Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Czy w Poznaniu można obejrzeć gdzieś na żywo nosidła ergonomiczne - Bondolino, Manduca, Tuli?

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piła
    Posty
    34

    Domyślnie Czy w Poznaniu można obejrzeć gdzieś na żywo nosidła ergonomiczne - Bondolino, Manduca, Tuli?

    Jak w tytule wątku.
    Czy jest gdzieś w Poznaniu jakiś sklep gdzie można na żywo obejrzeć ww. nosidła?
    Na wiosnę będziemy myśleli o kupnie, ale mimo, że czytam wasze opinie to wolałabym jednak zobaczyć sama, podotykać, przymierzyć.

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,606

    Domyślnie

    no pewnie
    na spotkaniach w IMD na przykład i na różnych innych,
    info na chusty.net, albo na forum regionalnym

    edit, widzę , że reedytowałać tytuł...hmm,
    no tuli mamy, manducę też jak się zapiszesz na spotkanie i powiesz, że chcesz je zobaczyć
    bondolino, to nie jestem pewna, mamy za to MT różne i 7panel.
    Ostatnio edytowane przez mako ; 18-11-2010 o 13:43
    synek 2007 córol 2010 ​proszę nie cytuj moich zdjęć taka podstawa autonommii.

  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piła
    Posty
    34

    Domyślnie

    dziękuję za odpowiedź.
    rozumiem jednak, że spotkania odbywają się zgodnie z ściśle określonym harmonogramem i po południu?
    u mnie problem tkwi w tym, że z Poznania nie jestem, i jeśli już jestem w Poznaniu to raz na pół roku i to w weekend w godzinach do południowych teraz byłam w piątek i pewnie następnym razem będę dopiero na wiosnę właśnie.
    dlatego szukam miejsca gdzie niezależnie od pory dnia i roku mogę wpaść i obejrzeć - pewnie będzie trudno

  4. #4
    Chusteryczka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,606

    Domyślnie

    no niestety sklepu nie ma
    ale daj znać kiedy będziesz, może akurat ktoś będzie miał czas, żeby ci coś pokazać
    synek 2007 córol 2010 ​proszę nie cytuj moich zdjęć taka podstawa autonommii.

  5. #5
    Chustomanka Awatar olka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Plewiska/k.Poznania
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Jeszcze w ostatnią sobotę miesiąca mamy takie spotkania nieformalne, one odbywają się rano, o godz. 10 albo 11. Najbliższe jest 27 listopada, więc zapraszamy
    Zuzu (styczeń 2010), Kalina (wrzesień 2012)
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci, Instruktor masażu Shantala. Bliskość na starcie - ja w sieci
    W Poznaniu też nosimy


  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piła
    Posty
    34

    Domyślnie

    dzieki bardzo!
    jak bede sie wybierac do P-nia i bede miala czas to sie odezwe ponownie w celu umowienia sie na ogladanie na zywo
    poczytalam setki porownan i opinii i jakos nie potrafie sie zdecydowac, ktore nosidlo byloby dla mnie i meza najlepsze.

    w bondolino ten rzep nie wzbudza mojego zaufania, w manduce z kolei nie wiem czy dobrze mozna dociagnac za pomoca tych pasow plecakowych i ponoc jakies majtki w srodku ma, tuli z tego co czytalam ponoc dla starszych dzieci lepsze...ech metlik mam w glowie i nie wiem nadal nic

  7. #7

    Domyślnie

    MATRIOSZKA (tel. 603-708-748) jest w Poznaniu lub bardzo blisko Poznania.
    Mama Amelki 18.12.2006, Julka 19.11.2008 i Leosia 20.03.2013

    Nosidełka Ergonomiczne & Chusty TULA :
    http://www.BabyTula.pl

  8. #8
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Luboń/Poznań
    Posty
    1

    Domyślnie

    Temat już prawdopodobnie nieaktualny dla osoby, która go zapoczątkowała, ale informacja może przydać się nowym osobom które również chciałyby wypróbować nosidełko przed zakupem
    Zapraszam do NaApa.pl - prowadzimy sprzedaż głównie wysyłkową ale umożliwiamy również obejrzenie i przymierzenie nosidełek w dogodnym terminie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (nr tel. dostępny jest na naszej stronie www.NaApa.pl).
    Znajdujemy się niedaleko Poznania - w Luboniu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •