesz nabiał, albo wołowinę, itp. Jeśli widzisz zależność stanu synkowego brzuszka od zjedzenia przez Ciebie czegoś, co pochodzi od krowy, poczytaj o alergii na białka mleka krowiego.
    Anielka 19.04 (*) Staś 13.12 Helenka 12.04

    Każde 60 sekund złości pozbawia nas minuty szczęścia.

  4. #1524
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    95

    Domyślnie

    Dziewczyny może przyda się wam takie info.Byłam dziś w ikea i była jakaś mega promocja na dziecięcy asortyment a przede wszystkim na pieluszki muślinowe za 4.99 za dwie sztuki więc warto się przejść jak ktoś ma blisko bo wychodzi taniej niż tetre lux.

  5. #1525

    Domyślnie

    Bo te pieluszki maja wycofac i wyprzedaja to co maja

  6. #1526
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    Wycofać? Dlaczego? Mam parę i bardzo lubię

    Byłam w IKEI w ten weekend i tak sobie myślałam: ikeowy otulacz, to by było coś :>

  7. #1527

    Domyślnie

    Zmiana asortymentu Tak samo jak te neonowe wieszaki na ciuchy dla dzieci, i parę innych rzeczy - wprowadzą coś nowego na ich miejsce.

  8. #1528
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Na stronie www cena jest normalna, w sklepie to było oznaczone jako przecena?

  9. #1529
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    95

    Domyślnie

    Tak była przecena i wyglądało na to, że to kolejna obniżka. Masz rację na stronie wszystkie ceny są normalne a w sklepie było sporo obniżek na tekstylia dziecięce, jakaś pościel, spiworki, sliniaczki. ..

  10. #1530
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Hmmm muszę przemyśleć ewentualną jazdę

    Kojarzysz czy takie ala fartuszki z rękawkami były przecenione?

  11. #1531
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    95

    Domyślnie

    Jak takie po dwie sztuki na wieszaczku to były z tego co pamiętam..tylko czy one były z rękawami to na 100% nie wiem bo nie oglądałam dokładnie...
    Ostatnio edytowane przez Dzoana ; 03-02-2016 o 20:21

  12. #1532
    Chustonoszka Awatar Nakinom
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    118

    Domyślnie

    Skusiłyście mnie tymi pieluszkami, wybrałam się po nie do ikei ale niestety w Katowicach nie maja ich przecenionych Jest tylko informacja, że koniec serii, ale nic taniej, i pracownicy też nic nie wiedzą aby miały być tańsze. Chyba tylko pościel była taniej z dziecięcych.

  13. #1533
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Ja chyba w sobotę pojade. Ikea wrocław. Ciekawe czy coś będzie przecenione?

  14. #1534
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    95

    Domyślnie

    Ja byłam w ikea targowek...myślałam, że skoro to sieciowka to wszędzie obowiązują te same ceny czy przeceny. ..

  15. #1535
    Chustonoszka Awatar Nakinom
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    118

    Domyślnie

    Widocznie nie, ale jechać i tak było warto, skoro tak zachwalacie ikeowskie ręczniki to je zakupiłam do pieluchowania noworodka na którego czekam
    Jak tylko przebrnę do końca przez ten wątek to zacznę zadawać pytania, co prawda 5 lat temu mój syn był na tetrze jako noworodek ale teraz widzę tyle innych możliwości że czuję się zielona. Tetrę mam jeszcze po nim ale jest strasznie szorstka, nawet po wypraniu i prasowaniu (przed była jeszcze gorsza) myślicie że da się ją uratować? Na razie wszywam ją jako wypełnienie do formowanek z zewnątrz flanelowych.

  16. #1536
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Moniko, wygotuj je w kwasku cytrynowym.
    J.2014 i E.2016

  17. #1537
    Chusteryczka Awatar jaskolkax
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,232

    Domyślnie

    Wrocław potwierdza -te muślinowe ręczniki są przecenione z kartą IKEA FAMILY z 12,99 na 5,94 PLN.
    Kupiłam 6 par.

  18. #1538
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Ja będę w środę w tej Ikei, mogę komuś kupić i wysłać, jeśli jeszcze będą

  19. #1539
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,478

    Domyślnie

    Tak wracając do tematu...
    Zakładam tetrę na tyłeczek kiedy tylko mogę a składam w prostokąt jak prefoldy Póki co na noc jednorazówki, ale powoli się wprawiam to może będzie coraz lepiej. Jak otulacz Milovii do którego pakuje tetrę nie wytrzyma to używam kokosi nb z wkładami i też jest nieźle, chociaż otulacz z wkładem wytrzymuje mniej użyć niż z tetrą. Próbowałam zakładać formowankę kokosi (nb lub s-nie pamiętam który to rozmiar) ale nie byłam szczególnie zachwycona. Mam jeszcze jakieś toots boots ale te są tak ogromne, że na razie nie zakładam. Tyłeczek taki mały no i jeszcze ten nieszczęsny pępek nie odpadł....

  20. #1540
    Chustonoszka Awatar Nakinom
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    118

    Domyślnie

    Oj pępek potrafi się trzymać, u mojego synka odpadł dopiero po pełnych 4-ech tygodniach.

    Co do mojej tetry, to gotowanie w kwasku nic nie pomogło. Dokupiłam nową paczkę kwasku, spróbuje drugi raz jak słońce zaświeci.
    Wyprałam tez najmniejsze kieszonki, po ciężkich bojach włożyłam do nich wkłady i poczułam się jak jakiś olbrzym-moja wąska dłoń ledwo sie tam mieści, jak wy dajecie rade?

    Na bieżąco produkuje nowe formowanki, przymierza je lalka, szkoda że nie wiem jak duży będzie docelowy użytkownik-przekonam sie za max 2 miesiace

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •